Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

emmka3
17. mar 2010

standu aj ja som velmi spokojna s bamboo extra na noc, ale suchacova verzia kedze ona ma obe vrstvy na vkladacke save ... rano je menej precurana ako SWB velur a na pocit sucha .... velmi sa mi paci a ta cisto bambusova vkladacka je fakt stale este jemna, zvonka mierne stvrdla, ale vnutro OK ...

csikike
17. mar 2010

baby, nemate niekotra zaujem o IB SIO cervenu , veslkost M, kupovanu na vianoce, asi 10x pouzita, zial nam uz je LTT, cena 11, samozrejme aj s povodnym dokladom o kupe

matja
17. mar 2010

baby, aké plienky šije tá ivuška? Aj nejaké štíhle AIO?

emmka3
17. mar 2010

matja preposlem ti IP od izabelky 🙂

dahlia23
17. mar 2010

zajaciq, asi si myslela tie isté plienky, čo ja - z bazáru. 🙂 Tak hádam nabudúce. Ja by som tiež nejaké prijala, budem teda musieť kúpiť nové. Ma drahý pochváli. 🙂

henushka
17. mar 2010

baby, sa tu riadne navzajom namotavame 😅 Minuly tyzden mi dorazil kalich, aj latkove slipky... 😎

mali by sme v nazve zamenit "Latkove plienky" za "Latkovky" 😉

martina05
17. mar 2010

Tak hlásim, že všetky plienočky sú popraté a pripravené na prv použitie... Tie Flipky boli suché najrýchlejšie..Bambuskám BL to trvalo najdlhšie...Ja sa tak hroozne teším...Len nech už máme za sebou pôrod a malá je ok...a látkovanie rozbehneme...

Včera som obzerala tie BL látkové vložky... idem oprať tie vkladačky pred prvým použitím..len tie outhre sa mi zdajú byť nejaké malé...dúfam, že to bude držať ako má ... Inak skúsim mrknúť iné značky...

zajaciq
17. mar 2010

dahlia23 tie tie.. veru.no nic. s tym kalichom zacinam uvazovat aj ja, po porode sa asi nesmie, ale potom.. 😀

mneme
17. mar 2010

nase nocnikove pokusy maju dnes 3 uspesne pokracovania, jupi 😀 dnes sa 2x vycikala do nocnika a raz vykakala. uz som asi uplne postihnuta, ale fakt mam radost 🙂 na druhej strane, setrim tym plienky tak uz by som ich asi nemala tolko kupovat, vsak 😕 😝 😀

emjee
17. mar 2010

iz este sa susia 😀

crysmile
17. mar 2010

mneme, no vidis, parada.. a nie si postihnuta, aj ja som sa tak tesila.. alebo ze by sme boli dve postihnute?

emjee
17. mar 2010

ib nas opustaju 😔 budu sluzit inde 🙂

crysmile
17. mar 2010

emjee, tak super, ze sa ti podarilo predat..

katka.carska
17. mar 2010

mate niekto skusenosti s precitlivelostou na fleece ? Prekazali vtedy vasmu miminku aj bambusove plienky s polyesterom ? vdaka

emmka3
17. mar 2010

ano katka, prekazali nam aj BL bambusove 😒 davala som ich vzdy so separackou aby nebol s nimi v kontakte ...

samila
17. mar 2010

ahojte 🙂 v latkovych plienkach sa absolutne nevyznam, moja mala ma 2 mesiace a uvazujem ze si ich zaobstaram. Len absolutne neviem ako sa zacat v tomto orientovat. Ake su najlepsie, aky typ, ev. znacka.
dik

zfidorka
17. mar 2010

samila, toto by ti mohlo pomoct: http://www.latkovepleny.info/ 🙂

miruss
17. mar 2010

Samila IP. 🙂

avila
17. mar 2010

Baby, prosim poradte mi, preco mi branakdetem.cz hned po nacitani stmavne a neda sa mi na nic kliknut? Aj vam sa to stava?

zajaciq
17. mar 2010

avila ee..ani raz 😕

avila
17. mar 2010

Tak preco mneee? Dokonca na 2 PC, rozne pripojenie... Nudem skusat dalej. Zajo, kolko krat si oprala nove plienocky? Viem, ze sa chystas 😉

zajaciq
17. mar 2010

raz. stvorce aj pozehlene. a na intensive programe, ze ma dlhsie plakanie. inac ziadne pokusy. a v rukach farebne vrchne gatky co som sa bala 😀

zfidorka
17. mar 2010

inak, pri prani PUL-iek v rukach treba davat pozor, aby sa "nesuchali", lebo sa vraj moze znicit PUL vrstva - som sa docitala na tomto fore...

miruss
17. mar 2010

Cez Veľkú Noc budem robiť prezentáciu v Poprade, ak by mal niekto záujem:
http://www.ekoplienky.sk/prezentacie/

avila
17. mar 2010

Budem na to pamatat zdiforka 🙂 Dakujem Zajo. Inak funny na Tvojej vizitke: vcera cakame dievcatko. Kedy mas termin?

Miruss a tak trosku do stredu by nesmerovala nejaka prezentacia?

zajaciq
17. mar 2010

dnes 😎

miruss
17. mar 2010

Avila IP. 🙂

crysmile
17. mar 2010

zajo a ako sa citis?

zajaciq
17. mar 2010

crysmile to sem predsa nepatri :-P do temy...welmi dobre mi je a uz zacina trosku wzruso, ze co sa bude diat. Beriem to ako nezabudnutelne dobrodruzstwo. Prwa fotka na konowi bude w latkowkach ale! Joj tesim 😵

crysmile
17. mar 2010

zajo, hadam nam to odpustia.. veru, bude vzruso 🙂 a tesim sa na foto, potom zhodnotim 😀