Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

crysmile
20. jan 2009

ahojte.. tak odpovede na otazky:
tiez som to robila podla toho strihu, ktory dala quika.. bambusove frote som mala od predajcu co predava BL, vyslo mi z toho dost plienok, ale ja som si objednala u neho 2*1,5m.
jeden meter myslim stoji okolo 370sk alebo cca viac menej.. uz presne neviem..
este treba k tomu gumku a to je asi vsetko.. samozrejme sijaci stroj..

inak sa musim pochvalit, dnes sme boli u jednej doktorky na kontrolu, malá mala akurat itti bitku a doktorka ma zacala vypocuvat, ze ake su to plienky a tak, tak som jej urobila taku skromnu prednasku, ukazala jej ako to funguje a tiez ake druhy existuju.. no a strasne sa jej to pacilo.. rozhodne povedala ze je to lepsie ako pampersky.. u doktorov sa stretavam len s pozitivnymi reakciami na latkove plienky..

labutka
20. jan 2009

oli, a v priebehu mesiaca je to realne? mne sa tie itti bitti pacia.. 🙂

petusaaa
20. jan 2009

labutka este by som k tej objednavke pridala snappi sponku 😉

olinka6226
20. jan 2009

no dufam, len som hladala inu cestu ako priamo z australie lebo mne sa nechce zakazdym behat na colnicu... cize jednam tu v europe a uz sa to taha od konca novembra. budem tam musiet zajtra zavolat. dam potom vediet ze co a ako.

bambusko
20. jan 2009

labutka, k tomu tvojmu zoznamu - mne sa zda kupovat 4ks pul nohaviciek jednej velkosti zbytocne vela a tetra plienky nie su tie gazove? nepoznam ich, len hadzem otazku, lebo sa k tomu zatial nik nevyjadril. mozno par velkych bambusovych stvorcov este by som navrhovala

bezaz
21. jan 2009

itii bitti su australske? haaa uz vidim, co mi segra donesie, ako spravna aussie auntie 😀
tetra plienky nie su tie velike, co pouzivam ako osusku? 😲

labutka
21. jan 2009

naco je ta snappi sponka?
ja neviem, tie PUL su pisane vsetky do 7 kg, a to nejaky ten mesiac vydrzi, nie? ci tie PULky sa asi neperu tak casto ako plienky, ze? lenze ked velkost M sa mi zda (podla hmotnosti babatka) uz na trosku vecsie babo... hm?
tie tetra plenky vyzeraju ako tie socikovske, tie chcem pouzivat aj namiesto uterakov alebo na grckanie a tak...
a tie bambusove stvorce sa pouzivaju na noc?

miri.b
21. jan 2009

snappi sponka sa pouziva na upevnenie pienky/ napr. ked budes skladat novosklad, tak aby sa Ti to neuvolnilo a tiez sa pouziva pri plienkach tvarovanych, ktore nemaju suchy zips alebo patentky
PUL/ my mame 2 Pul nohavicky a staci nam to + mame na noc fleece gature, ale ked sa maly narodil, tak som este nevedela o latkovkach a pouzivala som postolky, od 2,5 mesiaca vsak mame latkovky

labutka
21. jan 2009

a co je to ten novosklad?
stale ked mi nieco objasnite a viem, co to znamena, tak pri tom pouzijete nejake nove slovo, a zase nic neviem. 😀
kukam stranku branakdetem.cz, tie plienky tam maju celkom dobre ceny... 🙂

ajabaja
21. jan 2009

Ahojte,

necitala som celu debatu,

chcem sa spytat,
aku mate skusenost s latkovkami Byby lucy? resp. s nejakymi podobne cenovo prijatelnymi?

netusim kolko mi ich treba na zaciatok. ako sa zasobit? predsa len,ak jedna stoji viac ako 100sk, nerada by som ich kupovala zbytocne vela.

dakujem,
pekny den 🙂

bambusko
21. jan 2009

ajababa, od str. 82 zacina vysvetlovacia debata pre zacinajuce latkarky, tak si popozeraj 😉 je tam dost vysvetleni, odporucani aj linky

bambusko
21. jan 2009

labutka, myslela som, ze tie stvorce chces pouzivat na prebalovanie. skladanie plienok

http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

ajabaja
21. jan 2009

dakujem bambusko 🙂
pekny den
idem kuk 🙂

lalunna
21. jan 2009

ahojte,
obraciam sa k vam na radu

mame popowrap M a musim kupit uz vacsie vrchne nohavky, od 9kg, ake mi poradite?

patrik sa uz zacina dost hybat, tak nejake co nebudu oskierat kozu, popowrapy to trocha robili na brusku

vrela vdaka expertkam 😉

lilly
21. jan 2009

ahojte, dnes mi dosli 2 SWB AIO na suchace z uk z babykind. 😵 No som az nepochopila tu rychlost dorucenia.. tetka to poslala v piatok a dnes je utorok a uz ich mam doma.. ved to je pomaly skor, ako ked nieco objednam z blavy 😕 No sa tesim velmi, super su, je to velkost L a na moju malu 2 mesacnu prdulu su dobre 😵 Este aj ta cena tam bola uplne super, jedna stala vo vypredaji 9,99 libier, no nekup to 😀
len nechapem, kde sa tara ta mega objednavka, co robila sjuzocka 😨

sjuzocka
21. jan 2009

to nechapem ani ja, uz mam nervy... ved bambusko uz prisla objednavka a to objednala neskor ako my.... zeby kvoli tomu ze je toho tak vela by s tym boli dake problemy? :( dufam ze sa to nikde nestratilo... :(

lilly
21. jan 2009

no ved prave.. 😒
a keby si im napisala mail, nevedeli by oni nieco o tom viac?

bihan
21. jan 2009

Sjuzi, neposlali ti číslo na sledovanie zásielky? určite to išlo DHL-kou (či ako sa tá zásielková služba volá), lebo všetky balíky nad 2kg musia ísť zásielkovou službou a musia mať číslo na sledovanie.

sjuzocka
21. jan 2009

no mam nejake customer number a invoice number. bolo to poslane 7. januara. uz sa par krat stalo ze nedorazil listok a potom som o zasielku raz dosla - museli mi to poslat znovu ked sa im to vratilo - a druhy krat skoro dosla (poucena z prveho pruseru posty)... lenze to musim mat nejake cislo zasielky pod ktorym je to na poste vedene zrejme, aspon tak to bolo minule...

bambusko
21. jan 2009

sju, ja som to platila 6.1. a hned to aj poslali, prisiel mi mail, aj na peciatke je taky datum. 2 tyzdne sa to kdesi taralo - royal mail 😕 a z tych 2 veluriek swb, co mi dosli, je kazda ina, asi nemaju iso 9001. natur ma obe vlzoky odopinacie a kazdu inu, z jednej strany velur a z druhej zerzej a druha frote. a zelena - sage ma jednu vlozku prisitu, druhu snapkovaciu a obe su velur/zerzej, este je tam aj stitok s navodom na udrzbu vsity a v tej natur nie je 😨

lilly
21. jan 2009

no ja tam mam tiez Royal mail, peciatka je 17.1. a 21.1. dnes mi to doslo.. no bordel v tom je... 🙄 😕
sjuzi, skus im napisat mail, na zaklade tych numberov, ze ako to poslali a ze to stale nemas..

labutka
21. jan 2009

ked je zapinanie na suchy zips, nemoze to maleho niekde poskrabat, ked sa bude pri spani mrvit? a drzia tie suche zipsy poriadne? nejsu lepsie patentky?

bambusko
21. jan 2009

labutka, neposkriabe, drzi 😎

bezaz
21. jan 2009

hojte, som dnes volala s verulkou, tak chudaci hnackuju a vracaju 😅 ked sa dari tak sa dari
zuzi no uz by to mohlo dojst, sa tesim ako mala 😉
oli dik, vsetko prebelo ok, cakam na muza a uz idem nastavit manducu 🙂 😵

labutka
21. jan 2009

hura, som si objednala prve dve plenky.
SWB AIO na suchy zips
a SWB Flisku kapsovu na patentky. uz sa na ne tesiiiim.
a tymto dakujem lilly za asistenciu, a hlavne za upozornenie, ze tie plienky su zlacnene. ja by som to tam sama nenasla. 🙂
jo, a tie flisky sa skor pouzivaju na noc, ze? a do tej kapsy supnem separacku?

lilly
21. jan 2009

labutka, nemas za co 😉 tiez som sa o tom zlacneni dozvedela tu od bab 🙂
do tej kapsy supnes nejaku vkladacku, neviem, ci si mala spomenute v tej svojej vybave, nejake BL bambusove napr. su super, su aj vacsie, aj mensie a nie su drahe a da sa nimi dovypchavat vselico.. separacku das potom hore teda k ritke na ten flis 😉

bambusko
21. jan 2009

lilly ma na mysli bambusove stvorce babylucy

lilly
21. jan 2009

nie bambusko, myslela som bambusove vlozky, taketo, su S a L tusim
http://www.plienka.sk/product_info.php?cPath=10...
ale mozu byt aj bambusove stvorce, tie sa tiez daju poskladat na taku vlozku 🙂

bambusko
21. jan 2009

😀 to mne sa zdaju stovrce 40x40 na ten ucel lepsie ako vlozky. alebo moj favorit - mala viacvrstvova plienka 🙂

bihan
21. jan 2009

Pridávam sa, 40x40 štvorce sú neskutočne variabilné, cucavé, farebné.. samé plusy majú.. za tú cenu, fakt nekúp to!