Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sulky
9. feb 2011

@jana.oravcova , ano, treba 😉
@zfidorka ,@sima.p , aj my sme mali atlantic espiro 🙂

sima.p
9. feb 2011

@sulky 😉 a už si ho vymenila, ked píšeš, že si mala?

michaela80
9. feb 2011

@labutka a tie LIO lovey bumms treba lanolinovat? rozmyslam zeby som si aspon 3-4 vzala na leto..sesterku mam v amerike a na leto pride domov...

bihan
9. feb 2011

@eridani ešte ich mám, na malú som ich ešte nevytiahla, ja som bola spokojná. Niekto písal, že sa pri chodení zploštia a potom pretekajú, osobne som s nimi nemala problém až na to, že niektoré tie druhy už poriadne nedržia.

@michaela80 ako každé vlniaky ich treba lanolínovať 😉

michaela80
9. feb 2011

@bihan tak potom nic... a ty ich mas?

bihan
9. feb 2011

@michaela80 hej mám 🙂 L-ká, takže Malina do nich akurát dorástla.

michaela80
9. feb 2011

@bihan a si spokojna s nimi, tiez su take "lepkave" ako klasicke vlniaky po kure s lanolinom? 😀 😀 😀

bihan
9. feb 2011

@michaela80 pri Sáre som bola 😀 teraz ešte musím zohnať lanolín, lebo jediné vlniaky, čo som mala, som nechtiac oprala s plienkami na 60, takže ich má teraz mladá pre bábiky. A lepí to len cca prvý deň, potom máš pokoj.

labutka
9. feb 2011

@michaela80 vsetky vlniaky su po kure aspon trochu lepkave. Podla toho vies, ze su dobre nalanolinovane.
vlniakov sa neboj, nebudes lutovat. 😉

michaela80
9. feb 2011

@labutka samotne vlniaky ma nalakaju sak som troje kupila v tehu a hned aj predala..ale toto ma zaujala ze je vsetko v 1.....a tie biele su velmi lacne ze 11 USD

mamusia
9. feb 2011

Caute baby,

neperiete niektora plienky v pracich gulkach?

bihan
9. feb 2011

@michaela80 to sú vkladačky za 11 😀 Dá sa to prirovnať k tvarovanej plienke.

michaela80
9. feb 2011

@bihan uz som zistila ked som to nhodila do kosika... 😝

sulky
9. feb 2011

@sima.p , ano, predala som ho, lebo mi moc nevonala sportova cast 🙂
@mamusia , ja periem, aj dugyna, michaela80,...a dalsie 😎

mamusia
9. feb 2011

@sulky a nesmrdia Vam plienky/gatky? Ja som zacala davat levandulovu silcu,tak ako to vyberiem,tak je ok,sa to vysusi a plienky ok,no gatky ako tak,trosku citit po moci,no ako mi pocika cc,tak strasne smrdi.......tak preto som sa dnes rozhodla davat k cc po vybrati inych plienok a guliek avivaz,bo nevidim ine vychodisko 😒
Teda mam pocit,ze aj tie gulky od tej ciky tak smrdia......

sulky
9. feb 2011

ano, stalo sa mi ze mi smrdeli plienky, ale po case to preslo. Inak, viac bab to tu riesilo, tusim aj @zojec 😀 A pritom neperie s gulami.
Ako dlho trva praci cyklus? Ak periem ten najdlhsi, tak nesmrdia. Cca 2 hodiny. A tiez pomohlo, ked som predtym plienky dala plachat v nappy fresh.

mamusia
9. feb 2011

@sulky 2:21 mam program a na 60-tke periem,oni nesmrdia ked sa operu a vysusia,no ako si len cvrkne do cc,tak akoby sa pokakala taky smrad.....

sulky
9. feb 2011

@mamusia , jaaj, no tak to je to co tu riesili uz viacere, ale z vlastnej skusenosti - onedlho to prejde 😅
@zojec, tebe este stale smrdia?

mamusia
9. feb 2011

@sulky ja uz ich mam dlho,asi tak 3-4 mesiace a stale to nepreslo 😅

alpiinka
9. feb 2011

@miskatn baby ti uz odpovedali, ja som len zaciatocnik-teoretik, ale na tie flipky som si tu precitala kopec chvaly a paci sa mi, ze su multifunkcne 😀 mozes ich pouzivat samostatne s vkladackou alebo ako vrchne gatky

kocky, co sa tyka toho eshopu, tak to je irsky(www.earthmother.ie), momentalne zijeme v dubline (teda to momentalne je uz 6 rokov 😝 ) a to bol jediny, kde som nasla latkove plienky a aj to iba bum genius...ale maju tam kopec inych fajn veci...z balika som bola teda sklamana, ale nakoniec sa zachovali super, tak sa tesim 🙂 takze, co sa tyka latkoviek, podporujem slovensky trh a takmer cela pociatocna vybava je zo slovenskeho eshopu 😉

zojec
9. feb 2011

@mamusia avivaz ti nepomoze ani nahodou.. 🙂 bude to smrdiet aj tak.. chvilu smrdia, chvilu nie.. teraz asi 2 tyzdne nesmrdia, vzdy 12 hodin pred pranim namacam, davam pol odmerky persilu sensitiv, lyzicu nappy fresh, potom dam vyplakat do pracky a periem v slize na 60tke 3 hodiny.. sliz davam kvoli malej pokozke.. ale z casu na cas aj v persile vyperiem aj s dvojitym plakanim.. zatial nesmrdia, ale ako dlho neviem..

siss_sz
9. feb 2011

prosim Vas, existuje niekde v B.Bystrici obchod, kde by sa dlai kupit latkovky? (ze nie e-shop?) dakujem! 😉

crysmile
9. feb 2011

@siss_sz urcite nie.. ak si chces pozriet latkovky, tak v blave je obchod.. a preco nechces cez e-shop?

zojec
9. feb 2011

@siss_sz no to teda nie je a asi ani v blizkej buducnosti nebude, ludia nejak nemaju zaujem tu na str. slovensku :( a eshop je v pohode.. akurat ze nemozes pochytat 😉

emjee
10. feb 2011

@zojec @crysmile mozno je ten chybajuci obchod vyzva pre jednu z vas 😉

@mamusia ja periem na striedacku v guliach a vo frosch aloe vera, pred pranim davam vyplakat s lyzickou sody alebo mio freshu, raz za uhorsky rok namocim pred pranim na 3-4 hodiny do mio freshu

zojec
10. feb 2011

@emjee joooooooj ja by som mile rada nieco take otvorila.. by som si to tam urcite uzivala 😀 len skoda ze tu ludia nemaju peniaze, ak by bol zaujem o lat. plienky taky ako o prezentaciu, tak by som po mesiaci mohla rovno zavriet :( ved nech baby co maju eshopy zhodnotia odkial maju najviac objednavok.. celkom by ma to zaujimalo.. 😉

siss_sz
10. feb 2011

@crysmile @zojec no to ja som skor z okolia BA, takze v pohode...ale svagrina sa zaujimala, tak som hladala nieco v BB, ze ju tam poslem... a takze nic, hovorite... 🙂 tak dakujem...

labutka
10. feb 2011

@siss_sz ja robim prezentacie v BA a okoli. Najblizsia bude o tyzden v stvrtok 17.10. o10:00 v MC Rybka v BA-Vrakuni. 😉

Ale aj spolupraca s materskymi centrami je dooooost tazka, ked tam poslem niekolko e-mailov a nikto sa ani len neozve. A pritom vacsina z nich ma na webke, ze hladaju maminy, ktore im pomozu s programom a podobne. 😖

miskatn
10. feb 2011

@labutka najblizsia bude 17 oktobra ? 🙂

labutka
10. feb 2011

@miskatn neeeeeeeeeeeeeeeee. jeeee co som to napisala? 😝 😀 som sa predbehla, som chcela napisat 17.2. o 10:00 😀 😀 😀 😀 😀 buduci stvrtok. 😉