Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sima.p
24. feb 2011

Baby, môžete mi prosím zmerať rozmer vkadačky do flipky, ale tú organic? A bola tá vkladačka aj nikedy iná ako je teraz? Myslím tým najmä to zošitie - vždy bola zošitá aj po dlžke aj šírke?

katka888
24. feb 2011

@sima.p
36x37,5 po pol rocnom pouzivani a prani 🙂

zojec
24. feb 2011

@sima.p no aj moja organic uz viac pripomina stvorec ako obdlznik a prala som ju max 10x, povodna velkost bola cca 32x40

sima.p
24. feb 2011

@katka888
@zojec a neviete niektorá, aj hociktorá iná, či bola niekedy aj inak ušitá ako teraz, myslím či nebola prešitá len po dlžke...

katka888
24. feb 2011

@sima.p
my plienkujeme od augusta min roku, takze co bolo predtym neviem, ale baby, ktore pouzivaju latkovky ovela dlhsie mozno budu vediet

sima.p
24. feb 2011

Alebo baby, ktoré majú eshopy, by to mohli viedieť... Kúpila som tu na bazáriku plienky - vraj by to mali byť tieto vkladačky Flip organic, ale podľa mňa nie sú.... asi som sa dala oklamať. Sú dosť malé a prešité len po dlžke. Presný rozmer odmeriam ked sa malá zobudí. A nie je na nich ani vysačka...

katka888
24. feb 2011

@sima.p
skus dat foto sem.
ja mam v albume odfotene origonal BG organic vkladacky :
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/katka888/alb... - tie v strede, je tam vysacka flip

sima.p
24. feb 2011
sima.p
24. feb 2011

Neviem, či ich dostatočne vidieť. Vysačka nie je na nich žiadna.

alusha
24. feb 2011

@sima.p vyzeraju ako viacvrstvove plienky, nie su to tie vkladacky BG econobum?

sulky
24. feb 2011

@sima.p , a ktore su to? posli foto alebo link

sulky
24. feb 2011

@sima.p , aha, uz si poslala 🙂 neskoro sa mi replikovala stranka 😀

sulky
24. feb 2011

@sima.p , ano, vyzera akonejaka viacvrstvova

sima.p
24. feb 2011

Econobum mám 2 kusy, tie sú od týchto o niečo väčšie a prešité aj po dlžke aj šírke. Tieto sú prešité len po dlžke. Tu je ešte obrázok z inzerátu:

matja
24. feb 2011

ahojte, nikto nema baby lucy konopne? 😕

sima.p
24. feb 2011

@matja Asi nie, ani som ich okrem stránky Baby lucy ešte nikde v ponuke nevidela...

sulky
24. feb 2011

@sima.p , a co bolo pisane v inzerate? ze ako sa volaju?

sima.p
24. feb 2011

@sulky Citujem: "Predám vkladacie plienky Flip organic 11 ks (to bol názov) a text inzerátu: Predám minimálne používané aj to len niektoré. Náhradná vkladacia plienka zo 100% certifikovanej biobavlny.
Vkladacia plienka je ušitá z jemného úpletu z biobavlny, je obdĺžnikového tvaru. Veľkosť vkladacej plienky závisí od spôsobu zloženia plienky (na výšku alebo na šírku). Je ideálna na noc alebo na dlhšie cesty. Dajú sa vkladať do akýchkoľvek vrchných nohavičiek, my sme mali imsevimse.
1ks – 2eur"

katka888
24. feb 2011

@sima.p
a pisala si tej babe, ci ti omylom neposlala nieco ine? , lebo mi mame pol roka pouzivane, ale vobec sa nepodobaju na tie, co mas ty.... my sme kupovali pred pol rokom. ci boli predtym ine, to vedia skor baby, co dlhsie latkuju ..

sima.p
24. feb 2011

No najprv som si nebola istá, ale teraz, ked mi viacere hovoríte, že to asi nebudú flipky, tak som jej poslala správu, že si myslím, že ma oklamala, možno neumyselne, tak že ju prosím o vyjadrenie. Lebo teraz ked pozriem aj na tú fotku z inzerátu, tak to asi nie sú flipky, len vtedy som to nevedela podľa obrázka. Tak uvidím, či odpíše a čo.

crysmile
24. feb 2011

@sima.p aj podla mna su to viacvrstvove.. take kikko by som povedala..

sima.p
24. feb 2011

Potom ich ešte odmeriam a hodím miery, ale asi až večer....

cinocka
24. feb 2011

@lucinka83 - mne potiahne aj anavy celu noc 😉

baby, mate nove flipky na suchy zips?? ake su?

zojec
24. feb 2011

@matja asi nikto nema, a ja by som ani konope viac nekupila, lebo strasitansky tvrdne, mozes po oprani opriet do kuta 😉
@sima.p hm.. aj cenovo podozrivo lacno predala ako BG flip organic. flipka ma visacku a je z jemneho materialu, toto fakt vyzera ako econobum alebo vv plienka.

lucinka83
24. feb 2011

http://www.ekoplienky.sk/product/kapsovka-wonde... aka je tato plienka? vydrzi noc ako pisu? 🙂
a tie babyidea bamboo su ake? http://www.ekoplienky.sk/product/babyidea-bambo... tu u mirus nemaju dobre hodnotenie od bab

sima.p
24. feb 2011

No napísala mi, že ona je čestná a že sú to určite vkladky do Flipiek, že už nemá od nich krabicu, a že oklamala akurát tak seba, ked ich predala tak lacno... a že ked ju pokladám za klamárku, nech jej ich pošlem naspäť, že mi vráti peniaze... Čo by ste urobili na mojom mieste?

alusha
24. feb 2011

@sima.p ak si s nimi spokojna a ak ti do flipky pasuju, tak je to v podstate jedno nie? ak nie si spokojna, tak vrat🙂

sima.p
24. feb 2011

@alusha No keby mi tam pasovali, tak to vôbec neriešim. Lenže sú dosť malé cca 33x28 cm. No ale rozhodla som sa, že jej ich nebudem vracať. Ked si za tým stojí, že sú to Flipky, tak nech si stojí. Ktovie, ako by to dopadlo, keby som jej ich poslala naspäť. ☹

divoska
24. feb 2011

@sima.p mrzute :( ja by som jej ich vratila, pretoze cele hento utocne vysvetlenie sa mi nepozdava. ale chapem ze by som sa tiez bala o peniaze.. raz som tu uz tiez tak trpla o 33e za plienky ktore som zaplatila a dotycna ich poslala inej lebo si to jaksik nevsimla...

zfidorka
24. feb 2011

@sima.p podla mna vyzeraju ako obycajne viacvrstvove, co su za 2,- eur pekne predrazene....
ja mam vv popoliny najmensiu velkost, su 36x28 cm a davam ich do flipky po dlzke (trochu ich ohnem, flipky mam zmensene na strednu velkost)...