Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zajaciq
14. jún 2010

@sulky ta prva tmava kvetovana je uzasna. kolko stoji taky spas? to je nohavickova, treba k tomu pul, ze?

@dorotka77 my sme pouzivali od zaciatku vacsie, Skove tots bots (od 5-8kil) a imse vimse S a tu sme. sice jej to bolo velke, ale male babo necika tak, aby preslo cez skaru 🙂 a GB ale nie PULky na zaciatok ich, ale vrch z ich SIO je maly. inak mu postacia aj flisove vrchnacky asi, my sme ich nemali, zbytocne ..lebo neskor su uz nevyuzitelne

etuska
14. jún 2010

@sulky
nadherne plienocky 🙂
@zajaciq
ale ten cas leti-ved nedavno ti svietili 41tt a uz ma princezna skoro 3 mesiace.
Latkovala si od narodenia?
Ja cakam ze sa malemu zahoji pupcek a ideme na to 🙂

zajaciq
14. jún 2010

@etuska v podstate od prichodu z nemocnice uz som pomaly zavadzala latkovky. veru, uteka to rychlo. len jedine, co sa nezmenilo, su zajkove place ☹ nic ideme sa nejako uspat 😕 ake budes Simonkovi davat ? on je veliky, my sme mali o kilo menej, tak vsetko na nej bolo smiesne 😅

etuska
14. jún 2010

@zajaciq
uvidime-najmensiu velkost S-ko mam BL,tiez TB +1 Little Lamb a potom 2Flip-ky.Mam aj stvorce-ale ked on taaaak place pri prebalovani a kope s nohami,ze si to neviem predstavit 😝

zajaciq
14. jún 2010

@etuska no ked mas flipky, nie je o com, jednu das dole, druhu pripravenu so stvorcom a menis cely den, rychle a jednoduche 😉 cim starsie dieta, tym vacsia sila...neviem si ju predstavit prebalovat rocnu , sak ma prefacka 😀

dorotka77
14. jún 2010

@zajaciq no prave po starsom mam IV Soft Skove 2 ks, nejake BL a Mother Ease, ale som si hovorila, ze by som prtuchovi kupila aj nejake nove, nech ma aj mama radost, no ni 😉 prave po skusenostiach so starsim by som nechcela nejake velke, lebo mi kakal do kazdej plienky a bolo treba dobre utahovat a utesnovat, aby nemal vajicka vsade. A prave ten novy strih TB uz nema tie manzetky okolo noziciek a to mi nevyhovuje, idem sa zbavit aj tych, co ma starsi. Tie GB sa mi zdaju fajn, ale zase dost drahe. Napadli ma aj Thirsties, ale tie su zase strasne velke, ale co do materialu aj strihu by sa mi pacili najviac. Flisaky nechcem, malemu strasne zasmradli ☹

etuska
14. jún 2010

@zajaciq
do Flip-ky davas len stvorec,ci aj tu povodnu vlozku?
ja cakam kym Šimimu odpadne ten "kyptik" z pupocnika a zahoji sa to-lebo tu v UK to tak divne robia-ani nezaviazu-len daju taku umelohmotnu srandu 😝 -.ale uz by to malo v najblizsich dnoch odpadnut

martina05
14. jún 2010

@zajaciq ty používaš flipky aj s klasickými štvorcami ??? ako??

zajaciq
14. jún 2010

@martina05
@etuska sak ja mam len jednu organic to vnutro, to si setrim na vonku, na doma dam predsa stvorec ( ja mam len obycajne kiko, pomiesane 70tky a 80tky) , tak co ja viem ako, ked mate stvorec poskladany na klasicky stovrec( 4 vrstvy), tak prehnite este raz - a mate z toho osminku a 8 vrstiev 😅 do GB shel set gatiek skladam inak. stvorec prelozim na 2 vrstvy (obdlznik), ten zlozim na tretinky a tu tretinku na polku, vyjde z toho uzka pekna vlozka do GB. a hlavne je to rychle a za jazdy, novosklad je trosku zlozitejsi. snappi uz nepouzivam 😀

martina05
14. jún 2010

baby ako sa Vám pozdávajú tie magic plienky?? a tie V2?? Chcem si oživiť výbavu... Podľa mojich skúseností...zatiaľ nad Gro Baby neni ...

dorotka77
14. jún 2010

@zajaciq to sa ti neprekaka von okolo noziciek?

etuska
14. jún 2010

@emjee
ak si dobre pamatam tak pouzivas aj babysatku,ze?Viem ze je na MK samostatna tema o noseni,no nemam cas ju sledovat.
Premyslam o kupe satky-nemas skusenosti so satkou Storchenwiege? 😕 pripadne-aka satka sa ti pozdava?
dakujem 😵

martina05
14. jún 2010

@zajaciq tak som práve prebaľovala a skúsila som dať Flipku s kalsickým štvorcom - uvidím čo to spraví...

Ozaj a ešte ma napadlo, končí mi rolka separačiek popoliny, myslíte si že sú neajké lepšie cenovo výhodne alebo odporúčate zostať pri týchto.. musím spraviť ojednávku, tak špekulujem že skúsim aj niečo nové ...

martina05
14. jún 2010

@sulky tie plienočky sú super !!! a na ne idú ešte Pulky že ???

martina05
14. jún 2010

Baby a ešte jedna otázka ...ja viem že blbá ale .. aKO fungujú tie vlniaky?? to sa dáva miesto Puliek?? Sú dobré??? Ako sa to udržiava??

zajaciq
14. jún 2010

@martina05 stvorec = jedno dobre ciko. moja hned zapisti, tak hned prebalim. so separackami nepomozem, my budeme mat 3 mesiace a este 1/3 nepouzita, a zo 15 opranych. kakame len obcas a naloz, takze sa mi neoplati davat. 😅 popky su ale najlepsie urcite pre prazenicku

zajaciq
14. jún 2010

@martina05 presne nad tym zacinam uvazovat. nad vlniacikmi, ale natahovacimi lovikmi, su krasne a draheeeee.

baby co mate natahovacie loviky, su fakt take dobre ako su drahe ? ja by som chcela fialkove pre Rory 😵

martina05
14. jún 2010

@ zajaciq No mi kakakáme skoro stále, Vanda hodí mokrý prd do každej plienky, takže som sa rozhodla to neprať, lebo to bolo na nervy... Z nohavičkových máte stále Ská ?? vanda má 5kg a špekulujem že by som už mala asi dokúpiť aj nejaké Mká...

martina05
14. jún 2010

@zajaciq, čo stojí taký špás ?? Máí ich aj Miruss musím to okuknúť ..a fialové by boli super aj fialová Gro Baby sa Vande hodí ... 😀 😀 😀

dorotka77
14. jún 2010

@martina05 mne sa lepsie osvedcili celulozove Disany, ale co ma zabijes, uz si nepamatam preco, tusim viac vydrzali??? a k tym vlnakom, su to normalne vrchne gate ako PULky, len iny material - priedusnejsie. ja som ich zacala davat, az ked sme presli na prikrmy, inak by som ich musela asi stale cistit, ale odvtedy v nich ideme stale. na noc najlepsie, co poznam.

zfidorka
14. jún 2010

my tiez momentalne (2. den latkovania 😀 ) ficime na flipke, ja davam viacvrstvove popoliny tie mensie, akurat tam pasuju ked mam zmensene na najmensiu velkost 🙂 vcera som balila novosklad, to bolo dost pracne a navyse flipky su fajne tenucke oproti ostatnym PUL-kam a su pekne siroke medzi nozkami, kedze sa snazim balit nasiroko... prazenicka zatial nepretiekla, ona kakne menej a potom "dostrekuje", zatial som naloz stale vystihla...

dorotka77
14. jún 2010

@zajaciq nam najlepsie sedeli http://www.branakdetem.cz/imse-wool.htm, su tenucke a pritom skvelo drzia. zrovna tie SWD neboli nic moc, po par pouzitiach som sa ich zbavila. Nad tymi od Bundles som aj uvazovala, ale nakoniec som to poriesila farebnymi Disanami, paci sa mi, ked maju nohavicku 😉

emjee
14. jún 2010

@martina05 magic su super, trosku dlhsie schnu a su trosku objemnejsie (to mne ale vyhovuje)

@etuska storchenwiege nemam odskusanu, ale su nanu dobre ohlasy; ja mam vyskusanu didymos indio a hoppediz pevnu - myslim ze akakolvek z tychto troch je dobra volba; pripadne mi napis do ip konf. velkost a mozem ti pomoct vybrat dlzku satky

tieto vlniaky http://www.branakdetem.cz/hodnoceni/male-merino... ma @katka.carska mne sa zdaju tenucke

😀 som si myslela, ze pofotim a popredam latkovu vybavu, ved toho mam na mraky a sup Matejko ma nevinne vyzerajuce prdiky s fatalnymi nasledkami (rano 3 plienky padli za hodinu 😝), takze nic sa asi predavat nebude 😀

baskaj
14. jún 2010

čaute baby

idem prvý krát zarobiť sliz a muž i ako sódu kúpil "žabku" - zmäkčuje vodu, rozpúšťa nečistotu, odmastňuje, umýva - http://www.emartina.cz/zabka-400g::1002655.html 400g. môžem zarobiť z tohto alebo mám zohnať niečo iné?

taanak
14. jún 2010

@martina05 mne sa viac pozdavaju popolini, kvalitou su porovnatelne s Disanami, ale Disany su dlhsie, co sa mi zda na nase babatka zbytocne (mame priblizne rovnako stare deticky 😉 ) Co sa tyka prania separaciek, tak ich periem, az kym nejaka neschyta naloz. 😎

taanak
14. jún 2010

ja som si teraz zaobstarala vlniaky Babyidea Shorties a spokojnost. Este mam Babyidea s takymi obrazkami na zadocku, ale tie sa uz nepredavaju. Kvalitou su podobne napr. Imse Vimse.

taanak
14. jún 2010

@dorotka77 preco si myslis, ze Thirsties su strasne velke? Patria medzi nase najoblubenejsie PULky (spolu s Flipkami) a myslim si, ze sedia super 😎

sulky
14. jún 2010

@zajaciq , @martina05, ja som ich objednala k nam do eshopu 😉 , poslala som vam link do IP.
Treba na ne vrchne nohavicky. Ale teraz v tom horku nepouzivam na ne ziadne, aby sme sa neparili . Takze su super reprezentativne 😀
@martina05 , tiez pouzivam flipky s hocijakymi inymi vkladackami, sedia fajn.

@zajaciq, tiez mam loviky natahovacie, ale prevlhli nam na bodycko. Urcite na noc nie,ked tak na den.

dahlia23
14. jún 2010

@martina05 my dávame namiesto separačiek také utierky z DMky, to tu niektorá z Vás spomínala. a sú super, vydržia aj prania a hlavne ich kúpim, kedy chcem, nie ako separačky, tie som musela objednávať...