Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

labutka
12. jan 2013

@strociatka k tomu co pises, mozes skusit niekolko veci.
Neviem ako velke mas dietatko, ale ak sa ti precika okolo nozky, mozes mat plienku vela alebo malo utiahutu.
Takisto mozes skusit, ci nepomoze dat vacsie oblecenie, kamaratka ma skusenost, ze ak je bodycko kratke, je okolo nozky viac stiahnute a tade moze natiahut vlhkost z plienky.
Skus vkladacku viac posunut smerom dopredu plienky, pripadne ak mas nejaku dlhsiu vkladacku, skus ju este podhnut, aby si mala pod bruskom viac latky.
Ak je plienka rano velmi mokra, skus raz v noci prebalit.

monuska342
12. jan 2013

baby nemate nahodou tip na niekoho kto sije nohavickove plienocky teda hlavne nocne bambusky?dik 😉

standu
12. jan 2013

ahoj labutka 😉
v aprili cakame prirastok tak pomaly revidujem a dokupujem... s malou som zacala latkovat v roku, takze mini plienky velmi nemam, vsetko od Mka a onesize..jasne na paradu k lekarovi dame dake kapsy aj aio 😉 musim doniest vak z pivnice ake nohavickove mam.. popolini aj tots bots bambus sa najde..tak neviem, dokupit na noc nohavickove? aku veslkost? NB? ked mne sa ten ńovosklad tiez vidi velky na 3kilove dieta..

diapozitiv01
12. jan 2013

@monuska342
No loviky uz v latkovkach mat nebudu, som zhanala M a teta mi povedala ze tak zdrazeli ze uz ich mat nebude, takze momentalne iba objednat z usa. Aj ja sa chystam, na leto budu fajne. Este mam merino vlniaciky na zapinanie od handricky.eu robene na mieru a tie su super a krasne (par stran dozadu som dala foto).

standu
12. jan 2013

prave som objednala z latkoviek loviky 😉 mam doma Mko jersey na patentky, tiez od nich, bola som s nimi velmi spokojna. cize ak budem chciet dalsie uz len z americi? no dik.

euka210
12. jan 2013

@standu na noc som prve mesiace kym kakal aj v noci davala zavezovacku od BI, stvorec a bambus a neskor nam sadli IV biofrote (dobre z toho ide prazenicka), potom som presla na Bum huger.

euka210
12. jan 2013

@behulka dakujem, zaujimavy napad 🙂 hodia sa bundles of joy na stvorec na rovno? Vlnene totiz zatial nepouzivam.

strociatka
13. jan 2013

@labutka OK, skusim, teraz su len dve rano a uz sme na brusku precikani, tak asi mam hrocha, co by rad stale mokro 😉

susul
13. jan 2013

@monuska342 boj vlniaky su fakt idealne ako trenigove s vkladackou. Mne napriklad pekne prekryli nohavickovu od tots bots bamboozole, ale bambi roky mi z nich trcala, hore na chrbatiku, lemy okolo noziciek nasmu pekne sedia, skor je to problem pri mensom dietatku, tie lemy su dost pruzne a moze tadial plienocka prekukovat.

standu
13. jan 2013

vidim ze kolko ludi toklo chuti
@euka210
😀 hamburgery neznasam smrdia mi, zavazovacky ani nekupujem, a od IV mam najradsej gatky fox z plienok som mala iv aio a frote stvrdlo na smirgel 😀

zfidorka
13. jan 2013

@labutka dakujem 🙂

behulka
13. jan 2013

@zfidorka gratulujem k dievčatku 🙂 nech sa vám darí!
@euka210 Bundles sú šité ako tréningové na vkladačku, super rýchle prebaľovanie i postojačky, v podstate nahradia tréningové nohavičky, no treba dobre vybrať veľkosť - nie podľa kíl, ale rozmerov - kúpila som Mko a dieťa sa mi pokiaľ do nich dorástlo odplienkovalo.
@monuska342 @handricky šije aj nočné https://www.modrykonik.sk/shopy/plienky/3dgz/no...

zfidorka
13. jan 2013

@behulka dakujem 🙂

majka1981
13. jan 2013

@zfidorka aj ja Vam gratulujem k babätku 🙂

kvietok73
13. jan 2013

ahojte mamicky...skusali ste aj plienocky Bamboolik? www.bamboolik.cz resp poznate ich? ja som s nimi velmi VELMI spokojna...skuste si pozriet i na ekoplienky...aj tam su 🙂

achesa
13. jan 2013

maminy, prosím vás, máte niektorá skúsenosti s polyesterovými plienočkami? Mám možnosť ich zohnať dosť lacno, no nie som si istá, či možno veriť tomu polyesteru, že sa mi bábätko z toho nevysype? Ja sa v tejto veci len rozkukávam, pri prvej sme používali jednorazovky, teraz chcem látkovky, no mám nulové skúsenosti...

marta222
13. jan 2013

@zfidorka aj ja gratulujem k prírastku a prajem veľa zdravíčka maličkej a samozrejme aj celej Tvojej rodinke 🙂

ianitka
13. jan 2013

@zfidorka blahozelam 🙂 nech ste zdrave

ianitka
13. jan 2013

@achesa zalezi aj od znacky a od konkretneho typu materialu ...

mucholapka
14. jan 2013

Ahoj dievcata, tak stvorce su uz doma 😀 chystam sa do latkoviet, okuknut si nazivo plienocky a pulky,..,a este mam dve otazocky - citala som tu, ze niektore kocky pouzivaju napr. "vkladacky od Katky" - prosim si link, aby som si to mohla pozriet, tiez maju dobre ohlasy...no a este tie baby, ktore pouzivali novosklad, ci na to dali rovno pulky a ako im to tam drzalo?..,alebo pouzivali aj snappi sponky. Dakujem. 🙂

juliam
14. jan 2013

@achesa aké konkrétne plienky myslíš?
@mucholapka dobré vkladačky má aj @handricky. na novosklad som dávala rovno pulky, snappku som ani nepoužívala, v pohode mi to držalo.

gelifil
14. jan 2013

je dolezite, aby mali kapsove plienky taky ten kryt na vkladacku na d kapsou?nevylieza bez neho vkladacka?

peluskovo
14. jan 2013

@gelifil nie, nevylieza

peluskovo
14. jan 2013

@mucholapka na novosklad som davala snapy sponku, inac ti to sice drzat bude, len kym zapnes vrchne, tak sa ti to bude hybat , je to bez snapy pracnejsie. ale da sa. na novosklad som davala bud pulky alebo vlniaciky, nic medzi to neslo

gelifil
14. jan 2013

@peluskovo ahojky, stae plati, ze v ramci ke rozvoz zdarma?

peluskovo
14. jan 2013

@gelifil ano, po kosiciach zadarmo a michalovce sobrance dovoz domov zdarma po dohode

gelifil
14. jan 2013

@peluskovo a snappy sponku nemate, neviem najst...

achesa
14. jan 2013

@ianitka @juliam no, práveže, značku sa mi nepodarilo zistiť. viem len že sú jednoveľkostné a polyesterové. Kamoška mi to vie zohnať, ale značku mi nepovedala, len ostatné veci☹

achesa
14. jan 2013

@ianitka @juliam mám len fotky Jedny by mali byť z bambusu a druhé z toho PES, ale ktoré sú ktoré, ani značku neviem.

achesa
14. jan 2013