Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
28. jún 2009

😵 😵 😵

luciabah
28. jún 2009

brizulka, standu... naozaj my to prislo tak rychlo, v nedelu som objednala, v pondelok rano prisiel mail, ze zasielka poslana a v stredu mi postarka dala papierik ze mam balik.
ale 1.krat ked som objednavala cez sjuzocku, islo to dlhsie.

vladkaz1
28. jún 2009

baby tak ja budem mat plienky 21 jupiiiiii hihi .. pride skor .. no uz aby boli ... ale ta objednavka z plienky ma stve .. asi mu napisem tento tyzden

standu
28. jún 2009

to je nejake zaujimave...naposledy som brala z upsydaisynappies a podla razitka to cestovlo 10 dni 😕

hasisihanulka
28. jún 2009

Ludka z predchadzajucej stranky 🙂, na stvorcoch si treba vsimat najma gramaz (cim vyssia, tym lepsia) a material (bambus saje lepsie ako bavlna).

Doma mam Kikko bambusove, obycajne Kikko a vysokogramazne Imse Vimse.
Bambusky su super, ale po par praniach sa z nich stali dokonale obdlzniky, takze ich pouzivam poskladane na osminy a vkladam do zavazovacej Disany alebo do draka z obycajnej tenkej Kikko (nie Kikko Lux).

Kikko obycajne ani nekupuj, podla mna su to vyhodene peniaze, ale ked uz ich mam doma, tak co s nimi...

Imse Vimse su nase naj (100g, 90cmx90cm), jemne, prijemne a su stale makke. Su ale dost velke, takze som zvedava, ako budu vyzerat na malom babatku. Na Simonovi je to OK.

Cakam teraz na Popolini stvorce, drzala som ich na omak a prisli mi podobne ako tie Imse Vimse, tak som zvedava. Maju lepsiu ceny.

Pod hlavicku odporucam muselinove IKEA, su pekne farebne a za celkom prijemnu cenu a prijemne na dotyk.

A este baby chvalia Kikko Lux a MaM Happy Square; tie druhe vsak teraz dostanes len z bazaru, lebo ich nevyrabaju.

neurologia
28. jún 2009

aj mne povedali vsade ze uz sa nevyrabaju...ale teraz som videla happy squares 80x75 cm na brane k detem ako novinku

hasisihanulka
28. jún 2009

Jej, neurologia, diky za tip!! Tak uz asi zase rozbehli vyrobu.. Fakt neboli nikde, toto je super sprava. Tie maju byt naj. Asi neodolam 🙂

lilly
28. jún 2009

happy squares mam, odporucam 😉 😵 super, ze ich doplnili uz 🙂

brinzulka
29. jún 2009

dobre ranko....
majkas nam vcera napisala do juloviek:

Ahojte, narodila som sa o 14.25, meriam 53cm a vazim 4030g. Tamarka

Mamka je grogy ale myslime pozitivne

vladkaz1
29. jún 2009

jeezis no Majke s celeho srdiecka gratulujeme 😉 no to bola babizna 4kila 😉

luciabah
29. jún 2009

dobre ranko, majke blahozelame. krasne velke miminko 😉

diapozitiv01
29. jún 2009

Dobre ranko
akurat pozeram branu a asi si pojdem obejdnat veci odtial,
kedze budem mat toho viacej

snikol
29. jún 2009

prijemne dobre rano pripajam sa gratulaciou a vela zdravia majke aj Tamarke!!!!

lilly
29. jún 2009

jeeej majke blahozelame 😵 slecna ma teda krasne miery.. 🙂 dufam, ze majka nenakupila nejake NB velkosti plienok 😀

lenka138
29. jún 2009

prosím vás poradte mi, kiko štvorce sú dobré? A ak hej, tak kt. konkrétne, lebo majú nejaké lux, lux eko.
Rozhodla som sa, že musím mať v zálohe aj štvorce, lebo v tomto počasí mi tie látkovky poriadne neschnú a ked mu mám dať na riťku hnusku, tak som z toho dosť nešťatná.
Aké štvorce by ste mi teda odporučili, ďakujem

standu
29. jún 2009

no vcera poobede som na ne myslela 😵 gratulujeme 🙂

snikol
29. jún 2009

standu, vladka cim ste to navonali? aky to ma presny nazov?? 😉

sissik
29. jún 2009

majke blahozelame 🙂 no NB plienky jej budu celkom nanic, hovorim z vatnej skusenosti

aj ja som zvedava, cim ste to vonali 😅

ludka77
29. jún 2009

hasisihanulka ďakujem pekne objednala som jedny popoliny (3ks) na skúšku ale keďže je tam napísaná dobrá gramáž tak dúfam budú dobré.
Inak tých látkových plienok je toľko že mi z toho už pomaly hrabe 🙂))

snikol
29. jún 2009

sisski ty pouzivas tie flisove separky??

standu
29. jún 2009

lenka z kikko myslim eko lux a farebny bambus. inak happy squares, ludka vzala popo tak asi by mali byt tiez dobre 🙂

ale baby neblaznite nicim nenavoniavam...ked pridam viac oleja, poprip dam olej do pracky tak je to jemnucko prevonane....obycajny olej kupujem taky co ide do aromalampy. asi 2.30 stal. inak ho kvapkam k plienkam do kosa, menej smrdia..teda viac vonaju 😀 😀 😀 😀

snikol
29. jún 2009

aha ten obycajny v takej malej flaske?? to mam doma vonu ruze a lesnu vonu. a tie flisove separky su take ako ta tensia dekovina?? 🙂 🙂

standu
29. jún 2009

ano taky 😉 origos mikroflisove su asi tensie. nam dobre sluzi aj flis z metraze 🙂

standu
29. jún 2009

no hlasim, ze dosla lovela tak som bola nutena pouzit sliz 😀 na tmave veci 😖 tak som sa trochu bala....pridala som trochu tekuteho zlcoveho aj par kapek oleja (mame cierne hrozno a s tym zlcovym sa to nadherne spojilo a vona je uzasna)...a suuuper! takze prasok sa asi nekupuje 😎

eliotis
29. jún 2009

ahojte dievcata 😉 potrebovala by som Vas nazor na latkove plienky Kushies.... Mozno ze tu niekde vo fore uz tento druh latkovych plienok bol preberany, ale preluskat sa 316 strankami sa mi veru nechce 😠 to by som na to potrebovala jeden den volno 😀 Dostala som sa mozno niekde na stranku 30 😅 Inak Vam vsetkym musim zlozit poklonu za Vase prispevky, vdaka Vam aj ja urcite budem pri mimi pouzivat latkove plienky 🙂

vladkaz1
29. jún 2009

normalne v cajoch som kupila esenciu do vonnej lampy ale ja som kupila taku drahsiu co sa pouziva aj na protizapalove miesta teda pokozku.. kokos vonu ja milujem take mandlove vone ...som s toho nadsena pridala som si aj do kremu na pokozku som bola s malou u doki mala ma od vcera strasne hnacky ☹ ☹ bola som kupit hnusky bo nestiham prat kaku zeleno zltu 😢 😢 chuda male moje a doki ze cim to tak vonia aky mam parfem a ja ze to je telovy krem na co jej budem rozoberet tak ma uspech hihi Standu je sikulka 😀 😵 😵

sissik
29. jún 2009

snikol ano, pouzivam tie tenke origos flisky. tie vyhovuju. dokonca ich davam aj na noc do hambaca. raz sa mi zaparila a neviem, ci nie z toho obycajneho flisu v hambaci s kombinaciou separacka z irmy cez den.

vcera som v ikei kupila jeden saxan uterak a rozmyslam, ze sa vrhnem na usitie plienky. hlavne ze ma asi 2 mesiace rozsite nohavice a najnovsie som rozsila podlozky do kocika. a chcem este usit fusak, aby som mala zvysny flis na vyskusanie sitia tej plienky. ale netusim, kedy to stihnem. a to mi ma prist vlna na dalsie vlniaky - o mesiac zacneme s prikramami a dufam, ze uz nebudem musiet tolko prat

mne splesneli naposledy pouzite mydlove orechy. a to som ich mala v otvorenom pohariku. mozn im neprospela ta vysoka vlhkost vzduchu

vladkaz1
29. jún 2009

no sisik mas co robit moja 😉 ja chcem zarobit ten sliz en nemam cas ist kupit sodu ... ☹

olinka6226
29. jún 2009

😀 sisi a to mas 6 parov ruk ked si si nachystala tolko sitia?

snikol
29. jún 2009

a neskusali ste niektora usit plienocku zvnutra dat ten tensi flis a z vonka sustiakovinu??