Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sissik
14. júl 2009

mne sa rozparala BL bamboo, asi na 6 cm na pase vpredu. musim to zasit, esteze mam stroj

tamka84
14. júl 2009

stanka dík za vysvetlenie 🙂

sissik a to ako? pri praní? no veru, ešteže máš ten stroj.

sisa.b
14. júl 2009

tak ja uz mam vdaka julianke jahodkovu ittku v dubnici 😵 😵 😵 juch, nakoniec ani maskacovu CT nebudem potrebovat, aj tak sa viac kamaratime s ittkami

labutka
14. júl 2009

ja sa stale akosi neviem dokopat na to lanolinovanie..... to fakt treba v 4 litroch vody, aj ked mam len jedny vlniaky? to sa mi zda neekologicke... 😉

kupila som z DMky tu sol na skvrny, ktora ste pisala ze ju pouzivate? mam ju pouzivat podla navodu, vzdy len nasypat do pracky, alebo do nej sa daju aj namocit okakane plienky ako do miofreshu? inak zlozenie to iste, akurat sol ma v sebe take modre gulicky... len cena ina. 😒

tamka84
14. júl 2009

Ja neviem baby, vy tak strašne chválite tie IB, ale mne stále pretečie aj tá jedna čo mám... 😖 Môže to byť preto, že vy asi máte tie SIO? Ja mám AIO. A myslím že niektorá ste tu písali že tie SIO sú lepšie...

Tak sisa ani nebudeš objednávať z brány? daj vedieť potom, lebo ja na to čakám. Síce asi ešte ani nemajú tie CT na bráne, ale ak ty nebudeš objednávať tak objedám ja. 😉

sisa.b
14. júl 2009

tamka, nemaju tie ct, budu ich mat tak za dva tyzdne, mozno skor. a ja uz urcite objednavat z brany nebudem. teraz budem objednavat z uk, ked pridu kravicky a to bude moj posledny nakup 😎

sisa.b
14. júl 2009

tamka a ja nechapem, ako ti moze ta IB stale pretekat 😕 nam pretiekla az ked v nej mala cez vikend spala cca 12 hodin 😅 inak spokojnost nadovsetko.

sissik
14. júl 2009

niekedy sa stane, ze nitka je blba a rotrhne sa, aj ked to miesto nie je velmi namahane.

ja tu sol z dm pouzivam na namacanie. sa mi zda lepsia jak ulrich. a dnes som skusila namocit do slizu.
lanolinujem tak v 1,5l, taku mam misku.

tamka84
14. júl 2009

sisa dobre že hovoríš, tak si budem sledovať tú bránu a potom si objednám.

a tiež nechápem prečo mi preteká, normále za 2hod, niekedy aj menej mi pri nožičkách pretečie a máme mokré bodynká... ☹

labutka
14. júl 2009

sissik a askusala si namacat aj drahsie plienky? ja mam voci tomu nejaky respekt, bojim sa ze vytiahne farbu, napr. z itti bitti...

sissik
14. júl 2009

mne sa este nestalo, ze by precikala okolo noziciek. jedine kaka obcas ujde. dnes zneskodnila 2 PUL.
a plienky su mokre stale.
nemoze byt to pretekanie sposobene tym, ze netesnia dobre okolo stehienok?

sisa.b
14. júl 2009

tamka, ja budem mat tu jahodu aio, tak porovnam a dam ti vediet 😉

dudri
14. júl 2009

tamka,
lepsie IB sio-ked pojdeme ku lekarke, len vymenim vlozku-extra booster,
http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

ked nohavicky na spodu je suche, vymenime len vlozku, ak bud mokre cele, vymenime nove nohavicky...

Mam aj IB aio, dobre...
dneska sme boli dlho vonku 3hod, mala u sebe IB aio...v pohode...az doma som vymenila plienku strasne uplne mokre.

dobry prehlad latkoveplienky.sk a plienocky.sk (ale trosku drahe)

dievcata ako vyzera sol na skvrny DM-Denk mit- zeleny kybel?

tamka84
14. júl 2009

dobre sisa. tak potom porovnaj.

a sissik, oni tesnia dobre pri stehienkach. Neodstávajú nijak ani nič podobné, len jednoducho presiaknu okolo tej gumičky... 🙄

Nieviete mi poradiť koľko čaju alebo resp. tekutín môže vypiť dieťa? napr, také ako to moje 7mesačné? To len tak ak máte niektorá takú infošku.

diapozitiv01
14. júl 2009

Ahojte,
dnes rano som pisala do Babykindu uk, ci uz bol poslany moj balicek s 3 plenuchami.
Tak mi odpisali ze uz ho 6.jula posielali a ze ked mi do 20 nepride mam im este raz napisat, budu zistovat co sa stalo a prinajhorsom poslu balik este raz.
Tak mi nezostava nic ine len vyckavat.
Neviete nahodou ci to pride obycajnou postou alebo kurierom?
Inac dnes mi prisiel balik z plienociek.sk tak sa vytesujem ze sa mi konecne zaklada zbierka 😀

sissik
14. júl 2009

dudri ja bravam tu sol na skvrny v papierovej skatuli. tu v kybliku so zelenym vrchnakom som neskusala

telinka
14. júl 2009

caute plienkomaniacky 🙂

mam na predaj 2ks ruzove IB AIO , len ta vlozka tam nieje prisita , som ju odparala aby som ju v pripade potreby mohla vymenit za bambusovy stvorec, ale nieje problem prisit ju naspat , su malo pouzivane , neviem naco som si ich setrila 😀 peta je uz mesiac bez plienok 😉 velkost L cena 15 € za obidve spolu 😉

lenka138
14. júl 2009

aj ja som si včera kúpila tú soľ, tak pri najbližšom praní vyskúšam, na krabici je, že sa môže pri všetkých teplotách

labutka nemala by ublížiť farebným, veď je na nej napísané, že aj na farebné textílie

tá soľ je v krabičke, to v tom vedierku to je asi niečo iné, to je asi ako vanish alebo dačo také

lenka138
14. júl 2009

labutka a na jednom českom fóre som našla, že tam baby písali, že túto soľ používali presne ako miofresh, keď boli niekde vonku, čiže večer namočiť a ráno vypláchať

sissik
14. júl 2009

tak som ten miofresh objednavala zbytocne ked sa da pouzit aj ta DM sol? 😕

dudri
14. júl 2009

sissik, dakujem za radu 😵
nevadi aspon mas zasobu sol na skvrny

sissik
14. júl 2009

no ja musim mat tie plienky bez velkych zltych skrvrn este predtym, ako idu do pracky. pripustne s iba slabo viditelne skvrny a tie sa zatial vzdy vyprali. takze namacanie je na dennom poriadku
ale zas s miofershom budem mat dobry pocit, ze sa znici vsetko, co tam nema byt.

tina2883
14. júl 2009

Ahojte. mám k vám prozbu nema niekto z vás návod k monitoru dychu značka angelcare AC 401. pomohli by ste mi tým. ☹ ☹ ☹

brinzulka
14. júl 2009

diapozitiv..nam idu plienky z UK vzdy aspon 2tyzdne...pritom tam to posielaju na druhy den...
nasa posta ☹ 😠 😠 aj v ramci SR ide balik 4-5dni 😒 😒 a sa brania sukromnemu sektoru...chcu mat monopol a zasielky su na dlho

potulka
14. júl 2009

ahojte
chcela by som sa opytat, ci mate niektora skusenosti s vlniacikmi Loveybums Jersey. celkom sa mi pacia a uvazujem o kupe, len reku sa este popytam skusenejsich. 😉
dakujem.

vladkaz1
14. júl 2009

baby tak sa vam musim pochvalit Lucka sama od seba doma cika do serblika a pride sa pochvalit ze cikala som nerormalne hrda 😀

sissik
14. júl 2009

vladka tak uz plienky nekupuj 😉

vladkaz1
14. júl 2009

no dnes som rozmyslala ze kupim tie IB na von necham si kapsu SWB a wondwrooos a bamboo predam ved su uplne nove asi 4 x prane

hasisihanulka
14. júl 2009

Diapozitiv, pride to postou a nam to chodi do Bratislavy tak za 8 dni.