Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

iron
13. júl 2011

ahojte ..ja mam tiez wonderoo, presiakne len ked dlhsie neprebalim...inak v pohode. Dokonca niekedy dam este jednu vkladku a vydrzi aj na noc... 😎 😎

iron
13. júl 2011

citam ze vam pretekaju minilala...tak aspon v tom nie som sama...aj nam furt pretecu...podla mna sa to nejako nevpije do tej vkladky a ono sa to siri potom po vrchu alebo co....

lulukn79
13. júl 2011

@katka888 @petrinka @sulky gratulujem k babatkam

katka888
14. júl 2011

@lulukn79
dakujeme 🙂

mimuka
14. júl 2011

@iron podľa mňa by mali plienky minilala stiahnuť ako chybný výrobok a vrátiť peniaze...veď sú absolútne nepoužiteľné... ☹

luba41
14. júl 2011

Divčatá, chceme sa ísť dne konečne okúpať aj s malou. Môže ísť do vody aj s plienkou? Trebárs v BG kapsovej?

sladkasue
14. júl 2011

@luba41 na to su snad plienkove plavky - nie obyc. latkova plienka ktoru pouzivas na bezne nosenie🙂

@mimuka , @iron baby, mali by ste si priznat, resp. asi ten australsky vyrobca, ze MINILALA je najhorsia plienka na trhu a hociktora "china" je lepsia a kvalitnejsia! resne tak, mali by ju stiahnut z trhu! a preco ste tie plienocky vlastne nevratili???

@iron pouzivam tiez W V2, a dokonca vyhradne len na noc, nedavam tam ani tu mikrovlaknovu vkladacku a vydrzi celu noc, vobec nepretecie. este sa mi to teda nestalo a pouzivame ju nejake3-4mesiace 😅

ellysa
14. júl 2011

baby mne minilala nepreteká 😕 , asi máte nejaké vadné kusy,alebo ja výnimočne dobrý

mimuka
14. júl 2011

@sladkasue ja ju určite idem dať reklamovať, len som ešte nestihla... 😒

sladkasue
14. júl 2011

@mimuka do 7 dni mas narok na vratenie bez udania dovodu, ale to uz asi tvoj pripad nebude:(

iron
14. júl 2011

idete reklamovat..moja tu v nej prave pobehuje, tak jej dam este sancu.

@sladkasue hej hej..nam tiez vydrzia v noci ak vela necika...

tak ma napadlo ake plienky pouzivate na noc?

sladkasue
14. júl 2011

@iron nas maly bol zhodou okolnosti vyhadzany z kupka na vajkach... nevedela som, ze co mu dam - tak som s malou dusickou dala kikko bambuvovy stvorec a maly bam.stvorec BL a pulky. uz je pol desiatej a stale spinka... precikane nic nie je 🙂

davala som econobum, alebo tie kikko bam.stvorce +BL- ale do kapsovky, alebo original wonderoo vkladacku, LL bambusovu vkladacku - s nicim nemam problem, ziadne nocne alebo ranne nehody 🙂
- a to nemozem povedat, ze nas maly necika! mozno cika az tesne predtym ako sa budi... 😒

iron
14. júl 2011

@sladkasue teda, asi je malo cikajuci....
ja davam TB bamboozle a vrchne gate a tie vydrzia v pohode celu noc.....aj ecobu davam, ale tam pre istotu frcnem este jeden stvorec....
cez den spi v com zaspi.....lebo kebyze ju zobudim tak si to hodim....vacsinou frcime na kapsovkach, tie sa mi lubia najviac.

luba41
14. júl 2011

@iron No ja som mala dve W V2, ale jednu som predala, bo som to tiež psychicky nevydržala, ked nám pretekali 😒 Stále som mala pocit, že tá vkladačka, tým, že je mäkká, sa vo vnútri skrúca, takže cikanie ide niekedy mimo nej a išlo to až von na povrch. Asi máme stále malú prdelku, možno preto. Inak na noc používam BG kapsovú vypchatú veľkou vkladačkou a BI bambus. prefoldom. A krásne vydržíme 12 hod.

labutka
14. júl 2011

Pridavam sa, mne minilala ani raz nepretiekla. Som s nou spokojna,
Napadlo ma, ci to nebude nejaky konkretny vzor, ked mame taketo rozne skusenosti. Ktore vam pretekaju?

ellysa
14. júl 2011

hmmm, žeby to bolo vzorom, ja mám teda tie tmavo modro oranžové kvety

iron
14. júl 2011

ja mam fluer de lis...taku ciernu.

zfidorka
14. júl 2011

@mimuka u nas v galenterke nebol problem, vola sa to ihla s gulatou/oblou spickou do sijacieho stroja...

ellysa
14. júl 2011

@zfidorka inak ja som si tiež pýtala u nás takú ihlu a teta ma vysmiala, že taká nie je

zfidorka
14. júl 2011

@siss_sz pozri z vnutra pretekajucej kapsovky, ci nie je poskodeny pul, ak ano, tak sa to da zatriet tymto:
ekoplienky.sk/product/vlneny-vosk-na-impregnaciu-ulrich-20-g-275/

siss_sz
14. júl 2011

@zfidorka vdaka!

zfidorka
14. júl 2011

@ellysa tak ja neviem, u nas mali v pohode... dnes som bola v meste, kebyze viem ze s tym mate problem, tak vam kupim a poslem 🙂

ellysa
14. júl 2011

@zfidorka ta vy na vychodze mate všetko 😀

zfidorka
14. júl 2011

@ellysa ta jasne 🙂

zfidorka
14. júl 2011

@ellysa este k tym vlniakom, mne sa po case pletene splstili same 🙂 ale zase nemali velmi velke oka, take normalne...

ginepra
14. júl 2011

ahojte maminy, asi mam uz poriadne otrepanu otazku - chystam sa latkovat, co kupit pre novorodenca? najlepsie nieco univerzalne na co najdlhsie obdobie... mam aj nejake klasicke bavlnene - daju sa vyuzit? viem, ze by som to v diskusii asi nasla, ak by som ju presla, lenze mam este 3 male deti a malo casu... ak sa niekto ozve, budem vdacna... 🙂

crysmile
14. júl 2011

@ginepra na zaciatok zo troje vrchne nohavicky PUL, najvyhodnejsie su stvorcove vysokogramazne, lebo casto prebalujes, nejake save vkladacky z bambusu, snapi sponku, nejakych par nohavickovych na noc, a par aio plienociek, separacne vlozky, nejake stay dry vrstvy a potom popripade dokupis co ti treba.. a nejake vrecko na prenasanie spinavych plienok..

ellysa
14. júl 2011

babule idem sa pochváliť s našimi novými vlniačikmi

divoska
14. júl 2011

tiez mam tu tmavomodrokvetovanu minilalu a preteka. pul je ok, ale netusim kedy sa dostanem k tomu to riesit

estterka
14. júl 2011

no podla mna je minilala dost draha plienka,aby takto pretekala a viacerym teda. ja mam bielu s kvetinkami. pretecie vzdy,ked ju dam.