Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

labutka
16. nov 2010

@emjee mam MMT easy clean, je to kapsovka, zmensena mi moc nesedela - nebola zla, ale ani dobra. taky priemer. odkedy ju nezmensujem, tak je fajnova. ma taky vysoky pas.

anlu
16. nov 2010

baby mate niekto skusenosti s Bambinex Bamboo? su dobre?

bihan
16. nov 2010

@emjee MMT sa u mňa dlho neohriali.

emjee
16. nov 2010

@bihan preco?

bihan
16. nov 2010

@emjee ja už neviem presne, boli to jedny z mojich prvých plienok.. ten zahýnací systém sa mi nepáčil (kúpila som sucháče) a nejako Sáre nesedeli či čo...myslím, že v tom čase mala reakciu na flees.. a navyše som mala tiež easy clean, nie AIO a tie EC sú také, že to vyzerá len ako po bokoch zošité vrchniaky a separačka a vpredu diera, vzadu diera...

elixia
16. nov 2010

@adriana7 vdaka 🙂 noooo,ja nemam problem najst si dovod na dalsiu plienku 😀

divoska
17. nov 2010

@emjee tiez som po nich poskulovala ale nenasla som na ne ziadnu pozitivnu "recenziu"

izabelkak
17. nov 2010

@emjee ja som tú MMT AIO mala, strih ma neoslovil, zmenšovanie už vôbec nie, ale to by si Ty už asi neriešila, mala som patentkovú, ona však ani toho moc nepobere, čo som čítala u väčších detí už tie dve vkladky nestačia..... a mne tiež pretiekla preto som ju dala preč, ale tak to mohlo byť aj tým že som to nevedela poriadne nasadiť..... ale skús sa ešte pre istotu popýtať na českej téme tam ich majú kočky hodne myslím... ja som ju predala ešte nemala Iz tuším ani 1 rok....

zojec
17. nov 2010

@emjee ja som jej neodolala za tu cenu.. 🙂 ale bude az pod stromcekom.. zobrala som nakoniec patentkovu a kravickovu... lebo som tam citala na diskusii ze s tymi suchacmi sa nieco deje , ale uz neviem co.. 😉 v kazdom pripade ma to odradilo 😀
@labutka dikes. .. no uz asi viem ako vyzeraju.. ja stale odolavam tejto plienke, vo velkosti S ma sklamala na plnej ciare.. ale som si ista ze ju este chcem vyskusat.. 😉

kristinagabi
17. nov 2010

Ahojte dievcata. Poprosila by som vas o radu. Velmi sa mi zapacili tieto latkove plienky. Chcela som vypocitat na kolko ma to cele vyjde. Neviem co mam kupit,ktore su najlepsie a kolko z coho. Vyjde to na vela,ked z kazdej velkosti si mam tolko pokupit... ☹ Vy ich periete kazdy den,ci kazdy druhy?

michaela80
17. nov 2010

@elixia vkladacky Gro via a gro baby pauju do seba...ja momentlne vyuzivam gatuse grobaby s vkladackami gro via...lebo ked sa stane nehodfa tak mi to aspon nepretecie ako v gro baby vkladacke

labutka
17. nov 2010

@zojec jednovelkostna je fajn... Pridavam foto vnutra.
@kristinagabi precitaj si tuto nase clanky o plienkovani, pokukaj albumy. Vyjde to lacnejsie (ak to nebude pre teba mania) a pre babo je to zdravsie.

labutka
17. nov 2010

@kristinagabi pere sa raz za 3 dni, a kupujes nejake plienky podla velkosti (S, M, L), nejake co sa daju zmensit. Prvotna investicia okolo 200 eur, potom (podla potreby - v priebehu roka, ako bude babo rast) dalsich okolo 200 eur. Ale samozrejme my maniacky vieme minut aj ovela viac. 😉 😀
Investiciu si vies znizit nakupom v bazare a predajom uz nepouzivanych kuskov, pripadne plienky odlozis pre druhe bejby.

kristinagabi
17. nov 2010

@labutka ja som vas zacala citat,ale je toho strasne vela. No skusim este raz.

kristinagabi
17. nov 2010

@labutka citala som,ze su aj take univerzalne velkosti

labutka
17. nov 2010

@kristinagabi mam na mysli clanky v nasich fotoblogoch, nie tuto diskusiu. 😉

kristinagabi
17. nov 2010

@labutka 😅 ,tak to je ine. Idem kuknut

anitab
17. nov 2010

@kristinagabi ahoj, posielam ti jeden link, je tam velmi prehladne popisane na co su latkovky, cez ich delenie a pouzivanie....http://www.latkovepleny.info/

kristinagabi
17. nov 2010

@anitab dakujem,maju to tam pekne rozpisane 🙂

apple7
17. nov 2010

Ahojte, chcela by som vas poprosit o radu, konecne som si zohnala stvorce 80x80 MaM , len neviem ci staci ak to budem prat v lovele s octom a ci sa fakt nezehlia, lebo na listku maju nakreslene nezehlit....dakujem

zfidorka
17. nov 2010

@apple7 ja som ich prala v lovele, miesto plachania ocot, teraz uz ocot nedavam a ja ich zehlim (ako vsetky stvorce)... inak, nechapem ze preco sa zehlit nemozu... 😅

apple7
17. nov 2010

@zfidorka dakujem 🙂

apple7
17. nov 2010

@zfidorka a na kolko stupnov ich peries?

zfidorka
17. nov 2010

@apple7 na 60 ako vsetky plienky 🙂

izabelkak
17. nov 2010

@labutka a vkladačky do tej novej IB vyzerajú ako? zmenšujú sa alebo sa kupujú rôzne veľkosti či ako to je? ďakujem

cinocka
17. nov 2010

@alusha - uz si objednavala z mamaja.cz ??

elixia
17. nov 2010

@michaela80 dakujem 🙂 Baby gro gatuse su lepsie ako via alebo preco ich pouzivas?

michaela80
17. nov 2010

@elixia ja pouzivam obidvoje gatuse ale vkladacky iba gro via...ale tieto pouzivame iba doma mimo spanku inac ficime na AIO kapsovkach kuk moj clanok na fotoblogu 🙂

elixia
17. nov 2010

@michaela80 aha 🙂 uz som popozerala,myslim,ze sa nam na novoska osvedcili rovnake typy plienok..len ja ich nemam az tolko 😀 😀

labutka
17. nov 2010

@izabelkak vkladky do jednovelkostnej ib. Maju ju na latkovkach za 22.70