Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

brinzulka
13. máj 2009

dakujem...ja by som mala davat do kangasiek a BG...mam usite z frote uteraka tvar ako vkladacka z BG-tu velkost, rada by som aj komunist.pleny...ale chcem kupit od BL..len neviem ake

emmka3
14. máj 2009

standu, jasne ze kupim aj Kikko ked budes chiet 😉

lilly, ja mam tiez z tych Kikko bambus stvorcov obdlzniky a to nemame susicku ... zatial 😉 ... a veruze si nepamatam, aky mali tvar na zaciatku, ci to bol pravidelny stvorec ...

baby, ked som pozerala tie linky na kopiu k BL AIO a aj ten ring sling, tak ma napadlo, ci BL nejde tieto plienuchy vyrabat aj pre tu znacku, len v AU pod inym nazvom a u nas ako BL ... viete, ako je to napr. pri jednotarskej Arasidke, robi to Sered a v podstate je to lacnejsia Horalka 😉

emmka3
14. máj 2009

brizulka, ja mam od BL 40ky myslim ze faj, sice su trocha dlhsie, ale kedze mam chlapca, tak mu to pri pipiku este ohnem, takze tam ma 6 vrstiev aby lepsie salo ... inac, vcera som bola vonka v SWB kapse s BL organik vkladkou a vydrzalo cely cas 😵 som bola prekvapkana ... asi zmenim nazor na moj vztah ku kapsam 😉

blesq
14. máj 2009

tomu to sa neda porozumiet 😅

lilly
14. máj 2009

ja mam 40 aj 30, ale ja aj 40-tky zohnem najprv vpredu asi tak o stvrtinu /teda vznikne 30tka/ a tak to potom opacne pozohynam na stvrtiny, teda vpredu je osem vrstiev.. no moja herecka cika viac dopredu, takze je ta savost tak akurat 🙂
emka a aj sa ti v tych kikko stvorcoch zbehli tie priecne nitky na tej kratsej strane tak, ze mas tie male stvorceky take nariasene? teda ak chapes co tym myslim 😅 oni tusim ako original boli 70x70

brinzulka
14. máj 2009

hm..cakame chlapca...snad bude curajko dopredu a mozno aj posledne dietatko..zeby tie 40tky?

standu
14. máj 2009

emmka, kikko bambus isto a mozno este nieco.....musim poriadne branu prestudovat 😀 😀 😀

standu
14. máj 2009

brinzulka ja som spokojna aj so 40tkami aj s 30tkami. 30 napriklad davam 2 do Upsy kapsovky, je dost uzka medzi nozickami, tak mi tam lepsie pasuju. len jeden stvorec je malo dat a ked sa 40 vpredu zahne, tak je to dost hrube.....ale do greenkids davam 40 vpredu prehnutu spolu s 30 na tretiny...............tie 30 sa isto nestratia a nan novoska mi pridu lepsie.

emmka3
14. máj 2009

bleskac, ty ani nemusis rozumien, hlavne, ze sa ja vyznam 😀

lily, tak tie nitky sa mi nezrazili ... okrem toho obdlznika drzia tvar perfektne ...

standu, tak len studuj, este mas 2 mesiace 😲 😉

standu
14. máj 2009

musim si "nasporit" 😀 😀 😀

olinka6226
14. máj 2009

baby ked tu tak studujete tie nove BL aio tak prezradim internu info co mi bola povedana. BL je spoludizajnerom s inou znackou (predpokladam tou co ste nasli) a na sk ich budu predavat len oni (ich dohoda) a cena bude do 15 eur.

bihan
14. máj 2009

Aha.. takže BL ich nebude vyrábať, ale len predávať?
15€ mi príde dosť vysoká suma na Slovenskú plienku, aj keď je to jednoveľkostná bambuska.. to je len o trošku nižšia cena ako za BG a vlastne taká istá ako tá Pop-In od Close Parents (inak sú z UK, nie AU).

standu
14. máj 2009

ja som pochopila, ze ich tu budu aj vyrabat...........a 15€ je dost veru. tak 13, to by bola uz ina cena..uvidime.

emmka3
14. máj 2009

baby do 15 takze moze byt aj 13 😉 a vidite, tak budu ich asi vyrabat a predavat pod 2ma znackami ... ako Horalka 😉

standu
14. máj 2009

do 15 moze byt 12 aj 13 aj 14 aj......................ved uvidime v juni 🙂

emmka3
14. máj 2009

a bude 14,99 😀

olinka6226
14. máj 2009

to su vsetky info co mam, cize viac neviem. uvidime v juni 😉

olinka6226
14. máj 2009

baby nechcete niektora buginu od demy za odvoz? je funkcna, len je spinava vozim ju totiz v kufri so psami...

sisa.b
14. máj 2009

oli, ja by som aj, len ta mam odruky 😝 😀

dudri
14. máj 2009

, od utorka som sa zacala latkovat, Katka ma cerveny zadocek 😠 (bola som u lekarky-alergia 😢 )
predtym som prala sliz na pranie. asi jej pokozky drazdi... teraz dame jednorazovky...a natieram fenistil gelom. Ked zahoji pokusim este raz latkovat- ale prat lovelu.

petusaaa
14. máj 2009

dudri, mne sa maly vyhadzal prave, ked som prala v lovele. sliz mi nerobil problemy. a pouzivas separacky? 😕

standu
14. máj 2009

dudri, moja mala ekzem, ked sme zacali.............az kortikoidy pomohli...a to som utekala do drogerky a zarobila sliz a este horsie... 😠

dudri
14. máj 2009

petusa, ano som pouzila seperacku- Toddler len od rana do obeda. ale aj trochu brusko cervene bodky od vrch.nohavickach z PUL

lenki33
14. máj 2009

predavam treningove nohavicky 😉
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

brinzulka
14. máj 2009

babulky..odkial ste objednavali kikko bambusove stvorce?

dudri
14. máj 2009

objednala som si www.plienocky.sk aj tam ponuka www.plienocka.sk

dudri
14. máj 2009
janka_fr
14. máj 2009

ja som objednavala z plienky.sk 😉

janka_fr
14. máj 2009

dudri sme sa trafili 🙂

sisa.b
14. máj 2009

ja ich mam tiez z plienocky.sk