Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

dudri
29. máj 2009

ale dava ocot-preplakat

sissik
29. máj 2009

dudri a mas plienky s fleecom alebo pri akych sa ti to robi?
davas extra plakanie? mozno keby si vyskusala mydlove orechy alebo nejaky eko-praci prostriedok 😕

dudri
29. máj 2009

sissik, nemam plienky s fleesom,

Bl bamboo a stvorec.Bl bamboo Katke vznika cervene bodky na zadocek aj nad vaginou aj odtlaky vlasy bamboo...
davam aj extra plakanie s octom...
cely den vlniacky, vonku aio...
neviem preco?
Pul asi jej nerobi dobre...
nedovolim vratit plienkovat jednorazovky, ☹ , lebo som drahe investovala...

vladkaz1
29. máj 2009

ono je to tazko zistit podla tohoto co jej robi zle ,moze to byt jednorazova zalezitost, alebo mava to stale ked jej das stvorec a pulky?

emmka3
29. máj 2009

dudri a co ocot? nam robil zle ocot ...

dudri
29. máj 2009

standu, mam pre teba fotky loveybums fialove 😉

dudri
29. máj 2009

vcera som zacala davat vlniacky denne, predtym PUL,
stale hladam pricinu ☹
myslim BL bamboo nerobi dobre...

crysmile
29. máj 2009

dudri take vlniaky mam aj ja 😉 vy mate Lko? asi nie, ze? lebo ja ked ich zapinam, tak mam prekryte tie usi..

dudri
29. máj 2009

ano L

crysmile
29. máj 2009

fiiha no tak ja mam nejake velke potom.. ale prala som ich v pracke na 40 tak sa zbehli, bihan mi poradila ze ich mam v kondicioneri ponatahovat, ale som si na to este nenasla cas..

dudri
29. máj 2009

neperiem v pracke, len rucne...zrolujem ich uterakom

crysmile
29. máj 2009

no aj ja som prala rucne, ale nakoniec som sa navnadila na to, ze baby tu peru aj v pracke a nic sa tym vlniacikom nestalo... no vidite a mne sa stalo.. ale tak nevadi, musim ponatahovat..

vladkaz1
29. máj 2009

baby tak ta cervena, co nam nesedi je Wonderoos s flisom, no zasa som to poplietla v nazvoch tak to davam na pravu mieru , zistila som ze malej na sirku velka a na dlzku mala ale moze to by aj strihom alebo Lucka ma fakt komicku postavu ... vsetko zapinam na poslednu patentku, takze je super utesnena takze moze este do nich fakt dost priberat .. ale zasa na pupiku na dlzku su jej dobre ostatne.. to bude tou postavou ...
a Crismil .. 😵 nepanikar 😉 nic ta mrziet nemusi, som ti velmi vdacna a dokonca zaviazana 🙂 ... muz to rozdycha vcera sa zaujimal uz o plienocky a dnes uz bol zvedavy ci sa neprecikala ... tak som spokojna ze ma zaujem ale neprebaluje ale to my uz je jedno, ved plienocka je ako nova tak niekomu posluzi komu bude sediet ...

sisa.b
29. máj 2009

baby, ja som dnes dostala balik z australie 😵 😵 😵 😵 😵 a krasne plienocky v nom

sisa.b
29. máj 2009

takze tie CT su nadherne, neviem, ci u nas netromfnu IB a ta BBH je obrovska 😅 asi som to mala brat podla vahy, nie hned velkost L 😀

vladkaz1
29. máj 2009

sisa super tesim sa stebou hod do albumu ked budes mat cas? a co vcera si stihla tu plienocku som strasne na nu zvedava lebo sa hccem pokusit.. mne sa strasne pacia tie BL AIO a 3 v 1 chcela by som ich ale mam objednane tie bambino mio..... budem musiet pockat .. chcem este tie bamoo stvorce nech ma makucky pocit istoty inak baby mala ma na sebe od 9 hambaca a ma ju pomaly suchu .... som prekvapena ze tak super saju 😅

sisa.b
29. máj 2009

tak sa z nich vytesujem 😵 akurat neviem, ci ich mozem oprat spolu s ostatnymi, lebo vnutro je cierne. a do albumu urcite pridam 😉
vcera som si urobila strih a nachystala som si to vsetko, sit som uz nechcela, lebo bolo dost hodin. tak to dam dnes hadam dohromady. a flanel sa asi zrazi, takze tuto jednu uz zosijem, ale zvysok najskor preperiem, az potom budem strihat, aby to vsetko sedelo.
inak ked sme dnes mali to plienkove stretko v MC a ja som plienky vybalila, tak som musela uznat, ze ich uz mam fakt vela, takze ziadne dalsie objednavky nebudu 😎
a prisli mi aj krasne imidzove podbradniky 😵

sisa.b
29. máj 2009

vladka, hambaca som chcela este ako poslednu plienku, ale uz sa jej vzdam, ved nemusime mat vsetko 😅

vladkaz1
29. máj 2009

No jasne ja sa chystam na tie BL 3 v 1 ,ale potrebuje poradit od kociek ked uz viem co potebujeme ... najvizsiu plienocku az nad pupok .. ja jej ju ho musim skovat lebo nam to potom nesedi ... a aj aby bola dost siroka nemusi byt s pul vrstvou lebo mam 2 je Pulky a 1 vlniacky tak ja si myslim ze na PUl to staci ... no uz som mudrejsia pomaly sa do toho dostavam ale chce to este plienocky a poriedne sacie stvorce nech na nase prudove cikanie to vsaje.. takze rade ak mate zaujem.......
Tie 2 hambace jednoznacne nechavam na noc ,teraz som ju az prebalovala schnu dlho jak cert ,ale sedia aj ked su zmolkove nevadi my to bude ,ich mat len na doma za tu super cenu 🙂
A na von poriesim tie AIO ale pockam si na tie AIO BL aka bude cena sa mi fakt pacia a myslim ze bude prijatelna cena ak nie objednam s toho anglicka ked budete mat zaujem sa pridat povedzte ..... sekneme postovne... ja som tam vycitala ze jedna stoji 15 L ale ten link co tu niekto dal tam su nejake drahe nechapem je ich tam viecej? Sada alebo tak??????

vladkaz1
29. máj 2009

baby poradte my na tej anglickej stranke, ten trial pack to je 1 plienka alebo co???.... Prelozite to,???? PROSIIIM 😉 http://www.modernbaby.co.uk/products/index.asp?...

sisa.b
29. máj 2009

vladka, je ich tam 10 a videla som ich na anglickych strankach aj za 12 libier. tie uz nepotrebujeme 🙂 len si to musim stale opakovat 😀

sisa.b
29. máj 2009

tak s mojou anglictinou som pochopila, ze je to plienka od narodenia po nocnik, cize na cele plienkove obdobie. nejaky krizenec medzi AIO a 2-castovym systemom (nohavickova plienka + pulky). to znamena, ze to bude nieco ako bumgenius - to vnutro odopinatlene, aby rychlejsie uschlo

vladkaz1
29. máj 2009

to som si prelozila aj ja, ale ten link co som dala preco ta je napisane trial pack? To je 1 plienka za 15Lib. Alebo 3 som s toho zmatena.. 😕 to akoze asi 3 v1 nie...? to by bolo nejako moc lacne na 3 plienky
Inak ten balik 10 by sa fakt oplatil 125 tusim LIB.... ale co ked nam nebudu sediet? ja si myslim ze by to sedelo .... aj Lucke .. jaj ked vyhodim 4tis za plienky ktore nam nebudu dobre mna porazi ja neviem co mam robit ☹ som stoho uz zufala....

sisa.b
29. máj 2009

je to jedna komplet plienka, s nejakou nocnou vkladackou a separackou 😉

sisa.b
29. máj 2009

a k velkym balikom - urcite by som neobjednavala. ja mam najviac IB - 5 ks a aj to uz je moc. ale nastastie nam tie plienocky sedia a pacia sa mi 🙂

vladkaz1
29. máj 2009

ved ja nezozmyslam nad velkym ja som chcela tak 3...hmm musim poprosit SISIK nech nam da vyskusat ked bude mat cas BG 🙂

sisa.b
29. máj 2009

tak uz su v albume 😉

crysmile
29. máj 2009

sisa, ta posledna BBH sa mi najviac paci, zboznujem tu farbu.. a kolko ta vysla ak smiem vediet?

vladkaz1
29. máj 2009

ja som pozerala hned ako si nahodila 😉 aj mne sa paci ta posledna.. no hod cenu ak smieme vediet.. 😀

sisa.b
29. máj 2009

dokopy aj s postovnym to vyslo na 120 AUD, cize cca 2000 korun 😝 ale samotne postovne bolo 25 AUD ☹ preto sa tak cena navysila