Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

lenka138
5. jún 2009

to potom asi nebude stíhať baliť, keď konečne nahodí cenu 😀

mima3
5. jún 2009

ja som tam nasla len taky maly obrazok bez popisu.. som lava, alebo tam toho fakt nie je viac?

sisa.b
5. jún 2009

tak ja sa na bl aio vobec nechystam

standu
5. jún 2009

pred casom tam toho bolo viac, nejake divne to je 😖

mima3
5. jún 2009

ja mozno tiez jednu vyskusam.

standu - a asi sa na to vela ludi pytalo, tak to zmensili, nech to nie je take napadne 😎

sisa.b
5. jún 2009

najviajc ma stvu s tym postovnym 😠 akoze do ceskej republiky je to lacnejsie ako tu u nas? uz len kvoli tomu si tam neobjednam, vrrrrrrrrrrrrrr. vobec by sa mi to neoplatilo, olinka ma rovnako skvele ceny

sissik
5. jún 2009

tamka sponka odoslana
ale vysim vam 34 centov, som si blba nezobrala penazenku
ked si dame stretko, tak mas u mna dzusik alebo kavicku 😉

mohli by sme dat nejake stretko a pokukat plenuchy, co vy na to?

standu
5. jún 2009

vam by sa tam na zapade stretavalo, co??? jaaaj, dobry napad, ale pre mna.....no isto by som mm nepresvedcila terigat sa 400kilakov na plienkove stretko 😀 😀 😀 asi by na mna zavola psychiatra 😀

vladkaz1
5. jún 2009

😀 baby to stretko by bolo fakt dobre...., sisa mame v TT mamickach v utorok 😉

sissik
5. jún 2009

vladka v utorok nam budu este poravovat kotol
ale dufam, ze manzelovi sa podari prist z roboty a ked nachystam vsetko, co potrebuju, tak to snad zvladnu
napis mi pls do IP kedy a kde presne, nemam cas vala citat

sisa ked to vynasobis starym kurzom SKK-CZK, napr. 1,26, tak to vychadza o par supov drahsie.
skoda, ze za take nepodarene sluzby si beru tolko prachov

sisa.b
5. jún 2009

sissik, ale novy kurz je takmer 1 k 1 😒 no ja som lakoma platit postovne 100ku za jedny vrchnaky v akcii za 90 korun 🙄 a z uk postovne o tretinu lacnejsie...

mima3
5. jún 2009

resp. z uk ked objednas vacsie mnozstvo, mas postovne zdarma.. 😕

sisa.b
5. jún 2009

mima, to je asi vsade tak. ale ujo je ochotny a ustretovy, vraj mi to hodi do obalky 🙂

mima3
5. jún 2009

sisa - na slovenskych strankach som sa s tym nestretla, ze by bolo pri urcitom objeme postovne zdarma, ale mozno som dobre nepozerala. a to je fajn, ze bol taky ustretovy.

sissik
5. jún 2009

mima aj na svk strankach je postovne zadara pri vacsom odbere. je to tak na latkovkach aj na latkovych plienkach, co som studovala, tam je suma okolo 80 eur, niekde iba pri platbe vopred prevodom
dokonca aj na plienka, pri odbere na 120eur

sisa.b
5. jún 2009

mima, ale je. u neho od 120€ na plienocky.sk od 80€, aj olinka na latkovky.sk ma pisane postovne zdarma od 3500 sk,... 😉 viac sa mi nechce pozerat

sirinka
5. jún 2009

ahojte baby...tak ja som sa prave odhodlala vyskusat prvykrat vlniaciky...dufam, ze to dobre dopadne... 😀

sisa.b
5. jún 2009

tak som dosila tu plienku a je obrovska 😅 este nasijem suchac a mozeme pouzivat 😎 robila som velkost 74/80, ale asi dalsie usijem mensie 😝

sisa.b
5. jún 2009

oprava - robila som velkost 80/86 😀 tak asi preto je taka velka 😅

vladkaz1
5. jún 2009

no hod foto... nam by sa hodila obrovska tak das strih ak sa mi bude pozdavat ..

sisa.b
5. jún 2009

ja som pozicala fotak mojmu ex ☹ no skusim aspon s mobilom cosi, ale ten suchac tam stale nemam 😅 robili sme jahodovy kokteil

ludka77
5. jún 2009

písala som na plienka. sk že kedy a za koľko budú AIO a podelím sa s vami o odpoveď 😀

Dobrý den prajem.

AIO sú na ceste.Nie je to ale náš výrobok, nakolko by na nafarebné variácie
bolo treba objednať neskutočne veľa materiálu.V ponuke budú dva druhy.Jeden
klasický AIO a druhý typ s nočnou extra vložkou navyše.Materiály sú velmi
soft,super príjemné na dotyk.Cena prvého bude 13.80 Eur a druhý typ 16,56
Eur.Sacie jadrá sú kompletne z bambusu a sú odopínatelné od nepriepustných
soft nohavičiek.
Pilka

standu
5. jún 2009

no pozrime sa svete je to tu! 😀 no ja pockam, ako budete spokojne, ak to bude nieco supis tak sa necham nahovorit 😉

sisa.b
5. jún 2009

standu 😀

uz som supla tu plienku do albumu

dudri
5. jún 2009

si sikovnaaaaaaaa
viem sit, ale nechce sa mi 😝

sisa.b
5. jún 2009

dudri, dakujem 🙂 to bol taky pokus pred hromadnou akciou 😀

standu
5. jún 2009

krasna je 😵

takze tym padom zatial na dobu neurcitu ozeliem CT aj ten mio 😒 idem kupovat golfac idem nejaky hladat 😀

sirinka
5. jún 2009

tak nam vlniaciky pekne pretiekli...hodila som ich este raz do lanolinu...a som zvedava... 😨

sissik
5. jún 2009

no som hrozne zvedava na tie AIO, nech ich uz maju, som na ne nastartovana.
len si musim dobre rozmysliet, ake farby, nech nemam nejake rovnake

standu
5. jún 2009

sirinka myslim ze prvykrat aj tak treba 2x