Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

crysmile
12. jún 2009

baby ja miesto separacky pouzivam od Babylove z dmky take jednorazove zinky, v jednom baleni je 30ks a stoji to vyse eura, daju a prat..

matja
12. jún 2009

v návode na tie separačky píšu: na zloženú bavlnenú alebo jednorazovú plienku priložíte jednu separačnú plienku... - načo na jednorazovú??? 😕 😕

matja
12. jún 2009

crysmile a ako sa presne volajú?

crysmile
12. jún 2009

matja, pozeram na obal, je tam po nemecky - babylove einmal waschlappen zur täglichen reinigung a na druhej strane po slovensky jednorazove utierky 21*25cm, 30ks.. ja uz dlho pouzivam len toto.. su sice kratsie ako orginal, ale ja ich davam uhlopriecne.. treba vyskusat, ja som spokojna a zdaju sa mi lepsie ako popoliny, tieto su jemnejsie na pokozku..

crysmile
12. jún 2009

byva to v tom regali s detskymi vecami ako su cumliky, tycinky do usi a tak.. aspon u nas..
je to svetlo modry podlhovasty sacok..

mamutka
12. jún 2009

matja, na jednorazovku to davaju aby vyhodili hovienko a plienku nacapili naspat, takze z jednorazovky robia daco ine, taky vyssi level setrenia, chapes.........

sisa.b
12. jún 2009

lilly, plienocka aj babika je krasna 🙂 inak tie vkladacky mne zas zafarbili CT plienky 😝 tak ich mam jemne sede

jankasz, moj samko mal ako novorodenec 4,7kg a 54cm 😀 a slecna po nom o kilo menej 😉 no ale ty cakas zas chlapa a ja som aj partnera vymenila, takze mala ma iny geneticky zaklad 😝

crysmile
12. jún 2009

matja uz sme tu raz rozoberali ze niektore matky davaju jednu jednorazovku na den a zacapia na to separacku, ktoru ked dieta okaka, tak len vyhodia a jednorazovku zacapia naspat.. ble 😝 😝

sisa.b
12. jún 2009

mamutka, fuj 🙄 to musi byt fakt hnus, dat decku posratu plienku naspat

crysmile
12. jún 2009

sisa, ale preco? ved neciti mokro 😀 😀

matja
12. jún 2009

no to je iny humus, zevraj do hnusky separacku a opätovne pouzitie zarucene 😕 🙄

crysmile
12. jún 2009

lilly, mala je uzasna, ta farba jej pristane.. krasna plienocka.. 😉

crysmile
12. jún 2009

matja - no ved predsa myslia ekologicky 😀

matja
12. jún 2009

fuuuuj 😝 😝 😀

crysmile
12. jún 2009

teda vy vobec nemate ekologicke citenie.. 😀

sisa.b
12. jún 2009

holky, som nasrata 😠 dnes mi prisiel balik s vlnou a najskor som zistila, ze mi namiesto oranzovej poslali tmavu cervenu a este som zistila, ze tato vlna http://shop.ddjd.cz/shop/zbozi.asp?id=227 je so superwash upravou, aj ked maju napisane v zatvorke nieco ine 😠 😠 😠 😠 😠
napisala som im mejla, ale neviem, co urobit ☹

sisa.b
12. jún 2009

akoze farbu by som prezila, ale naco mi je, ak bude prepustat vlhko ☹ 😢

lilly
12. jún 2009

baby, dik 😵
no ze tie matky daju separacku a naspat potom zastatu plienku.. no dajme tomu, no ze to ten vyrobca je schopny napisat na svoj vyrobok je uz poriadne od veci.. ci aj ten ma ekologicke citenie? 😝 🙄 🤐

lilly
12. jún 2009

sisa, ved uvidis, co odpisu.. mozno ti ju aj vymenia.. prinajhorsom upleties malej z nej nieco ine - svetrik, ciapku, saty, papucky, baby legs... 😉

sisa.b
12. jún 2009

holky, tak ja tu studujem, co mi to prislo a na mailoch, co som to objednala a moje decko mi tu veselo stvornozkuje po izbe s posratou bbh chlpaticou 😝 ani pri tom nemukla, az som jej sla vziat z paprciek baliaci papier, tak som ucitila. a uz ma chuda zas ritusku a cikusku cervenu s vyrazkou. vyzera to, akoby sa oprhlila 😢

sisa.b
12. jún 2009

lilly, ale mne sa na nic ine ta vlna nepaci ☹ ale tu etiketu ma presne ako na obrazku - su tam dva drhuhy - superwash a bez tej upravy. aj s odlisnymi etiketami a na tych mojich su take, ako maju byt na tych bez upravy 😒
to by mi museli vymenit obe a teda nechce sa mi platit dalsie postovne pre ich blbost 😠
uz som chcela cez vikend strikovat ☹

standu
12. jún 2009

clovek ide von, nakupit, daco vybavit a nestiha citat 😀 😀 😀 😀

no zaujimave veci sa tu dozvedam.....segedinsky..... hm ja som minule bola poucena muzovym kolegom, ze jeho vnucky take stare ako moja uz daaavno fasirky papaju...a jeho syn papal fasirku uz 3apol mesacny a zdravy je ako buk!!!!!!
kamoska polrocneho napchavala pribinacikom, tak co ma robit ked je hladny???!!! 😀 😀 (citujem)

no a tie separacky do hnusky......ale to snad nieeeee fuuuj

janka, moja je kojena este stale a mame 7a pol kila 😀 😀 😀 😀 ale to som pisala asi milion krat uz 😵

lilly na tu zinniu sa mi slinky zbiehali, ale som si povedala, ze onesize plienky budem kupovat radsej pre istotu neutralne 🙂

sisa.b
12. jún 2009

inak lilly, moja mala stale pribera kilo mesacne 😅 - teda neviem, ako je na tom teraz, lebo sme sa vazili pred mesiacom. a dovtedy okrem MM nic ine nepapala

dudri
12. jún 2009

lilly, prepac ,som nevsimla skor ake merino? vlnena priadza, 50%merino vlna 50%akryl, viem menej schopnost savost vlhkost, ale mam cistu vlnu 100% sumavsku, podla mna picha dotyk pokozky

si sama hackovala ciapku? kraaaaaasne

sisa.b
12. jún 2009

tak to ja mam 100% merino, akurat so superwash upravou ☹ je v tom velky rozdiel? akoze objednala som jej na babylegs aj tuto http://shop.ddjd.cz/shop/zbozi.asp?id=507 ale ta je uplne jemnucka oproti tej druhej.
no som zvedava, co odpisu 🙄

standu
12. jún 2009

lilly tie "cinky" su krasne....

dudri
12. jún 2009

merino neviem tam s upravou superwash? Vlnap, a.s.

sisa.b
12. jún 2009

dudri, ano

sisa.b
12. jún 2009

tak uz mi pani odpisala, ze to dala vlnap nejaky vypredaj a vraj boli na tie etikety upozorneni, ze su stare, ked bola este vlna s tou upravou. ale ze sa nemam bat, urcite upravena nie je 😵 😵 😵 jupiiiiiiiii
no ta farba ma este trosku skrie, ale pre jedno klbo nebudem robit dalsie postove naklady

standu
12. jún 2009

myslela som si ze len etikety budu vadne 😉 aka mala byt a aku ti poslali?? no a ked ich uz mas tak mi daj tip, ktora je dobra...nejaka jemnucka makkucka...ja chcem len zo dve klbka. kolko si platila postovne?