Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
21. jún 2009

tami ti su fakt zaujimavi. ved sissik ma maskac ajna stranke maju napisane ze je. pisala som im 2 maily tak dufam, lebo cmeliaka nechcem aj im ho vratim. tak. a uz nestihnem pozriet co mi napisali kurnik rano odchadzame.

weron jasne ze do vlniakov das vsetko.

dudri na osminy- napoly a napoly dostanes dlhy obdlznik, teda pas a ten kolmo napoly. uplne najobycajnesie ako sa da stvorec poskladat.

dudri
21. jún 2009

stvorcova plienka kikko bambus sa neda pekne poskladat na draka 😒
uz je obdlznik 😢

standu
21. jún 2009

aj moje IV su take obldznikoidne....riesim to tak, ze ich skladam po kratsej strane pri suseni, troska sa to vytiahne tym "spravnym" smerom....podla mna je jedno ci je pekne poskladany drak alebo nie, ucel splni 😉 aj tak to odo hodiny ocika tak co 😀 😀 😀

dudri
21. jún 2009

spominam skladas na osminy ani neviem predsavit a cakam postu liliputi topanocky, nevydrzim...pockam zajtra by som mala dostat podacie cislo...

tamka84
21. jún 2009

stanka viem že majú na stránke maskáč ružový...ved som aj objednala a nakoniec v predajni nemajú. a sissik brala ešte asi týždeň či možno aj viac predomnou.

dudri
21. jún 2009

mila standu ked budes mat cas, mam prosbu aby si fotila ako vyzera sklad na osminy

neurologia
21. jún 2009

a s ktorymi vkladackami mate skusenosti samozrejme dobre?

dudri
21. jún 2009

sklad na osminy kolmo napoly neprekaza na pohlavie??? 😖

standu
21. jún 2009

dudri vidim ze sa nechapeme 😉 nemam cas uz fotit ale takto: pozdlzne napoly. este raz pozdlzne. mas 4 vrstvovy dlhy pas. a ten kolmo napoly takze mas 8 vrstvovy pas kratky 40 cm (pri rozmere 80x80cm stvorec)

dudri
21. jún 2009

dakujem uz viem 😉

dudri
21. jún 2009

myslela som ine prevratit ako 8

standu
21. jún 2009

super 😉 tak sa majte pekne...nebudem stihat citat kym sa vratim 😖 bru noc

neurologia
21. jún 2009

baby ako to je s tymi vkladackami ktore su fajn?

dudri
21. jún 2009

neurologia, som sa zacala latkovat v maji 😉
ake vkladacky myslis?
som spokojna viacvrstvovu plienku-poskladam na tretiny

sisa.b
21. jún 2009

neurologia, ja mam v oblube do kapsovych plienok viacvrstvove plienky. ked sa poskladaju na tretiny, tak je z toho 16-vrstvove sacie jadro. a potom mam v oblube bl bambusove stvorce 30ky a 40ky 😉

vladkaz1
21. jún 2009

baby ja somm kupila tie v tescu 33x33 cena 29 sk a saju jedna radost a este sa mi neprecikala uz druhy den davam .. na paradu ,,, uz ani viecj bamboo stvorec objednavat nebudem dokupim tieto bavlnene tescacove 😅 a su po oprati uuuplne makuliinke

hasisihanulka
21. jún 2009

Caute,
videla som par stranok dozadu otazku od zuzz na LIO's...

LIO's mam doma, s dvomi jersey nohavickami, jadra su Organic. Material je super (aj nohavicky - tie pouzivam aj s inymi plienkami, aj jadra), ale pre nasho rocneho Simona je to malo, treba mu to dovypchavat bambuskami, lebo to precika zachvilku. Tiez sa mu to zvykne pod bruskom tak "zgucit", takze mu to cele odstava a potom nam to pretecie. A tiez mi to prekaka, lebo sa mu to zguci aj medzi nozkami a ani separacka nepomaha....

Bihan, vam sa to nestava? Mas nejaky tip?
Diky.

emmka3
22. jún 2009

vladka, tie z Tesca, to su uteraky alebo nejake plienky? myslim, kde, v ktorej sekcii by som ich nasla?

sulky
22. jún 2009

ahojte, kto by mi vedelporadit ktore plineky su lepsie, kapsovky alebo AIO? Na brane ma zaujali tieto 3 plienky,ale neviem si vybrat 🙂 Mala som IB ktora nam pretekala, takze potrebujeme sirsiu plineku.

2v1 Swaddlebees
MT patentky
Bum genius kapsovka One size suchy zips

katka29
22. jún 2009

Ahoj sulky, ja mam bum genius 3.0 kapsu, one size a som velmi spokojna, nepretiekla ani raz, rychlo schne, nebrani malej v behani...mam aj BG AIO organic, tie su tiez super, ale dlho schnu...jadro je v nich prisite na dvoch stranach a ja som to na tej zadnej odparala, tak schnu rychlejsie...ale kapsy mam radsej...mne mala vela pije, tak aj vela cika, prebalujem ju casto, ale kapsy asi nasaju viac...
na SWB zatial cakam z UK - velurky tak uvidim ake budu..
Mne IB- cky uz nepretekaju, teraz je sadlo M-ko...

snikol
22. jún 2009

vladka to sú tesco vložky do plienočky?? ako sú balené na kusy??

snikol
22. jún 2009

vladka to sú tesco vložky do plienočky?? ako sú balené na kusy?? ešts chcem od vás maminky info či sa nežmolkaju tie BL bamboo?? vdaka

crysmile
22. jún 2009

Baby, takze oficialne dnes o 12 naobed uzatvaram objednavky... kto sa chce pridat, nech sa prida..

majkas
22. jún 2009

ahojte no vas docitat... horor 😀 ale ked chce byt clovek v obraze.... 😀

tamka, ze pekne meno? 😀 😀 😀

pozeram ze zase objednavate z brany, mne sa tiez pacia tie CT ale mam zakaz.... sak hadam sa este bude robit niekedy hromadna objednavka

vladka aj ja chcem vediet ze co to su za vkladacky z tesca a na jakom oddeleni si to zohnala

meliska
22. jún 2009

crysmile: mozes mi pls povedat nieco o tej objednavke? su potom nejake zlavy?

crysmile
22. jún 2009

melis, zlava je to, ze nemusis platit postovne 😀 len potom to, ked ti to budem posielat postou.. takze celkom dobre, nie? objednavam pre svoju rodinku, vyslo mi to uz sice na 5 tisic, ale niektore baby tu chceli objednavat, tak som to hodila sem na MK a objednam aj im..

meliska
22. jún 2009

dakujeem... este si to rozmyslim a dam Ti vediet, ak by som sa rozhodla, my by sme chceli urcite latkovat a pomaly by sa uz patrilo aj nakupovat, nech nas to potom naraz nezruinuje 😉

majkas
22. jún 2009

inac ste vedeli o tomto?

http://www.branakdetem.cz/kompletni-sada-vlastn... , ta ceana 1 KC je tam len akoze ale 5 % zlava nie je na zahodenie

crys ak mas taku velku objednavku mozno splnas tie podmienky na min obsah

vladkaz1
22. jún 2009

baby caute sorac este len som dosla z reklamacie zaluzii a bola som kupovat ten koberec a garnizu ,.. som konecne spokojna ...

Tie vkladky maju v tecsu v uterakoch su to klasicke stvorce 33x33 7 farieb a saju super cena 29 urcite najdete ja pojdem zobrat aspon 10 ks.. kedze sa mi osvecili a pride mi este 5 bamboo tak to mi staci ...
No ale nelakam nikoho aby ste neboli sklamane.. ale su nadherne ved im mam odfotene v albume tak kuknite pre inspiraciu..
Inak velky uterak by stal menej ale toto uz je zaposite a nemam ziadnu robotu a pekne je to teda stvorec je pekny na noc som dala 2 na to SWB pul a do rana mala este rezervu som fakt spokojna nemala ziadnu alergiu alebo reakciu zaparenia a na to sme haklive a nemala otlaceny chlp .. ani nic s toho stvorca .. aj sa mi uz domho vykadila nenasaje ten uteracik hovienko pekne zostane prilepene na nom len vytrasem do zachoda a preperem takze ani ziadne flaky som tam nemala vcera vecer som prala mam pocit ze troska dlhsie schnu ale prsi je vlhko tak uvidim ked bude teplucko ... nemate zac este poradim nieco? ved sa na to mrknite a kazda si zvazite ci chcete alebo nie.... podla vlastneho vkusu je to 100 perc. bavlna

majkas
22. jún 2009

vladka tie som si vsimla v tvojom albume len som si to nejako nepriradila k plienkam 😅
takze ono su to vkasne male uteraky, sak kuknem u nas v hypertescu, len tu maju taky mensi en bytovy textil tak uvidim ci budu mat