Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

dugyna
19. feb 2010

kocky a co budeme objadnatvat hromadne z tej brany?

izabelkak
19. feb 2010

no baby čo budete objednávať? 😝 nech sa inšpirujem.... keby vám dajaká tisícka chýbala aby sa neplatilo poštovné tak sa pridám🙂))
som odtial chcela BG bambusovú - nohavičkovú a už nemajú, hlavne keď som tam bola držala som ju v ruke 😒

nemáte niektorá skúsenosť s popoliny two size bambus al. bavlna? velmi síce froté nefandím teda skor Izabelina pokožka, ale možno by som probla aj to... a to tiež nemajú vo veľkostiach čo potrebujem z anavy by tiež mali dostať plienky čo sa mi pozdávajú rovnako aj BabyBehinds plienočky...

crysmile
19. feb 2010

tie by som este brala, tie su super save a makke.. len aka bude cena.. a ci ich vobec budu mat na predaj tu na SK..
tak nikto nema snapku nazvys? 😨

dahlia23
19. feb 2010

labutka, tie tričká sú peknučké... 🙂 kvtovie, koľko by stáli na SK. to sa potom ani robiť neoplatí... za tú cenu, čo je tam... 🙂

a ja som BG organic usušila na radiátore. my ich teda máme iba na 3 stupni, takže sú skôr vlažné ako teplé a pod ňu som ešte dala uterák. ale aj tak schla 2 dni ☹ to je brutus.... ☹

crysmile
19. feb 2010

teda tie bambusove kikko som myslela..
inak baby, ja som si na brane kupila toho Medvidka a je to super.. streknem to malej na ritku a zotriem, uz nebudem kupovat vlhcene, toto je super..
ja by som z brany brala este latkove vlozky, tie bundles su uzasne.. keby tam boli anavy latkove vlozky, tie by som probla..

dahlia23
19. feb 2010

ja mám tiež toho medvídka, si ma potešila... 🙂
ja som zatiaľ do tej flaštičky zarobila Femu z Nobilisu, to mám v kabelke, keď treba mne alebo Lenke. a Perličky utierky naskladané. v taštičke s vložkami 🙂
no, mne keby niekto pozrel kabelku, tak fakt že psychiatria 😀
a bundles z brány by som chcela aj ja. sú super!!!! 😉

izabelkak
19. feb 2010

hmm tak tie vložky tam asi nebudú, jedine žeby sa objednalo napriamo od nej reva tak objednávala, platila paypalom a poštovné 140 českých, vložky myslím má v poho narobené tam sa nečaká, horšie je to s plienkami ... ja by som isto od nej vzala dajaké plienky a tie prefoldy, tým pádom by som nepotrebovala zavazovačky a vv.

crysmile no bez snapky by som si asi neškrtla🙂 mám len jednu tak si asi tiež kúpim dajakú záložnú keď budem kdesi niečo objednávať...

dahlia za tie 2 dni sa mi usušila aj na sušiaku kt. stojí pri radiatore.... počas sušenia dobré fakt tak 2 x prevrátiť tie vkladky... raz na jednu stranu raz na druhú....

uvidím čo z DM odpíšu ak vobec🙂 keď budem mať 150 bodov tak z 50% zlavou by mohla byť cena o.k. alebo pri 100 bodoch s 25% zlavou...

dahlia23
19. feb 2010

izabel, ja som to neprevracala... ale dík za tip. už ju mám nachystanú pre malého na cestu z pôrodnice, GB dostala košom. 😀 inak sa mi tá plienka veľmi páči, nechápem, čo som mala doteraz proti patentkám... 🙂 uvidím, ako bude fungovať v praxi a prípadne ešte niečo naškrečkujem. len na tých GB sa mi páči, že sa dá vymeniť zvlášť to vnútro... tak uvidíme, čo bude lepšie. 🙂

dugyna
19. feb 2010

kocky idem kuknut teda branu co by som obejdanla 😉
a tie vrchen nohavicky fix..sa maju na kolko stupnov prat? tie mozem so slizom?a separacky na kolko stupnov?

henushka
19. feb 2010

dugy, ja som separacku IV raz aj na 95 vyprala a v poho 😅 ja to robim tak, ze si to dam do sietky (kedze mam spredu plnenu pracku) a periem spolu s plienkamina 60ke. Ani neviem kolkokrat, lebo vyhadzujem okakane a inak pouzijem a periem znova.

dugyna
19. feb 2010

henushka diky..a vrchne nohavicky mozem tiez na 60 v slize?

izabelkta..vlozky si myslela nejake eko do porodky..okrem tych latkovych?

henushka
19. feb 2010

baby, tusim ste ma navnadili na toho Medvidka 😅 Kolko jedna flasticka vydrzi?

henushka
19. feb 2010

ja periem vsetko okolo plienok na 60ke, aj vrchne gatuse, teda mimo vlny. Takze musi niekto iny poradit, ci sa dobre vyperu aj pri nizsich teplotach?

dugyna
19. feb 2010

henushka diky..menislo o to ci mozem na 60 aby sa im nieco nestalo.diky 🙂

henushka
19. feb 2010

dugyna, a nemas pisane na gatkach? ak nemas stitok, si mozes info vygooglit 🙂

baby, ake mate skusenosti s tou eone kozmetikou, mate aj ine produkty ako toho Medvidka? vyzera to zaujimavo 🙂 zase nieco potrebujem 😨

mneme
19. feb 2010

baby, ak by sa niekto podujal tu branu zorganizovat, pridala by som sa, chcem veci asi za tisicku...

izabelkak
19. feb 2010

dugy to crysmile písala o látkových vložkách od anavy kukni sem tu sú všetky veci čo Ivuška šije - http://www.flickr.com/photos/ivuskah/

kočky a keď nemám sieťku ako mám tie separačky prať?

dahlia skús tak že najprv začneš sušiť vyvrátením vkladačiek tým sa sušia vkladky na jednej strane a tá bavlna čo je prišitá k pul na strane druhej, tak suším ja najdlšie potom prevrátim a dosuší sa ostatok....

inak ešte k tým práškom, príjemne voní frosch z DM a aj dobre vyperie, ja v tom zatial periem len oblečko, ale keď dojte prášok čo mám z brány tak skúsim aj plienky....

crysmile a toho medvídka používaš aj doma? ja ho mám tiež ale beriem len ak niekde ideme, aj keď som si pár obrúskou namočila doma do rostok zvačša som neminula....

dugyna
19. feb 2010

izabelka diky 😉 lebo neviem ake vlozky si mam kupit do porodky..lebo latkove budem pouzivat az doma

a ja mam doma take male latkove vrecuska..to by ti tiez mohlo posluzit miesto sietky

kocky asi by sme mali napiisat kto vsetko bude z brany objednavat odkial sme..lebo ak nas bude nrp.vela z BA..tak potom to zorganizuje BA..koli postovnemu dalej..alebo teda neviem ako to zvyknete robit

a idem pohladat taho medvidka na brane 😉

izabelka a kde ma potom nejaky cennik? vlozky som nenasla ale ak som spravne pochopila tak vyraba j tie plienocky vrchne gate..a tie srdiecko su fakt super 😉

dugyna
19. feb 2010

kocky kde najdem toho medvedika ☹

henushka
19. feb 2010

iz, s tymi separackami je to tak, ze zalezi ci mas zhora plnenu pracku (zavrety bubon) alebo spredu. Ja mam spredu a tam mi hned zo zaciatku jedna separacka usla do odtoku a mi ho upchala. Tak preto sietka. Staci hocaka mala, aj v DM som videla a nestoji vela.

dugy, na brane je to v prirodnej kozmetike pre deti, vyrobca eone

mneme
19. feb 2010

ja som doposial separacky prala bez sietky 😕
iz, tie veci od ivusky su krasne, ako sa prosim dostanem k nejakemu e-shopu, cenam a pod?

izabelkak
19. feb 2010

dugy prejde celý album je tam velmi vela krásnych výrobkov vložky konkrétne tu http://www.flickr.com/photos/ivuskah/4249963449/

mneme niekde je tam cenník zašmodrchaný aj to nie na všetko, ja by som asi aj z toho oblečka čosik vzala, idem to kuknúť, e-shop ešte nemá, niečo bolo na bráne, a niečo je na sijemedetem.cz, no dá sa objednať aj napriamo od nej, len to trvá, má veľa zákazok teraz rodila už si najala šičky tak sa to možno rozbehne... ja mám dve plienky a sú výborne...

aha no ja mám zvrchu plené, mrchu, hučí jak hovado keď perie🙂

dugy tak zatial sme z BA asi len dve? či aj mneme niečo chce? 😉

izabelkak
19. feb 2010

hmm tak som ten cenník nenašla... 😒

mneme
19. feb 2010

iz, z ba sme 3 😉

henushka
19. feb 2010

ja xcem a som z Ba 😀

izabelkak
19. feb 2010

heh no pekne🙂))

mneme
19. feb 2010

baby, to uz sme 4, nevyjde nam to uz za 4 ceske tisicky?

izabelkak
19. feb 2010

no keby mali tie nohavičkové čo som chcela bolo by to v pohode, ale sú tuším teraz dajako vyrabovaní, vy čo chcete objednávať?
ja asi zavazovačky, vv a tie bamb.plienky ak tá DM nič... a ešte aj tie kikko vkladky... vydím to tak na 1 tis. určite resp. asi aj o niečo viac🙂))

dahlia23
19. feb 2010

dugy - medvídek zde: http://www.branakdetem.cz/medvidek-myci-olej-na...
ja mám k nemu toto: http://www.branakdetem.cz/redici-lahvicka-se-sp...
a ešte toto: http://www.branakdetem.cz/suche-ubrousky-perlic...
a celý popis, že čo a ako je tu: http://www.latkovepleny.info/index.php?option=c...

🙂

baby, fakt by nám to mohlo výjsť, aj Júlia niečo chce, takže my dve sme z TN, to by ste nám hádam poslali, žeeee? 😉

izabelkak
19. feb 2010

tak akože musela som sa veľmi krotiť a no a napočítala som za 1035,- 😝 dahlia jasne že by sme vám poslali...
kočky vy ste odkial z BA? ja petržka.