Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

emjee
19. feb 2010

neruste, vyberam ... 😀

dahlia23
19. feb 2010

ja radšej zatiaľ nevyberám... 🙂 lebo čím viac času na to budem mať, tým horšie 🙂
a bude sa teda objednávať? 😉

julia30
19. feb 2010

ja uz mam vybrate a koncila som len pri 2 veciach 🙂 som na seba hrda komu mozem poslat co chcem? 🙂 a potom do TN to fakt mozete poslat len na jednu adresu moju :D

emjee
19. feb 2010

nevybrala som nic - teda nie, ze by som nechcela, ale ... musim sa krotit 😅

zajaciq
19. feb 2010

ja si obkukavam tie babylegs, - zide sa to v prvych mesiacoch ?

emjee
19. feb 2010

zajaciq ja mam doma troje babylegsy a vyuzila som minimalne 😔

dugyna
19. feb 2010

no kocky super 😉 moja fantazia pracovala..xixi ja som totiz na brane hladala v drogerii pre deti ..ale ja som naozaj hladal nejakeho medvidka..ci nieco co vyzera ako macik alebo ma taky tvar..nenapadlo mi ze je to nazov 😀 😀 😀 😀

dahlia super dakuje za linky

izabelka..skoda ze ta kocka nema cennik sa mi tam zapacili nejake vecicky..naozaj krasne

ja som tiez z petrzalky 😉 no tak musism teda si napisat co z brany 😉

plienky som oprala vsetky..uz sa susia jupi. 😉 s tym slizom som zatial spokojna som tam oprala aj nase oblecenie v nom 😉

dugyna
19. feb 2010

dhlai to bolo dobre ze ktora z nas nepotrebuje nieco z brany 😉 😉 😉
juj musim kuknut teda ten olejcek co pises femu..lebo budeme mat babiku.. 🙂 a snad by ste boli take mile ze aj mne by ste poslali..

crysmile ja by som chcela ivusky..ale nemas nejaky cennik?

dugyna
19. feb 2010

dahlai suhlasi ms tebou cim menej casu stravis na eshope tym menej mynies..to poznam na sebe samej..nas pes by sa mal zmenit na oslicek otras sa 😀

crysmile
20. feb 2010

dugy, myslim ze na sijemedetem.cz bola aj cena.. skus pozriet..

izabelkak
20. feb 2010

ja babylegs používam až teraz keď máme tie BI shorties a pár krát som ich dala namiesto pančušiek...

tie tepláčky farmers sú fakt super Iz v nich pozuje tu https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

až po tom čo som si ich kúpila - vďaka emjee, som pochopila že na látkovky sú lepšie gatuše s tým všitým klínom, tak som kúpila že biobavlnené od MaM v akcii s 50% aj na bráne ešte sú len neviem v akej veľkosti....

izabelkak
20. feb 2010

a tu tepláčky z predu v plnej paráde🙂)) https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

dúfam že na mna koli tej fotke nepošle ktosi sociálku 🤐

jaandy
20. feb 2010

chudak ridgebackovia, mala ich o chvilu vezme do parady 😀 vylihovaniu bude koniec 😀

mneme
20. feb 2010

zajaciq, babylegsy su fajn, ale staci jeden par. ja ich mam pri sebe ked nosim ako poistku pre pripad, ze sa ochladi. a samozrejme ich moze pouzit aj mamina ako fesne rukavy 😀

dievcata, tak je nas dost na tu branu, ale podujme sa niekto na to, aby to zorganizoval? ako to robievate?

zajaciq
20. feb 2010

emjee mneme diik, ale na novorodenca este nekupujem, uvidim ako bude v lete. mne uz nic netreba joooj 😔

inac setko poschlo do rana, vecer uz boli takmer hotove konopne tak to si najviac chvalim, aj swadlebees aio je super co sa schnutia tyka. bamboozle a easyfit dorana v pohode, jedine co nedoschlo je two size bamboo popka a sety GB relativne lepsie ako ona este. no na to,ze otvorene okno a horizontalne na susiaku a nie pri radiatori som spokojna velmi. aj bum huggerka pekne poschla dorana.

izabelkak
20. feb 2010

zajaciq ale podla tvojho albumu tú SWB nemáš AIO ale tú organic velour one size - nohavičkovú nie?

zajaciq
20. feb 2010

ano izka pravda gatky musia ist este navrch. ta popolinka este furt sa riesi...na vlaznom radiatori 😔 takze bude den presne vcera som o 14tej oprala.

izabelkak
20. feb 2010

aj ja by som chcela tu popolinku, kupovala si do nej aj vkladku? na dem by nam mohla stacit asi al bez,,,

kocky co nosite ake plenuchy davaate do nositka? ja sa bojim ze v aio sa mi Iz moc otlaci? asi dnes prubnem anavy ...

mneme
20. feb 2010

doteraz som nosila v jednorazovkach, tak podla mna AIO su do nositka uplne v pohode 😎 ale mozno lepsie ako nejake super stihle ib by boli trosku sirsie plenuchy, napr. BG 😉
iz, nedrazdi ma s tymi anavami, mne sa hrozne pacia a fakt nejake chcem. nemozes mi pls poslat do ip ako si sa dostala k ich kupe? to co je na sijemedetem je pekne, ale na tom flickeri bol ovela vacsi vyber.

zajaciq
20. feb 2010

nekupovala som nic, a ved ona ma vsite jadro tam sa neda nic pristrcit ibaze navolno.

etuska
20. feb 2010

kočky-pridala som foto Tots Bots Fluffle-mate niektora s nimi skusenosti?Ja som kupila na skusku,tak som zvedava-tieto su uz pouzivane-ale minimalne a na dotyk su fakt ako baranček 😅

katia7
20. feb 2010

ahojte tak ja vas ako totalne nestiham citat 😕 prosim vas to tie pokakane plinky davate zvlast a potom preprat zlcovym mydlom? to co je? a aku sol na skvrny? a to hned ako ju dam dole ci staci raz za den? pochybujem ze pri novorodencovi budem stihat prat hned kazdu plienku
a mate tie gro baby niekto? neni to lepsie ako ine AIO ked tam sa da ta vlozka menit? ja uz mam z toho hlavu ako melon 😅 a tie snapky mi treba aj k tym AIO alebo len k nejakym inym? vdaka

julia30
20. feb 2010

baby ako zistim ci som na mimiaukciach vyhrala? lebo myslim ze ano ;) ale pride mi mail alebo nieco ze kam to mam zaplatit a tak?

mneme
20. feb 2010

katia, k novoskovskemu latkovaniu sa osobne neviem vyjadrit, ale k ostatnym:
gro baby su super, mne sa ten snapkovy system pozdava viacej ako aio, mozes vymenit iba vlozku a gature znova pouzit, podobne ako pr itti bitti sio. k aio snapky nepotrebujes - to len k stvorcom, tvarovanym a niektorym nohavickovym.

julia, najdi si danu aukciu a pozri si jej prebeh, tam mas uvedenu vydrazenu sumu aj vyhercu. ale vacsinou predavajuci kontaktuje vyhercu.

izabelkak
20. feb 2010

zajaciq strčiť nie ale vložiť na volno, no na novoška Ti bude stačiť aj bez vkladačky...

katia ideálnejšie je preprať ich čo najskor, min. zmyť tú praženicu, ak budeš dávať separačky tak vačšina skončí na nich potom nemusíš a preperieš keď budeš mať čas...

julia30
20. feb 2010

mneme 🙂 dik ano som tam uvedena ja lebo nik iny neprihodil len ja som potvrdila vyvolavaciu cenut tak plienocka za 3eura aj s postovnym je v pohodicke ;) tesim sa ;)

inak my pouzvame flisovu deku z IKEA modru 🙂 ako separacku uz su kusek usmudlane 🙂 ale vacsinou sa mi to podari vyprat pekne hned 🙂 ked sa to zakakinduje zlcovym mydlom a do kybla to hodim len tak este potrete tym zlcovym a to uplne staci aspon u nas ;)

dahlia23
20. feb 2010

inak, ja som niekde mala cenník anavy, len neviem, kde to mám hladať, vyčistila som comp, lebo teraz ho dosť využívam manžel. ale pohľadám a šupnem link. určite niekde v tejto diskusii už je, len kto by to hľadal, že? 😀

dahlia23
20. feb 2010

baby, našla som 🙂
tu je link na cenník anavy:
http://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Ahhiu_p...

dolu sa dá preklikávať medzi produktami 😉

zfidorka
20. feb 2010

ahojte, dala som dokopy zostavu plienok, pouzivat ich by som chcela od narodenia, zo zaciatku by som chcela pouzivat stvorce na striedacku s nohavickovymi... kapsove a SIO neskor... za vsetky pripomienky vopred dakujem 🙂

kapsové
BG Onesize v 3.0 - 2ks
SWB EcoNappi - 1ks

nohavičkové
BL color velour - XS-S - 4ks
BL bamboo zippy - XS-S - 2ks
BL organic S-M-L - 1ks
LL bamboo - veľ.1 - 2ks
IV biofroté - 2ks
SWB Organic Velour - 1ks

SIO
IB D'lish SIO - M - 1ks
IB D'lish vkladačky set - M - 1ks
Gro Baby Shell set - 1ks
Gro Baby vkladačka - 1ks
Gro Baby vkladačka (2 ks) - 1ks

štvorce
IV mušelínové štvorce (4 ks) - 1ks
Popoliny biobavlna (3 ks) - 2 Ks
Kikko Lux Eko (10 ks) - 1ks
Kikko Bambus (3 ks) - 2ks
Mam Happy Square (5 ks) - 1ks

viacvrstvové
Popoliny viacvrstvové (12 ks) - 1ks

vkladačka
Bamboo štvorec (40x40) - 3ks

vrchné nohavičky
BL fix - XS - 1ks
BL fix - M - 1ks
LL nohavičky - veľ.1 - 1ks
SWB Fleece Wrap - S - 1ks
Popo Wrap obrázkové - S - 1ks
Blueberry one size wrap - 1ks

ostatné
Separačné plienky (100ks) - 2ks
Snappi sponka - 2ks
vak Popoliny malý - 1ks

izabelkak
20. feb 2010

zfidorka a to chceš rovno aj všetko kúpiŤ či postupne podla toho ako píšeš že budeš používaŤ?

BL a POPO vrchné gate nemám, tak musia hodiť koment kočky, LL mám pocit že som kdesi čítala že pasujú len na ich nohavičkové, sú užšie medzi nožkami ...

vlniačiky na novoška nechceš? z nohavičkových mne osobne ešte praženica neušla a z novoskladu možno pár krát trošíčka...

ad separačky, možno by som skúsila zobrať najprv len jednu rolu, niektoré detičky ich neznesú, zaparujú sa v nich...
nám napr. celulózove na praženicu veľmi nesadli, viskozove na tuhšie kako pri príkrmoch znesieme, ale dávam vyslovene len keď čakám kaku čo síce nie vždy odhadnem ale dnes sa mi napr. podarilo 😀

tie viacvrstvové budeš kupovať S-ko? a chceš používať so snapkou? akože sa urobia také gatuše? lebo na rovno sa dajú použiť pri novoškovi len so zavazovačkami....

ale lepšie ak sa vyjadrí niekto kto látkoval od novoška, my žial nie 😒 ale praženičku sme ešte zažili v látkovkách 😀