Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zojec
24. aug 2010

@sulky to az zajtra.. dnes neboli latkovky 😉 neboj nepresvihla si

zfidorka
24. aug 2010

@sulky http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/reflex tu je archiv... a to nema byt az zajtra?

sulky
24. aug 2010

@zfidorka ,aha,tak asi zajtra,podla @zojec. tak super 😉

ivanajelinek
24. aug 2010

Ked som nalanolinovala vlniaky, oni maju byt potom na dotyk tak trosku lepkave, ci som urobila nieco zle?

labutka
24. aug 2010

Zajtra o 17.15 v Reflexe na Markize reportaz o latkovych plienkach. V hlavnej ulohe moj maly Slovanista. 🙂

sulky
24. aug 2010

@labutka , tesiimee sa. este prosim ta pripomen aj zajtra poobede, ak sa ti da 😀

miruss
24. aug 2010

@labutka: Určite si ju pozriem. A čo v noci už malého nechávaš bez plienky? A cez deň nočníkujete?

dugyna
24. aug 2010

@labutka uz mam budik 😀

labutka
24. aug 2010

@ivanajelinek ked as lepkave vlniaky urobila si dobre. 🙂
Dajte si vseci do mobilu pripomienku, ale ja sa este zajtra ajtak ozvem. 😉

divoska
24. aug 2010

cafte necitala som vas od minuleho tyzdna ale reminder uz mam bo som dostala invite a kukat budem

brisilda
24. aug 2010

kocky to na markize uz bolo? ja som dnes kukla koniec reflexu a na zajtra ukazovali uplne nieco ine asi si niekto pomylil datum

prsky
24. aug 2010

@brisilda zajtraaa to bude 🙂

brisilda
24. aug 2010

@prsky a preco to dnes nebolo v ukazke? alebo som si to popri malom nevsimla? ale super uz som sa zlakla ze som to nestihla 😀

labutka
25. aug 2010

takze este raz, @emjee mi zachvilu zacne posielat vyhrazne IP ze spamujem 😉

Dnes o 17.15 v Reflexe na Markize reportaz o latkovych plienkach s malym Slovanistom v hlavnej ulohe. 🙂

kaktusik007
25. aug 2010

@labutka 😀 @emjee to rozchodi, neboj 😉

labutka
25. aug 2010

@kaktusik007 dufam, lebo davam odkaz aj do inych tem. Ale @emjee ako latkujuci admin to snad pochopi. 😅

kaktusik007
25. aug 2010

@labutka ano, vsimla som si 😀 😀 😀 a ten latkujuci admin... to je dobreeeee 😀

divoska
25. aug 2010

bre rano baby. do kolkych mesiacov priemerne podla vas vydrzim s Skovymi velkostami ked mam drobceka necele 3 kila teraz? aspon orientacne, nemam potuchy ze ci pol rok, menej, viac. dik

kaktusik007
25. aug 2010

@divoska no ako ti bude priberat 😀 😀 😀 to nik netusi.... ale ak to chces vediet kvoli AIO, tak tie vo velkosti S nekupuj, pretoze na krpceka je to skoda - moc casto kaka a prebalujes, no a tak aspon Mko - to oblecies uz ked bude mat takzch cca 5kg a to bude coskoro 😉
ale baby lucy XS/S su nam este stale dobre, classic uz len tak tak, ale bambusove maju este rezervu... a to mame uz urcite 7kg

🙂

matja
25. aug 2010

@divoska - my sme používali Baby Lucy XS/S dlho - 10,5 mesiaca. Aj iné malé plienky nám dlho vydržali.

zojec
25. aug 2010

@divoska no to zavisi od typu plienky.. lebo nie je Sko ako Sko 😀 taka IB je asi najmensie Sko ake som drzala v ruke. to je cca do 6 kg, co moze mat malicky uz o chvilku... ale moja napr. pribera pomaly... takze hadam aj Ska dlho vydrzia.. no na malinke babatko do cca 2-3 mesiacov su najlepsie stvorce... teda aspon mne sa osvedcili a osvedcuju😉 by sa mi smrti rovnalo davat jej AIO plienku, ked kazdu pol hodku bol v nej kakoprd .. to by som ich musela mat aspon 50 😀

katka888
25. aug 2010

baby, vyznie to síce trápne, ale ja som taká nadšená z látkoviek.... vďaka vám 🙂 ďakujem vám za vaše rady a pisateľke článku v "dieťa", ktorý ma nakopol 🙂

divoska
25. aug 2010

jo sak to, riesim ze ci prebalovat pred jedenim alebo po jedeni, obcas aj aj. luto mi je nechat mu ritku v tom 😀 ale vo velkostiax sa fakt nevyznam, kedysi mi ani netrklo ze detske oblecko sa cisluje podla centimetrov 😅 a mohlo mi lebo sak vsetko sa 🙂 svojho chlapa mam v oku co sa tyka vsetkeho oblecenia a obuvi ze mu veselo od zaciatku kupujem aj bez neho a sedi /a to ma skoro 2 metre a problem s predlzenymi gatami, koselami obcas alebo botami/. na toto male si ale musim citat manualy. dakujem moc, pomohlo 😉 a sorry za offtopic, davam dohromady zoznam plienok totiz nech uz konecne zacneme ked ste ma tiez navnadili. dik za pomoc

michaela80
25. aug 2010

@divoska my mame 6 tyzdnov a stale sme v pohode na S ...mne itti bitty zase velmi vyhovuju lebo menim iba vnutro podla potreby ci cele ci len tu tvarovanu pri kakoprde, ale ten vacsinou je na separacke...

ivanajelinek
25. aug 2010

Ta vkladacka stay dry do BG flip ma byt otocena ako? Tym hladkym povrchom na ritku alebo tym druhym? 🤐

katka888
25. aug 2010

@ivanajelinek
tym hladkym na ritku, tym kde mas napisane small, medium atd a je taka drsnejsia tak smerom na nohavicky 🙂

michaela80
25. aug 2010

potrebujem poradit...mala soom separacky no uz nemam obal k nim, ze co boli zac...boli to dve kotuce ale boli mozno o 3 uzsie ako ostatne separacky....v pohode mi sadli na itty bitty S....boli siroke asi ako toaletak....

ivanajelinek
25. aug 2010

@katka888 dakujem 😉

petrinka
25. aug 2010

@divoska gratulujem k babatku! tak predsa sa tusim narodil skor ako mysiacik, nez valibuk 🙂
nam mensia velkost nohavickovych little lamb vydrzala do cca 9mesiacova kapsovky aj dlhsie, lebo maju iny strih a su trochu vacsie.

brisilda
25. aug 2010

@divoska aj ja sa pripajam ku gratulacii a prajem uspesny start do latkovania 😉 inak dnes sa tesim na reflex a hlavne na maleho Slovanistu v latkovkach dufam ze to oslovi nejake pamperskove mamicky 😉