Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

dugyna
28. sep 2010

@etuska z tych novych sa mi paci asi len ta bledunkomaodra a pripadne zlta-len ja mam radsej sytu zltu..ale inak je pekna. ale tie econabum sa mi paci na nich ten bledunkomodry lem 😉

mala bude mat tri mesiace a tiez sa vrti....vie sa odposuvat v posteli aj s latkovkou..takze urcite ju to neobedzuje v pohybe

lindauciatko
28. sep 2010

ahojte som tu naskok,
@etuska no to je snad vtip na 2-3 roky, vtedy budu uz nase poklady hadam bez plienok, nie?

baby ozmyslam ake vrchne gate pulky dokupit viem ze to tu v poslednej dobe riesilo viac mamiciek - len nedali vediet ako sa rozhodli - , najlepsie su flipky ale ja chcem aj suchacove, len ci napr. do wonder wraps sedia vkladacky co su do flipiek, hm?
nemozte niekdo nafotit vedla seba s vkladkou na porovnanie - myslim ovorene, napr. @zojec, ty mas oboje, nie?
tie wee hugers som zatial rozhodnua ze nebudem kupovat

a este som chcela dokupit nieco na noc, spokojna som s little lamb, ale ta 2ka sa asi fakt trochu zrazila pranim no a nocne plienky nam bude treba najdlhsie, nie?

etuska
28. sep 2010

@dugyna
my mame BG Clementine-to je taka nadherna zlta ze az 😀

etuska
28. sep 2010

@lindauciatko
my mame na noc tiez LL uz 2-ku.Šimiho vopcham aj do jednotky-ale uz je fakt malicka-tak neviem ako dlho bude nosit velk. 2 kedze uz teraz ma 7,4kg a stehienka riadne tucnucke 😀

etuska
28. sep 2010

@lindauciatko
no aj ja verim,ze sa teda od plienociek oducime dost skoro

lindauciatko
28. sep 2010

@etuska no moj maly praveze je taky akurat by som povedala, stehienka v norme, ale neviem neviem dokedy ta LL nam bude, akurat som ciatala v bazari ze jedna mamika predava ze 1 rok a 6m a uz je im mala, no a na noc nam bude reba plienku tak do 2,5 roka, nie?
este rozmyslam ta Lkova Bum Hugger, ta by mohla vydrza dlhodobo, nie? a je lepsia patentky alebo suchac?

etuska
28. sep 2010

@lindauciatko
my budeme mat aj bambusku Baby Lucy(zatial ju ma kamoska) tak hadam je strih velkorysejsi 😝

etuska
28. sep 2010

jaaaj-aj tato je krasna 😝 😝 😝 😀 😀 😀

lindauciatko
28. sep 2010

jej, @etuska no a linky nedas? ci naco pokusat 😉 ale aspon by som pocitala co to ...
dobru noc..

labutka
28. sep 2010

@lindauciatko L-kovy hambac je dost velky, jeden predavam. mne sa na noc paci tots bots stretch.
ak chces prebalovat vnoci urcite by som volila suchace.

lindauciatko
28. sep 2010

@labutka joj este si ma stihla, vdaka, joj len ked ja chcem nove...
ta tots stretch sa paci aj mne, len zle tesni okolo nozicike v pripade potreby... a ja davam pre istotu este maly 30x30 stvorec a potom to zmensovanie nedrzi na mieste no a ked ju nezmnesim patentkami tak je zase prilis navolno okolo noziciek, no neviem...

labutka
28. sep 2010

@lindauciatko tie tots bots stretch maju 2 velkosti... mas tu malu?

dugyna
28. sep 2010

@etuska 😉

taanak
28. sep 2010

na prebalovanie v noci by som skor volila patentky, suchace su hlucnejsie a mozu brebrat babatko 😉

etuska
28. sep 2010

baby-aky velky lanolin ste kupovali?-je 50g O.K?-mam 2ks vlniakov a chceme ich dostatocne vyuzivat 😵

divoska
28. sep 2010

@etnuska cool to vyzera, oblecitelne hlavne

divoska
29. sep 2010

heh tak prvy pokus s flipkou /a pokusne len stvorcom/ skoncil fiaskom. presraty az za usami 😀 sorry za vyrazy ;) mal nakadene aj pod plienkou vo flipke, a vnutri po stehne. a to teraz nebol ani na siroko, zapnutu ju mal akurat ze som este rozmyslala ze ju povolim o jeden cvok a davala som mu ju tak pred hodinou 😀 ale nic si z toho nerobte ja mam zazracne dite 😅 @etuska tiez mam dvoje a nevedno preco som vzala 100. ale lanolinovat len planujem kedze som ich obdrzala vcera

emjee
29. sep 2010

@etuska 50g je ok, ale 100g by bolo lepsie 😀 ja som naposledy zobrala 63,3g (kedze viac nemali) 😀 a vystaci mi to tak na 6-7x lanolinovani vzdy dvoch vlniacikov naraz

zojec
29. sep 2010

@etuska ty este narves simiho do 1tky LL? tak to si neviem predstavit 😀 ja ich uz nepouzivam..lebo sa mi zdali, ze su uz male.. dnes sme do rana mali hamburger s bambusovou vkladackou a precurala ju do rana teda poriadne.. :( ale pripisujem to tomu, ze jej idu zuby a celu noc nasava, aj 5x je hore.. pocucka a spi dalej.. lebo ako to bude takto pokracovat, tak neviem ake plienky budem pouzivat ked bude starsia.. a tiez si zober toho lanolinu radsej viac.. to sa nepokazi.... 100g nie je az tak strasne vela.. 😉
@lindauciatko ano ja mam oboje aj flipky aj wonder wrapsy.. v pohode do wrapsov zabalis cokolvek.. su to najvacsie pulky ake som mala v rukach.. maju az 4 zmensenia... malej ich balim od 1mesiaca.. momentalne ich ma na sebe, spinka, potom ti urobim fotku.. 😉 mne sa do nich najviac osvedcili stvorce, alebo vv doma usite 😉
@divoska a ty nemozes spavat, ked tak skoro rano pises?? 😉

divoska
29. sep 2010

@zojec co ja tento ciciak nevie spavat, jak doteraz v noci spaval, tak sa nam to otaca ze je pomaly vkuse cez den hore, zaspi az neskoro poobede, navecerr, potom zase vkuse spi a v hlbokej noci sa zobudi a je hore. dnes aj zaspaval ale mrncal tak som s nim isla vedla a kedze som ho kazdu chvilu mohla prebalovat tak sa clovek moc medzito nevyspi 🙂

emjee
29. sep 2010

docitala som, co ste popisali za 2 dni 😀

@divoska @etuska ja davam teplaky, rifle ma len jedny, aj tie su mu velke (pritom je to 80 - vid fotky v poslednom albume)
teplaky mam dvoje taketo speci na latkovky a nosenie http://www.branakdetem.cz/teplacky-na-latkovku-... su super, akurat maju pomerne dlhe nohavice 😀 mam 86 a vydrzia mi urcite do odplienkovania
potom mam jedny taketo http://www.branakdetem.cz/bioteplacky-haipa-dai...
a ostatne obycajne zkadetade 😀 ja som nikdy frajerske oblecko nekupovala, nepaci sa mi to 😔

emjee
29. sep 2010

a asi som dosr.ala vlniaky 😝 nechutna skvrna od cikanice ma privadzala do zurivosti, tak som ju posolila (dm sol na skvrny) a skvrna ostala, vlna sa kapanek "predrala" na tom mieste 😝 😀 uaaa teraz lanolinujem, tak uvidim (inak vzdy mi po case pretiekli iba a len na tomto mieste tej skvrny)

zojec
29. sep 2010

@emjee tie haipa daipa teplacky su super... 😉 ja mam tiez najradsej klasicke teplaky.. ziadne frajeriny 😀

divoska
29. sep 2010

@emjee skoda ze som sa na to neopytala skor, aj ked kto to vtedy mohol tusit. daju sa zohnat aj niekde tu? resp to aby som cakala na dalsiu objednavku 🙂 kokos kukam na nosime. sk a su tam posobne tiez, ale tie paaaalky... na frajerske si tiez nepotrpim ale ked tu nejake uz tych mixov mam tak reku to vyuzijeme. veru, stale sa chcem spytat ako si spokojna s bundou?

vladkaz1
29. sep 2010

@labutka no ved uvidime 🙂hihi
Inak latkovky boli este niekde v spravach som zazrela ,ma to potesilo 🙂

lindauciatko
29. sep 2010

@labutka nie, ja mam tu velku, no nejaka je !cudna" na malom, kvoli tej kombinacii zmensovanie+ vypchavanie + chlapcek......

lindauciatko
29. sep 2010

@izabelkak @dugyna baby a vy nerozpravajte tolko o tych kamennych obchodoch, a co zvysok slovenska a hlavne zabudnute kuty???
hmm, to si mam spravit objednavku za 300 eciek aby som nasivo videla a pochytala vsetko co sa mi paci, poskusat a potom si nechat par naj kuskov a zvysok vratit na dalsi den? suhlasili by s tym obchodnicky? ja som totiz strasne nerozhodny typ aj ked vidim nieco nazivo nie to este sa rozhodnut len podla obrazkov a pokecu v e-shope...

petrinka
29. sep 2010

@lindauciatko @zojec pozerala som stranku LL a maju novinku, velkost 3 pre bambusovu plienku. Takze ta by mala vydrzat az po nocnik!!! Ono tym, ze ten strih je skor bokovy, tak sa aj tie 2 mozu zdat mensie... neviem. Ja som maleho este v 9 mesiacoch narvala do 1, ale pravda je, ze bol chuducky...

limoni
29. sep 2010

@zfidorka @izabelkak dakujem dievcence, tak kupim ten kauflandovsky, v principe to je jedno aku misku kupim, len tato sa mi fakt na ten cinsky podoba, ach a s tym triafanim to bude svandy 😅

vcera som oprala vlniaky a vyschli mi asi za styri hodky, kedze mi ich vietor poriadne poprefukoval, a reku ze ich idem dnes lanolinovat, ale nemam detsky sampon, zatial som nekupovala, tak sa chcem spytat, ci to musi byt len detsky sampon, co sa pridava k lanolinu, alebo mozem pouzit aj moj dospelacky sampon - alverde/weleda
myslite, ze mozem lanolinovat spolu popoliny a anavy?
inak ja som kupila hned 200 g lanolinu 😀 a skladujem ho len tak na policke, dufam, ze nepotrebuje nejake chladne miesto

sulky
29. sep 2010

@anlu , ahoj. ano otestovala som to aj na 40 aj na 60. Vyperie to tak ako ekoprasok. Cize tie najtazsie skvrny nie. ALe to mi nevyperie ani obycajny prasok 😎
A vies co je super na tom? Ze tie ecoballs 1000 sa daju do 14 dni vratit, ak s tym zakaznik nebude spokojny 😎