Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

dugyna
21. feb 2010

crysmile tu som pozerala..a aku mas dlhu? si spokojna

crysmile
21. feb 2010

nemam ju priamo ja, ale moj brat so svagrinkou a su velmi spokojni.. neviem ako druhi, ale oni velmi.. maju 4,6m, ale to preto, lebo brat je vysoky a nosit chcel aj on.. pre zenu staci kratsia..
ja som v nej parkrat nosila malu na boku a uplne super, krasne makka sa mi zdala.. ale nech sa vyjadria odbornici, ja velmi nemam s cim porovnat, mozno je to tym.. ja som nosila v babyvaku.. este som nevedela o satke.. tu na MK je o tom aj tema, tak skus tam pozriet.. ale to je ako s latkovkami myslim, ze kazdemu nieco ine vyhovuje.. ale tak nejaky taky prehlad nie je zly..

dahlia23
21. feb 2010

julia, len s tým nadštandardom primár toho asi veľa nenarobí, že? 😀
a okrem toho, musím vydržať do štvrtku, lebo až vtedy idem na kontrolu.
ale som rada, že ma mamča so segrou ukecali. moja segra s malým, keď sú v nemocnici, tak vždy majú nadštandard. lenže to je v TT a nie v TN, v TT by na detskom v normálnej izbe segra neprežila 😀

henushka
21. feb 2010

caute, tak teda do utorka pozriem, co z brany 🙂

crysmile
21. feb 2010

dahlia, ved vies ako to myslela julia 😀 nebooj, vsetky ta chapeme.. verim ze ten nadstandard dostanes.. a keby aj nie, tak urobis ostatnym mamickam prednasku o latkovkach..
ja ked som rodila, tak som mala ist v stredu na kontrolu a rodila som predtym v utorok, tak aby to aj u teba tak nebolo..

zfidorka
21. feb 2010

ahojte, keby sa nasiel niekto, kto by si chcel rozdelit 2-balenie MaM extendor, tak sa pridam aj ja...

henushka
21. feb 2010

s tym extendorom to je fakt sranda, mne pasuje v pohode na H and M, ale zase nie na C and A. To nechapem 😨

ale zide sa mat aspon jeden doma, urcite vyuzijete 🙂

crysmile
21. feb 2010

henushka, nam tiez na c and a nepasoval.. su tam na tych body take mini cvoky, ze? a ja uz kupujem vacsinou tesco alebo next body... na tesco si nabijem ku krku este navyse dva cvoky z kazdej strany aby sa mi neroztahalo.. a som spokojna..

dugyna
21. feb 2010

crysmile dakujem aj tak..takze ked sme s mm adi tak rovnako vysoky tak nam staci tak 4,1 alebo 3,2m?

crysmile
21. feb 2010

ono to zalezi aj od toho aky je clovek siroky.. ja sa v tomto velmi nevyznam, ale musis brat aj vysku aj sirku do uvahy si myslim.. a asi aj od druhu uvazu.. skus fakt pozriet tu diskusiu.. nechcem ti zle poradit.. 4,1 by podla mna malo byt v pohode, 3,2 sa mi zda uz kratka, ak chce aj tvoj muz nosit.. ale fakt neviem ake mate proporcie..

dahlia23
21. feb 2010

crysmile, nestraš, v stredu je ešte na dovolenke 😀
ja som poslušná rodička, ja rodím, keď mi povedia, že už môžem 😀

ja to s tým extendorom fakt nechápem... prečo niekomu sedí a niekomu nie...

zajaciq
21. feb 2010

dugy nam na kurze odporucali 4,5 m , pre vyssich aj 5,5. aleze 4,5 je taka na setky sposoby. toz ale ja sa do toho vobec nevyznam, zatial mam len komercny babyvak lodger, ale uz uvazujem o satocke 😅

crysmile
21. feb 2010

dadka, no ja nestrasim, takto to u nas vypalilo.. hii.. ale tak tebe prajem teda od toho stvrtka..
ani ja to nechapem s tym extendorom, ale myslim ze asi su teda rozne body..

crysmile
21. feb 2010

baby tak ja idem do hajan, dobru 😉

julia30
21. feb 2010

crysmile podla mna dahilia presne vie ako to myslim 🙂

no nas extendor tiez pasuje na secky a to mame vsetky co ste tu spominali okrem ham tusim 🙂

dugyna
21. feb 2010

crysmile dobru 🙂

no a ja asi budem musiet kuknut do tej druhej temy

julia30
21. feb 2010

ja tiez este musim pradlo vyvesat cafte sa ;)

dahlia23
21. feb 2010

dobrúúúú, ja sa idem ešte najesť. nech to para tlačí 😀

dugyna
21. feb 2010

zajaciq diky 😉

dahlia dobru chut a dobru noc 😉

dugyna
22. feb 2010

emejee aj ty tu este strasis 😀
dakujem za tie linky 🙂 som nastudovala a rozhodujem sa medzi hopezid a storchenwieg..mam aj favorita..ale uvidiem zajtra ci dnes moj drahy rozhodne..aj tak si myslim ze povie tu co je moj favorit /ale to mu neprezradim/

izabelkak
22. feb 2010

Ahojky, mne utorok problém nerobí skor lepšie aby som mohla uvažovať🙂))

dugy prečítaj čo to o šatkách aj tu nie je tam vela príspevkov ale stručné skúsenosti skúsených nosičiek.... http://www.slepicarna.cz/?cat=forum&fsection=6&...

mneme objednávka musí byť nad 4 tis., nad 1 tis. platí pre ČR....

izabelkak
22. feb 2010

crysmile Ivuška však nemusí riešiť ani látkovky ani vložky ona rodila doma.... mala krásny domporod s PA.... závidím...

martina05
22. feb 2010

Ahojte, tak vidím, že vo veľkom nakupujete ... 😀 😀 😀 😀

Ja očakávam balík od Mirussa už sa neviem dočkať.. Tie plienky Flip vyzerajú dobre a súhlasím so Zajaciq - teno krát zmením asi farbu aj ja - nech tá naša malá nie je ako cukrová vata 😀 😀 😀 Tie zelené sa mi páčia ... MM ma asi dorazí, to ešte neviem koľko bude stáť tento balík 😉 😉 😉 Ale zase mi "baby" mu to pekn evysvetlíme, že sa to oplatí a je to aj pre druhé mimi...

POzerám, že tu preberáte nosíče- ja si chcem od kamošky požičať Ring Sling, či tak nejako...ešte som sa tejto téme nevenovala - nemáte náhodou o ňom nejaké referencie??

Baby a ešte jedna otázka, ten extendor je nevyhnutný pre každé mimi ??? Potrebujem ho aj pre novoška??

Inak dnes som posledný deň v práci a od zajtra MD .... 🙂 🙂

izabelkak
22. feb 2010

Maťka tak super, ja keď som nastúpila na MD mala som pocit že mi začal nový život🙂 v robote bolo moc stresov a ohlad na moj stav nebral samozrejme nikto, akurát že som rodila v 38 tt. tak lutujem že som nešla o 2 tt. skor na MD....

porzi balík pampersiek - akciový 100 ks stojí vyše 500 korún a minieš ho kludne za 10 dní tak ja myslím že ak sa látkuje od novoška a aj sa človek kapánek rozšupne stále to vychádza min. nastejno ak nie lacnejšie...

ad extendor, vidíš každý píše inak, ja ho momentálne využívam veľmi málo, body je dosť dlhé tak aj keď ho nezapnem tak chráni chrbátik, ak máme natahovacie vlniaky tie sú vyše pása a ak zapínacie vlniaky tak dávam navrch tepláčky tak body strčím do nich... ani neviem kde som jeden zapatrošila ...

dahlia23
22. feb 2010

ja som ten extendor využila veľmi. Ale fakt to záleží na Tebe. Nevyhnutné to určite nie je. Akurát veľa veci sa dá potom nosiť dlhšie.
Baby, mne nejde net ani na jednom počítači. Parom aby to uchytil... Este že mám ten mobil, tak ťukám ako blázon. Naštvata som... ☹

julia30
22. feb 2010

dahilia aj tak by sa ti nechcelo ist k kompu 🙂

jaandy
22. feb 2010

uz neviem kto sa pytal 😀 ale sanami som mala, nic moc, fakt sa oplati priplatit si za pohodlne ponosenicko, ked uvazujes nad sanami, tak to normalne mozes ponosit aj v kanafase a mas to skoro to iste 😉

cinaky myslim z ebay...nieco c tomto style http://cgi.ebay.com/New-Purple-Baby-Cloth-Diape...
treba pokuikat take co su bez postovneho do europy 😉

martina05
22. feb 2010

Baby a ktorý ten extendor by ste odporúčali ??? Je to dostať aj bežne v obchodoch ???