Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

mneme
21. apr 2010

miruss, ja mam z fialovej tots bambusky sive jadra z itti bitti 😠

miruss
21. apr 2010

Mneme v tom máš pravdu. Ja sa budem aj naďalej snažiť pravidelne dopĺňať sortiment. 🙂

emjee
21. apr 2010

suhlas s mneme 😔

miruss
21. apr 2010

Ja mám fialové pulky Tots bots a nefarbia mi. nemôže to byť aj agresívnejším práškom? V čom perieš?

mneme
21. apr 2010

najprv v slize, teraz v ecoveri, takze praskom to nebude. na tots botskach to inak bolo aj napisane, ze mozu pustit, len ja trupka som v navale nadsenia z novych plienok na to akosi pri druhom prani pozabudla 😔

mneme
21. apr 2010

inak ad brana - kde ste tam videli, ze by pri prilezitosti tyzdna skutocnych plienok chystali na cosi akciu? myslim zlavu, pochodovat za latkove plienky sa zatial nechystam 😀

och
21. apr 2010

ok tak teda operiem biele zvlast a farebne zvlast 😀 na 40 😀 boze uz nech su suche 😀 😀 😀

emjee
21. apr 2010

mneme nevideli, ale predpokladame 😀 a keby aj nie, ja aj tak budem objednavat, lebo beriem hlavne kopec neplienkovych veci 😀

mneme
21. apr 2010

ja mam na zozname tiez len jednu dve plienky, vsak uz sa hanbim za to, kolko ich doma mam 😀

emjee
21. apr 2010

a kolko mas? ja mam 19 nohavickovych, 2 pulky, 2 vlniaky, 6aio

julia30
21. apr 2010

aj ja mam ziadnu plienku na zozname zatial :D len secko ostatne a toho mam za 775kc a to este planujem vlozky lebo anavy stale neni ziadna stranka ani nic ;( tak uz chcem nakupit inde ;)asi idem do bundles merino ridiel ;)

labutka
21. apr 2010

emje ja svoje ani nebudem radsej pocitat...

mneme
21. apr 2010

hmmm
2 vlniaky, 2 pulky, 12 nohavickovych, 12 AIO/SIO/kapsovych, kopec nahradnych vkladaciek. skratka, ja uz fakt potrebujem len nejake fajne nohavickove z bambusoveho flausu na denne nosenie 😅

dugyna
21. apr 2010

kocky nechcite vediet kolka mame my uz doma plienok...

mneme
21. apr 2010

dugy, u teba je to v poho, ty este nemas babo vonku, tak sa mozes vyhovorit, ze "nemas skusenosti" a "chces byt pripravena" 😉 😀

inak este som zabudla napisat reakciu na tu tvoju kamosku, ze to nebudes stihat - no ja teda kopec veci nestiham, ale na plienocky si cas vzdy najdem, vsakze 🙂

dugyna
21. apr 2010

mneme ale on aj ked som predtym s nou volala..tak ze povodne nechcela ohrievac na flase a sterilizator..ale proste casovo nestihala...takze asi tolko

mneme tak ja ich spocitam..ked mas pocit ze sa mozem vyhovorit 😀

monikamaz
21. apr 2010

keďže tiež zvažujem používanie látkových plienok, moja možno blbá otázka, netočí sa váš život len okolo plienok, nemáte pocit, že ste si skomlikovlai život 😉 ???

mneme
21. apr 2010

monika, jasne, ze sa moj zivot toci okolo plienok - ved to je mania 😉 ale inak asi ako akekolvek ine hobby, ja zase nemusim vymetat obchody s kociarikmi a detskym oblecenim

dugyna
21. apr 2010

no a toto mam ja doma:
20ks klasickych stvorcov 80x80
2ks viacvrstve KIkko S
1ks disany zavazovacie
1ks popliny vak na plienky
1ks extendor
1ks vlniaky mamabless jednovelkostne
1ks Kikko bambuovy 30x30
1balenie=12 ks IV /imse vimse/obrusky
1 PUL FIX XS .zelene kockovane
1ks XS haminko
1ks vosk na PUL gate
1ks PUL FIX M
4ks PUL FIX S biele
5ks BL oragnic SML /jendovelkstne
2ks popoliny tencel jednovelkostne
2ks popoliny organic jenovelkostne / forte/
2ks popoliny jednovelkostne organic- flanel
5ks BL clasic SML/jendovelkostne
1ks PUL FIX XS -zlta kocka
10ks vlozky organic velkost S
5ks BL clasic XS/S
3ks BL organic XS/S
2ks BL bamboo XS/S a este 3ks BL bamboo XS/S
1 rolka =100ks popoliny celulozne separacky
1 krabica=100ks popoliny separacky-viskozne

no a na ceste postou 5ks kapsovych plienok jednovelkostnych

monikamaz
21. apr 2010

waaaaaaaaau, tak to je fak plienkománia 😀

crysmile
21. apr 2010

dakujem baby, tak teraz neviem ku komu sa mam pridat, ale ste mi zlepsili naladu, dakujem 😀 ja tiez zvazujem ze si kupim aj nejaku prir.kozmetiku, tak ak to niekomu nebude vadit, ze to bude tazsi balicek, tak napiste.. emjee ty ides co neplienkove kupovat?

monikamaz, urcite som si neskomplikovala zivot s latkovymi plienkami.. je to moja radost, rada si ich skladam, ukladam, davam dcerke.. je to moje hobby ako pisala mneme.. a dcerka mi uz pomaha s vesanim plienociek tak, ze vyberame ktory stipec na ktoru plienku pojde.. a podava mi ich.. takze mame zabavu..

labutka
21. apr 2010

argument nestiham - ja nechodim vynasat smeti kazdy den. nekukam po drogeriach a hyper a super marketoch kde maju akcie na plienky, potom ich nenosim v mega baleniach a neskovavam pod postelou, nieje mi luto ked sa mi dieta vycura po 10 minutach do plienky a musim znova prebalit, neminiem peniaze na kremi na prevenciu zaparenin a na kremy na liecenie zaparenin.
ked vam vyvesanie pracky trva 20 minut, je to max. hodina tyzdenne.
monika, ano, zivot sa toci len okolo plienok. hlavne ked mam neodolatelnu chut objednat dalsiu a dalsiu a dalsiu. latkovanie je laska. 😵

dugyna
21. apr 2010

monikamaz..my este len malinku cakame..ale ja som schopna ..kazdemu kto ma zaujem ukazovat nasu pliekovu vybavu 😀 ..a som schopna isch furt kukat a objednavat 😀
inak kocky moja mama mi usije zasobnik na plienocky co budemem at zaveseny na postielke 🙂 sa tesim

monikamaz
21. apr 2010

ešte chvíľku to tu budem sledovať a možno ma tiež "nakazíte" 😀 , zatiaľ som nadstavená na jednorázovky 🙂

emjee
21. apr 2010

crys posli mi potom do ip, co chces, ja to spisujem 😉 podla hodnoty potom (ne)rozdelime objednavku na viac casti (do viacerych miest) 😀
ja beriem knihy, oblecko, hracky, miofresh, plienkove len jednu anavy, jedny vlniaky, medvidka a perlicku

dugyna
21. apr 2010

labutka..to som jej hovirla..jej dieta nema zapareniny..ona prebali aj ked len cikne..cize minie viac ako 6-8 plienok denne..a asi ani nemusi moc kukat akcie...ale to je jedno..
my sme sa smm pobavili na tom ako mi sila radit..bola zlata..no chcela sa podelit o skusenoti...
a sme sa bavili na tom co robi s 7 mes dietatkom ked nestiha a to koji podotykam...a nejake mlieko odsava a zmrazuje..
ma ohrievac-ktory si nsatvi podla toho ci je to z ladnicky mrazaku..a kolko ma ml flaska..cize pri nom nestoji a ma este aj sterilizator..
takze neviem co robi..ked by nesihala vyvesat plienky

a ja zase pranie zbiznujem 😉

bambuska1
21. apr 2010

labutka, nieco na tom co vravis o kupovani v cechach bude pravda. brana tiez kedysi nemala taky velky vyber ako teraz.
ale vs eshopoch je tiez bio kozmetika, bio drogeria,knihy,.. oblecenie. az na to ze nemaju anavy 🙂

julia30
21. apr 2010

ja uz mam tiez vyrate a dada tiez uz cosik tak to mozno vidim, ze TN pojde osobitne ked bude nieco za par korun doobjednaat len aby bolo nad 4000 tak sa obetujem :D

dugyna
21. apr 2010

kokcy trochu mimo temu tetra pakovy obal a sietku z ovocia davate do plastov?

mneme
21. apr 2010

dugy, ano