Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

dahlia23
26. apr 2010

baby, vraj tu niektorá predávala crepe zelené veľ M. ktorá z vás to je? 🙂

dahlia23
26. apr 2010

už sa veľmi tešíme na štvrtok a rady privítame aj nové duše 😀

labutka
26. apr 2010

little lamb bambusky su v akcii na latkovky.sk za 8 EUR
aj vlniaky.
dalsie pokukajte sami... 🙂
www.latkovky.sk

bambuska1
26. apr 2010

ja pouzivam, nevadi mi to 🙂 Inak littlelamb nestvrdli ani mne po roku pouzivania

bambuska1
26. apr 2010

inak, ta moja veta bola pre zfidorku

zfidorka
26. apr 2010

bambuska - pouzivas ocot?

bambuska1
26. apr 2010

ked bol krpec mensi, tak ano, zdali sa mi plienky tvrde. teraz uz nepouzivam nic, iba posucham,a zmaknu. A je pravda ze uz nemam tak vela bambusovych,skor kapsovych a AIO.

prsky
26. apr 2010

ja som ocot dlho pouzivala (mam hlavne stvorce) a davala som ho na litre pomaly, lebo mame veelmi tvrdu vodu a plenochy boli tvrde aj tak...tak som sa jedneho dna nastvala, dala som avivaz a su makke a nemam pocit, ze by boli menej save - inak by ma zaujimalo, ci ta savost bola skusana niekde v nejakom labaku, alebo ci je to len na zaklade pocitu? 😉

zajaciq
26. apr 2010

dahlia katka.carska to je . v bazari :P

strasska
26. apr 2010

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci tu nie je aj nejaka Kosicanka, ktora latkuje uz dlhsie. Chcely by som si plienocky aj ochytat, lebo zatial sa mi zdali tie dlhsie pouzivane ako smirgle ☹

busni
26. apr 2010

no ja mam baby idea bamboo extra a periem v octe a tvrdne ta plienka, myslite ze je to tym octom? kamoska ma ten isty problem a ona ju pouziva a perie castejsie tak ta jej je uz tvrda poriadne.

busni
26. apr 2010

este k tomu novoskovi, co ste tu niektore pisali - my latkujeme od narodenia a najviac sa mi osvedcili klasicke stvorce, to mi tu aj baby radili, tak som si na zaciatok kupila len par nohavickovych a viac stvorcov a prve dva mesiace som davala vzdy stvorec na osminy (ani nie novorodenecky sklad, lebo to sa mi nechcelo skladat 🙂 a na to bud zavazovacku disanu a vrchne gate alebo len pop in gate. Lulu v tom prespala tri az styri hodky a potom chcela jest a pocas jedenia vzdy vypustala, takze prebalovat bolo treba tak ci tak. nohavickove plienky som sice mala, ale nepouzivala, lebo toto sedelo lepsie. teraz, ked je vacsia zas ovela viac ficime na nohavickovych s tym, ze ich tymi stvorcami dovypchavam. zatial je to super, vobec nemame problem, ze by v noci nevydrzala, taha aj 6 hodin a skor sa zobudi na jedenie, nie na pocikanie.
tie stvorce maju aj tu vyhodu ze velmi rychlo uschnu, takze clovek ma vzdy zasobu cistych.

zfidorka
26. apr 2010

strasska - skus napisat IP holke s nickom jaandy...

dugyna
26. apr 2010

etuska dakujem 😉

zdienka
26. apr 2010

miruss
no aka je ta TB stretch?? uz mam nachystane co chcem ale neviem ktore TBcka🙂

miruss
26. apr 2010

Zdienka skladom mám TB bamboozle a tá je mäkkučká, TB stretch ešte nemám skladom, takže neviem porovnať. Čakám na dodávku, ale TB nejak mešká, písali mi, že majú nejakú haváriu v továrni, tak dúfam, že to čoskoro vyriešia.

dahlia23
26. apr 2010

zajo, ďakujeeem 😀

izabelkak
26. apr 2010

kočky tak ak je květen máj tak od 1 mája by už mal fungovať ten anavy e-shop....

izabelkak
26. apr 2010

dahlia prosím Ťa je moc nafigu ten sucháš na vlniakoch alebo Ti to vadí len koli nočnému prebalovaniu??? uvažujem že vezmem z brány BBH vlniaky a tie sú na sucháče http://www.branakdetem.cz/vlna.htm

dugyna
26. apr 2010

iz to neviem ci je maj..v tych ceskych mesiacoch sa nevyznam ☹

mneme
26. apr 2010

ano, kveten je maj 😉

bambuska1
26. apr 2010

Busni, ja som si chcela prave baby idea bamboo extra kupit. vazne tvrdne?viacej ako baby lucy?

izabelkak
26. apr 2010

taká menšia anketa, odkedy vám detičky v látke sedia?

sme dnes boli u doktorky, máme horúčky, no a doktorka že tam ju posaďte a ja že nesedí, no a sestrička hneď že nás pošlu na rehabku, že od 7 mes. by mala sedieť ako žabka opierať sa, nechápem šak sa teraz všade píše že sa nemá dieťa posadzovať, obkladať vankúšmi a podobne a tak sme aj robili, malá s húpe na kolienkach pohyby ručičiek a nožičiek naznačujú lozenie no ešte capne na zem tak sa skor plazí.... tak fakt neviem či sme dajako pozadu?)

prsky
26. apr 2010

iza...boze, ja ze si to budem pomaly na den pamatat, esteze pisem dennicek 😀 Lala sa nam posadila v latkovkach v osmich mesiacoch (http://foxterier.eu/foxterorovci/?p=620 😉 )

prsky
26. apr 2010

a ako tak kukam, tiez 3tt predtym sa zacala vytahovat na kolienka...takze pozadu urco nie ste 😉

dugyna
26. apr 2010

iz dobre pises nema sa posadzovat skor..
a k tomu sedniu citujem: 6mesacne dieta sa vie prevalit z chrbta na brucho.konicky pasie n avystretych hornych nohach.vie sediet samostatne.posudzovanie schonosti sediet nie je vsak najdolezitejsie.pozoruje sa velka variabilita.niektore deti prakticky nesedia,hned sa stavaju,ci lezu ,sedenie ich nezaujima,nie je spravne deti podopierat aby sedeli,lebo to neprospieva rozvoju ich chrbtice.dolezitejsia je schopnost prevracat sa na brucho.velmi dolezity je plynuly vyvoj chodze. najprv plazenie,ktore zacina okolo 7-8m,plynule prechdza medzi 8-10m na lozenie po styroch. ...

inak somsklamana ze na brane nie su ziadne akcie ☹

emjee
26. apr 2010

jaaaj plno ip 😀 😀 😀

pre vsetky:
hromadna objednavka z brany je stale aktualna, piste mi ip do stredy vecer, najlepsie vo formate:
tovar obj. cislo farba velkost ks cena za ks celkova cena dostupnost (dni)
diky diky

mneme
26. apr 2010

bambuska, moja bi bamboo extra netvrdne, resp. trochu stvrdla zvonka, najma pri suchacoch, ale vnutri je stale prijemne makkaa 😉

iz, ucite neurychlovat posadzovanim a obkladanim, radsej cvicit cviky na posilnenie chrbatika. posadi sa ked pride jej cas. su aj deti, ktore sa naucia sadnut si az zo stoja a je to uplne normalne. rovnako ako su deti, ktore zacnu chodit bez toho, aby predtym nestvornozkovali. martina napriklad vynechala plazenie. osobne neviem posudit, ci latkovky nejako deti brdzia, lebo stvornozkovala, sedela aj stala tesne po siestich mesiacoch, kedy mala prudky skok v motorike, a az potom sme zacali latkovat. ale ked ju tak pozorujem, vobec si nemyslim, ze by ju balik na zadocku obmedzoval - robi prve kroky.

dugyna
26. apr 2010

emjee ok 😉
inak co myslis na vyber bbh bambusova alebo TB alebo litlle lamb?

busni
26. apr 2010

Bambuska, no ja mam baby lucy organic a periem ich castejsie ako tu baby idea a tvrde nie su ani zdaleka tak ako ona. zas ta baby idea ma dobry strih, lepsie sedi okolo noziciek, neblokuje tak bedrovy klb ako baby lucy. inak paradna je este podla mna baby bee hinds, ta ani netvrdne, aj dobre saje aj ma dobry strih.