Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

etuska
18. jan 2011

@sima.p
daju/jasne-ale su lepsie pri malych bbatkach/predsa vacsie deti uz aj viac curaju.Ale dostat aj bambusove stvorce/napr. v DM/tie su savejsie

etuska
18. jan 2011

@sima.p
presne tak,alebo na noc}bamboo}

sima.p
18. jan 2011

@etuska asi má dobré kako ten Tvoj... a tie vkladačky Stay dray máš tiež BL? Videla som niečo tak na ich stránke, možno pár objednám.

sima.p
18. jan 2011

vďaka za odpovede, odteraz sa budem snažiť sledovať Vašu diskusiu, len Vy ste tu iný "level", kedže už máte skúsenosti...

etuska
18. jan 2011

@sima.p
stay dry mam tusim yn.Little lamb a potom tie vkladacky Bum genius Flip Stay Dry/poyri moj album 😉

zfidorka
18. jan 2011

@sima.p stay dry vkladky maju aj tieto organic: http://www.plienka.sk/product_info.php?cPath=89...

etuska
18. jan 2011

@zfidorka
@sima.p
mas pravdu
@zfidorka /ja mam tuto plienocku
http://www.plienka.sk/product_info.php?cPath=89...
a je fakt super

elixia
18. jan 2011

Kocky poznate,mate skusenosti?
http://www.medley.cz/pleny.htm
Sorry,ak sa to tu uz vyskytlo,nesledujem vas stale.. 😉

emjee
19. jan 2011

@elixia osobnu skusenost nemam, ale co mam nacitane na forach - je to nekvalita 😝 😝 😝

etuska
19. jan 2011

@elixia
asi bz som radsej objednala na tvojom mieste BL Organic,alebo Velour su podla mna super s tou Sty Dry vkladackou/a aj strihovo su fajn.Mne trochu pripominaju SWB 😉
mam vo fotaku tusim odfoteneho +Simona v nich,tak skusim hodit cim skor tu na MK

zojec
19. jan 2011

@sima.p nase hovienko ked sa neda odlepit, tak nan rozprestriem toaletak, na cca 5 minut a ono sa pekne prilepi na ten papier.. ale ked nechas velmi dlho, tak sa ten papier uplne rozmoci.. musis to vystihnut 😀 moja s prikrmami zacala kakat aj 3x denne.. tie dve kaky vystihnem na nocnik, ale niekedy sa zadari aj do plienky 😉
vkladacky zo stvorcov urcite nie.. to je malo save.. radsej si kup bambusove latky a usi si z toho 😉
ja napr. BL plienky nemam rada.. malo save, gumicky otlacaju.. su aj ovela kvalitnejsie plienky 😉 ak mas stvorce a nechces vela investovat, tak ich mozes v pohode pouzivat, ked na ne polozis nejaku savejsiu vkladacku, alebo si kup uteraciky v tescu take malicke 30x30 a zastrc dovnutra do plienky... na vrch vlniaky alebo pulky a je 😉

@elixia myslim, ze pri plienkach skoro vzdy plati, cena ´= kvalita..

sima.p
19. jan 2011

@zojec moja má už takmer 18 mesiacov a ked aj vidím že kaká a ponúknem jej nočník, ani za svet tam nechce kakať, jednoducho jej to tam nejde, zasekne sa. Ale s tým toaletákom skúsim...

etuska
19. jan 2011

@zojec
mne osobne BL vyhovuju-teda BL bamboo/strih nam sadne ovela lepsie ako Little lamb} a aj Organic a Velour su super/akurat tie Classic bz som uy asi nekupila 😝

elixia
19. jan 2011

@emjee vdaka 🙂

@etuska mam dve BL,jednu velour a jednu bamboo,zrejme kupim dalsie ked pojdeme domov,ja som s nimi tiez spokojna 🙂

@zojec aj som si myslela,len som si to chcela overit u skusenejsich 😀

etuska
19. jan 2011

@elixia
ja som tiez vcera pozerala ake maju farby 😀
ale premyslam ze vyskusam este ine znacky 😵
este sa mi pozdavaju tie Bambooty na ktore som ti hodila link/no uvidim 😵

vyprala som TB Fluffle/tak ich odfotim ked budu suche a hodim do bazariku tento tyzden/ak sa ti zapacia/mas prednost 😀 ak nie/verim ze si noveho majitela najdu.
Uz pomaly predavam mensie plienky a doplnam Simimu vybavu.Chcela by som sice este 3tie babo ale to je vo hviezdach a pri tejto mojej zavislosti budem chciet urcite vyskusat aj ine plienocky 😀

zojec
19. jan 2011

@etuska mne strihovo najlepsie vyhovuju anavy nohavickove.. tym sa nic nevyrovna.. 😉 LL su velmi velke na ritke a ked je nabrusku tak tlacia tie suchace.. uz ju vobec nepouzivam, ale velkost 1 bola super na male babo.. a BL strasne malo saju.. to bolo prebalovat kazdu chvilu.. pretiekli aj vlniaky...

etuska
19. jan 2011

@zojec
aj BL bamboo?lebo ja som dala Simimu na noc+1bamboo a 1stay dry vkladacku a v pohode vydrzali celu noc,aj ked rano bola plienka uplne mokra,ale Simon spal dobre.BL bamboo davam na noc ak nemame suche "hamburgery" 😀

zojec
19. jan 2011

@etuska tie som nemala.. ma odradza ten matros, je taky ako na LL, take hrube frote, po case skriabe 😉 viiac mi vyhovuje teplakovinovy bambus 😉 ale ja uz mam nohavickovych plienok dooost 🙂 vlastne vsetkych 😉

elixia
19. jan 2011

@etuska oki,dakujem 🙂 Ja som kupovala vsetko nove plienky prave kvoli tomu,ze odlozim aj pre dalsie a usetrim..no ale uz teraz o setreni nemoze byt ani slovo,minula by som na plienky snad aj posledne peniaze 😀

@zojec tie anavy chcem tiez skusit ked pojdeme domov,ked ich tu tak vychvalujete 🙂

sima.p
19. jan 2011

@etuska No presne toho sa obávam, že ak by ju mala celú noc a teda by bola celá mokrá, či by z toho nemohla prechladnúť. Alebo sa obávam zbytočne? Inak sa mi tie látkovky veľmi pozdávajú. Zatiaľ som iné ako BL neskúšala.

etuska
19. jan 2011

@sima.p
no kazda y nas ma svoju oblubenu znacku/ja napr. nedam dopustit na Bum Genius Flip Stay Dry/ale to je doost oblubena plienocka.
na noc by som skor odporucala pre vacsie dieta tu plienocku co som spominala vcera Ella s House Bum Hugger 🙂

etuska
19. jan 2011

@elixia
ja mam zase dost plienok z bazaru a teraz uz len dokupujem take kusky co sa mi pacia a S/ka predavam

elixia
19. jan 2011

@etuska cim vypchavas BH na noc?
No ja som hned na zaciatku nakupila rozne znacky,ze vyskusame a uvidime,ktore sa osvedcia...a zatial som spokojna v podstate so vsetkymi,aj ked,ako pises,kazda mame oblubenu znacku 🙂

etuska
19. jan 2011

@elixia
niekedy nicim}je tam prisita ta konopna vkladacka,resp. davam Kikko bamboo stvorec

etuska
19. jan 2011

@elixia
idem uspat drobca/mrknem vecer 🙂

elixia
19. jan 2011

@etuska no mne sa to len s tou vkladackou zda tenke 🙂 Kikko mam aj ja,davas tam ten 70x70 ci mensi?
Moj sa o chvilu este len zobudi 😀

zojec
19. jan 2011

@etuska tebe staci s tou vkladackou 😕 😕 ja davam BI prefold a rano mozem zmykat.. 😉 kym bola mensia tak mi stacil BL bmb 30x30

elixia
19. jan 2011

@zojec asi blba otazka,ale co je to ten prefold? Pouziva sa na vypchavanie?

zojec
19. jan 2011

@elixia http://www.ekoplienky.sk/product/babyidea-bambo..., tu su vsetky ukazane 😉 prefold je vlastne vkladacia plienka obycajne o rozmeroch 30x40 a sklada sa na 3jem twofold sa preklada len napoly, je uzsi 😉