Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
5. júl 2009

vladi cestovna postielka????????

zuzi takze mi napis pls favorizovane vzory CT

vladkaz1
5. júl 2009

🙂 neviem ci cestovna je to take malicke so strieskou na kupko som uz skusala dat do googlu cestovnu a nic to su len tie velke take nechcem 🙂

standu
5. júl 2009

nevidela some ste take volaco 😕

vladkaz1
5. júl 2009

mrkni do albumu som na nete nieco nasla len mi to pride drahe ale na dovolenku super nie? na plaz zevraj ma byt v akcii za 10 eur v lidli teraz

standu
5. júl 2009

a kolko to stoji normalne? a to je ake velke...a na nozickach, ci na kolieskach? no nechapem to nejak 😔

vladkaz1
5. júl 2009

to je ako plazove lehatko.. ved ja neviem ja som videla na zivo na kupku ako tam spalo dievcatko ako Lucka .. ta pani to ponuka za 30 eur ale zda sa mi to vela na kupko za to dat .. no lebo dnes mi mala zaspala na kupku a nemala som kocik toto sa mi zda aj na dovolenku na plaz super preto uvazujem o kupe a v lidli je to zevraj za 10 eur tak sa chcem pokukat je to nieco ako kos na spanie len toto zlozis do malej placky

standu
5. júl 2009

tak potom ked to obzres mi daj infosku, mozno by sa mi to zislo na dovcu 😉

standu
5. júl 2009

idem objednavat, este niekto nieco?

labutka
5. júl 2009

jankasz: mam bum genius 3.0 jednovelkostnu, na adama ju stale zmensujem na S-ko a stale je mu dobra, aj prazenicku neprepustila, takze ak si rozhodnuta, chod do nej. ja som vyskusala, a objednala este jednu. 🙂
inak, Adam ma uz cez 6 kilo a stale pouzivame S-ka, a cca kazde 2 tyzdne mu skusam M-ko IB, ale stale su velke... 😒

labutka
5. júl 2009

pozrite co som nasla, maju sice len fuzzibunz viacvelkostne, biele modre a ruzove, ale postovne v ramci europy sa neplati. 12,49 GBP
http://www.totslots.co.uk/fuzzibunz-reusable-cl...

jankasz
5. júl 2009

dakujem ti labutka,bola som rozhodnuta,ale uz som dala Standu objednavku...este pockam,ten zaklad vybavy mi staci a potom dokupim lebo manzel povedal,ze uz staci a uvidim ako malemu,ked sa narodi sadnu aj jednotlive materialy...ale neskor urcite kupim 😉

vladkaz1
5. júl 2009

kocky zajtra ocakavam zlty papierik v schranocke teste sa ak nie tak utorok uz jeden den pockame nie?hihitesi tesim 😀

emmka3
5. júl 2009

caute caute ... tak ja som spatky z predlzeneho vikendu, ktoreho sucastou bola aj Brana 😵 waw, supe, bomba ... tam by ste si oci vykukali, ruky vyhmatkali a penazenky a kreditky vybrakovali 😀

vladka, uz sa tesim .. aj ked som si to asi zariekla, ze ked mi pridu vlozy aj ich uz nebudem potrebovat, a asi sa ten cas blizi 😉 alebo uz je 😕 bude pre/pri druhom ... 😉

emmka3
5. júl 2009

standu, tak ak im rychlo nepridu aj ine vzory CT, tak velky vyber teda nie je ... ruzove puntiky a zverina ... ale oba su peknucke 😵

vladkaz1
5. júl 2009

jaaaj emka pekna nova foto ani mi nehovor o brane .. ja uz nesmiem nic!!! MM zakazal hmm... ☹
NO teda fakt nebudes potrebovat ved necakame az tak dlho 2 tyz. aj nieco nie?

emmka3
5. júl 2009

no uz ani nie, uz som vymakla kedy tecie pomimo, ale to neva ... to sa nestrati, kedze s babatkami sme len zacali 😉
a dik za kompli ku foto, trosku sme blazneli s malym a tatom 😉
a k Brane len tri slova ... jedno velkeeeee pokusenie 😵 ale ja som uz tiez s plienkami, myslim tym nakup, skoncila ... uz mame dost, v Brane som este dokupila AIO na vonka (IB tygrik, TB bamboo One size a SWB AIO) a som celkom spokojna s nasou vybavickou ...

standu
5. júl 2009

emi to ani na predajni nemaju ziadne ine CT?????

emmka3
5. júl 2009

v piatok mali len tie dva vzory co som pisala, ale pred 2t, ked som si s nimi pisala, tak vraveli, ze objednavali dalsie, tak hadam im uz cochvila dorazia ... sak objednajte co chcete a keby bol problem, tak oni sa ozvu ... je s nimi dobra komunikacia ...

standu
5. júl 2009

baby chceli totiz maskacove ruzove CT a zuzka nejake chlapcenske, tak som to objednavky nepisala ale poslala som im osobitny mail. dufam, ze to nebude problem dolozit k objednavke...ak budu.

sissik
5. júl 2009

baby nemam silu docitat vas, ale slavnostne hlasim, ze moj muz dnes prvykrat zabalil zuzku do latkovky 😵 😎

vladkaz1
5. júl 2009

😵 sisik no na paradu!! moj zas dnes uznal ze malej latkovky robia dobre a ze po hnuskach je zaparena ale ze uz viacej kupovat nemam lebo som ho nahnevala ze som na tajnasa chcela objednat z brany tak bol mierne v soku ze sme sa dohodli ze stacilo s plienkami a ja som ho oklamala ☹ ale co ked sa tu riadne namotavam a chcem hahahaha sak ho to uz preslo este som mimo objednala 2 pistacia Bamboo o tom vie a staci no nebude nic AIO nevadi ajstak Lucka pekne chodi na serblik aj vonku cika tak bude pri druhom 😵

emmka3
5. júl 2009

standu, ved to som sa cudovala, ze ani maskacove nemali ... mali len tie dva vzory ... a co sa tyka komunikacie, oni sa mi zatial vzdy ozvali, ked nieco co som chcela nemali a hladali sme riesenie ,,,,

sisik, gratulieren muzovi a aj tebe, ze sa ti podarilo vyvynut dostatocny tlak 😉

topzuzana
5. júl 2009

standu, uz robim rebricek vzorov CT, bola som doteraz u nasich, takze som nestihla odpovedat skor...hned Ti poslem IP...

sisa.b
5. júl 2009

labutka, ved na nappyparadise su este lacnejsie. postovne sa tam sice plati, ale ked idem brat aj ittky, tak uz to je jedno, nie? a zozenie mi FB onesize 😉

sisa.b
5. júl 2009

a maju v Lku len biele a modre a ja chcem kvetinkoveeeeeeeeee 😀

sisa.b
5. júl 2009

sissik, gratulujem, len tak dalej, oni si zvyknu 😀 aj ten moj uz pozapina latkovku, ved je to to iste ako hnuska

brinzulka
5. júl 2009

asi od veci..zajtra je v CR statny sviatok...Husa

macocha
6. júl 2009

Sisa b. - diky za odpoveď 🙂 , ale mohla si pripísať, ža výsledok bol že nie... som si mohla ušetriť prelúskavanie tých stránok spätne a hodinu času.

nsoci
6. júl 2009

ahoj holky

sa uz vytesujem z balika z brany... zacala som stvorcovat a parada... no a mam aj jednu pastelku a je suprovna.... tri vlniciky sa este magaju v lanoline atk uvidim, ale nadsena som uz dopredu...

Tym sa moja vybava skompletizovala... nateraz

10 Kikko Eko Lux
3 Kikko farebny bambus
10 Hybler
20 stare stvorce
2 Babylucy classic - 3v1 (nic moc)
3 Babylucy bamboo - M-L
6 Babylucy Organic - 3v1
2 Bamboo twofold (aj uplne prestane suchucke an povrchu, nechapem)
5 Kikko bambusove stvorce
14 vkladaciek Babylucy (11 k plenucham + 3 bambusove)
2 hodvabne vkaldacky LB

2 PUL Babylucy fix
1 Wool shorties
1 natahovacky LB
1 Disana natahovacky

vrecko na plenuchy
lanolin, Ecover praci prostriedok
snappy sponka + 6 zicheriek (su nanic)

Juchuuu... som pripravena celit kanonadam a cikadam
🙂 Musela som si to sem tak spisat, som sa na to tesila uz odkedy som to ako tehu citala co maju holky doma...
Napiste aj vy co mate, ak ste teda uz nepisali niekde...

Baby nepredate Snappy sponku? Jednu, mozno aj dve? Furt tu moju niekam zapatrosim...

Vsetky plenuchy mam biele, mna nejak tie fraby nebrali (az na vlniaciky a kikko bambusove)....

nsoci
6. júl 2009

No a tu pastelku som zabudla...