Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

papajka7
12. aug 2009

diapozitiv,je mi to uprimne luto 😔 ,aj ja jom zhanala pre sestru plienocky,a babetko jej zomrelo 😢 .uprimnu sustrast 😢 😢 😢

brinzulka
13. aug 2009

uprimnu sustrast

ludmilabb
13. aug 2009

toto sa len velmi tazko cita, o to tazsie preziva, och je mi to tak luto, drz sa!!!

andrea12737
13. aug 2009

☹ uprimnu sustrast diapozitiv01 😢 ☹

emmka3
13. aug 2009

ja sa taktiez pripajam, je mi to luto ☹ ☹

monikajan
13. aug 2009

Diapozitiv, hlboku sustrast, nech je cas k tebe milosrdny a co najrychlejsie otupi bolest, ktoru si neviem ani predstavit. Drz sa...

monikajan
13. aug 2009

Ludmila,
ak mas moznost, daj si kupit tie vlniaky v Brne v Brane k detem (www.branakdetem.cz), tam stoja 535 Czk. A velkost vyberaj podla hmotnosti babatka, nie vacsie, lebo su velmi pruzne. Hned sa pouzivaju, ked ich kupis, lanolinujes az ked prvykrat operies.

majkas
13. aug 2009

diapozitiv - uprimnu sustrast ☹ 😢

robertina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
labutka
13. aug 2009

robertina, to uz si sem raz davala, ne? ziadne plienky tam niesu, len obycajne (vyzera ze gazove) stvorce pod hlavu... 😒

tamka84
13. aug 2009

sa mi zdá že robertina si robí reklamu na ten eshop, ale ved sme už písali že je oničom, tak robertina neotravuj 😠

labutka
13. aug 2009

jeej, adminky to zmazali uplne, aj tu temu co si robertina otvorila, uplne je vymazana. 😀

tamka84
13. aug 2009

no veď tak som si to aj predstavovala 😀

emmka3
14. aug 2009

Baby, sa musim pochvalit, mam na este dalsie 2 plienocky BI Extra Bamboo a BG Organic ... tak sa vytesujem 😵 raz za cas si treba spravit radost 😉

tamka84
14. aug 2009

ja som dnes po veeelmi dlhom čase musela použiť v noci hnusku. Keďže včera pršalo sa mi savejšie nočné plienky nevysušili. V poslednej dobe malá v noci raz vstane a je hladoš, tak ju hneď aj prebalujem takže potrebujem na jednu noc 2 nočné plienky. Už som mala pocit že mi moja výbava stačí, ale pár dní bez slnka a je prúser. Čo bude v zime???? ☹

dudri
14. aug 2009

vcera som objednala dalsie plienky,
mne sa lubilo BG organic este raz... 😉 clementice , este dalsie IV organic,
vlnenu vlozku loviky
http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/20-1-NO...,
lanolinovu kuru, vlnu...

IV soft, jej uz male, napisane od9-12kg. ona asi vazi okolo 10kg
niekedy skriabe suchac do stehna...😒
vam este nestalo ?
Aj tiez do brucha bl fix

emmka3
14. aug 2009

tamka, v zime budeme kurit 😉

dudri, mne sa tiez Mkove IV Softky vidia mensie ako Organic, tak uvidim, ked budeme mat okolo tych 10kg, ci sa to nejak prejavi ... a to ze BL fix sa otlacaju do bruska sa necudujem, su predsalen menej poddajne ... aj my budeme mat BG novu, tu jablckovo zelenu 🙂

tamka84
14. aug 2009

juj baby tá BL fix aj nás škriabe na brušku, vôbec nepoužívame. Uni je oveľa lepšie aj IV fox

BG jablčkovo zelená??? 😵 😵 Milujem zelenú farbu.....idem kuknúť kde si ju našla emmka 😎

labutka
14. aug 2009

ja som objednala POSLEDNU plienku (NAOZAJ POSLEDNU - uvidim dokedy 😵 ) z brany, CT tvarickovu, uz sa na nu tesiiiiiiim jak mala. dufam ze stihne prist do buduceho piatku, lebo v pondelok ideme do poradne, tak nech ma doktorka na co kukat. 😀 😵
ja som si kupila BI twofoldy a ked som ich oprala, tak dost pustili chlpky..... 😖 a myslim ze ked som do Miofreshu namocila na dovolenke oranzovu Tots bots bambusku, tak tiez pustila farbu... moze byt? nemate s tym niektora skusenosti? pustilo mi to do happy sqaure - s cim mi to pojde vyprat? sliz nezabral, mam skusit normalny prasok? alebo savo? 😕
tamka napodobne, ja mam sice dost nocnych plienok, ale tiez neviem, jak to bude v zime... teraz ked som u nasich, dame plienky susit von, a behom poobedia su vsetky suche. doma nemam ani balkon. 😒

sissik
14. aug 2009

IV soft M ani nepouzivame, a L su len-tak-tak. a to ma nieco cez 9kg
osvedcili sa mi thirsties PUL
no a aj vlniaky sunam nejake mensie, musim sa priprie a zas nieco ustrikovat

nejak sa m i uz nechce pouzivat stvorce a pohravam sa s myslienkou na nejake 2-3 AIO plienocky, ale to by ma muz zabil. uz teraz fakt.
a vlastne mozem do IB davat vselijake vkladacky, ked vcas prebalim. tak by som mala mat toho dost.
ale ked su take krasne a srdce mi pisti po fuzzi banz ci ako sa to pise.

labutka
14. aug 2009

sissik, ja uz mam zasebou asi 3 objednavky, ktore boli "naozaj posledne". 😀 manzel to uz neriesi, uz mi len povie, zase nove plienky?... 🙂

brinzulka
14. aug 2009

ja ma pocit, ze little lamb pul nam dlho neposluzia...a maly ma dva a pol tyzdna...cez 4300g ☹

davate novoskom na ritku mast? Ja som moc nie...ale potom mal cervenu...trosku sme striedali aj jednorazovky..ako sme chodili papiere vybavovat-vtedy sme mazali..Tak teraz mazem panthenolom..potom separacka a plienka a ritulka pekna..treba, ci nie?

labutka
14. aug 2009

brinzulka, ja som kremovala sudocremom do kazdej plienky, teraz ho pouzivam uz len na noc - nie vzdy mam silu v noci aj prebalovat, tak nech ma na prdke aspon masticku... 😔 😵 akurat manzel má potrebu striekať adamovi na riť rybací olej, mne to strašne smrdí... a bojím sa že či sa to dá vyprať... tak striekanie povolím len keď dávam flísovú separačku z deky, inak nie

brinzulka
14. aug 2009

rybacia mast smrdi aj mne....sudocrem sme mali pri prvom...teraz miniem panthenol a sa uvidi, ci zas na sudocrem..dak.labutka za skusenost 🙂

majkas
14. aug 2009

brin ja streidam sudocrem a klasicky aviril puder

ludmilabb
14. aug 2009

labutka ako si objednavas plienocky z brany? Nasla som tam pre Slovensko len kuriernou sluzbou za 200 kc alebo prevodom. Nikde tam nieje uveden ci sa da zaplatit aj v eurach...

standu
14. aug 2009

neviem ako pri malych babach ale my sa uz vobec nemastime...brin ak je to bez masticky ok, tak naco 😉

ludka kurier ti veci z brany donesie domov a zaplatis mu v eurach.... 😵 😵

olinka6226
14. aug 2009

ludmila ked platis dobierkou kurierom platis automaticky v eurach. usetris tak poplatok banky za prevod v sume cca 300sk 😉

olinka6226
14. aug 2009

a tiez som samka nemazala...

sissik
14. aug 2009

ja natieram iba vtedy, ak ma trochu vystipanu ritku. staci jej byt v kaku minutu a je cervena. ak sa to po umyti a vyvetrani neukludni, natriem tenulinkou vrstvickou sudocremu a pri dalsom prebalovani je to uplne v pohode