Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

emjee
28. apr 2010

nam sa velmo pacilo 🙂 vlniaky uz sa lanolinuju 😀

dugyna
28. apr 2010

emjee mas IP
inak aky mas nazor na tie TB bambozooles..?diky

labutka
28. apr 2010

tusim sa idem urazit, emjee ty si tu nova poradkyna pre latkovky, ze vseci sa len teba pytaju? 😀
TB bamboozles mam aj ja, dugy, tak ked ta naaaaaahodou zaujima moj nazor, tak su dobreee. 🙂 ak chces bambusky na suchy zips, jednoznacne odporucam TB. ak chces patentkove, stacia aj BL bambusky (to by som sa uz rozhodovala podla ceny).

labutka
28. apr 2010

emje, som mohla doniest aj moje SWB vlniaky, tie uz su podlamna prachove, co cakaju na lanolin. uz mozno aj mesiac. hamba mi!!! 😖

etuska
28. apr 2010

labutka-a ako si s nimi spokojna?????

etuska
28. apr 2010

Labutka-pozeram ze mas v albume viacero druhov SWB.
Ja sa neviem rozhodnut 😅
Vlniaky potrebujeme urcite-ale chcela som az na trosku vacsie babo-tak asi objednam M? 😕

Ako si spokojna s SWB AIO a SWB Organic Velour????-daju sa dovypchavat hocicim?-alebo si kupovala vkladacky od SWB???

emjee
28. apr 2010

labutka 😀 😀 😀 oni maju teraz len branu v hlave a preto sa mna pytaju 😀
a ad vlniaky - no sak ostatne cakaju, ale tieto maju prednost 😀 lebo nenalanolinovane (to je slovooo, som sa 4x pomylila kym som to napisala) ich nemozem pouzit, ostatne to este ako tak zvladaju 😀 btw. niekde som citala ze moc je pre vlniaky prospesny? 😀

dugy ja mam bamboozle z 2.ruky patentkove - pohodicka, celkovo mam TB rada

zitaje
28. apr 2010

aj ja som mala TB bamboozle, moje boli na patentky a ja som nepostrehla nejaky velky rozdiel oproti babylucy, ba dokonca sa mi pacili menej lebo mi z nej mala rychlo vyrastla tak som ju musela predat. Takze za tu cenu... neviem. Podla mna su BL bambusy super aj kvalitou aj cenou, len mam taky dojem ze maju trochu problem s velkostami - ja mam vsetky M/L a do niektorych uz malu ledva zapnem a niektore su jej uplne v pohode pohodlne...

zitaje
28. apr 2010

Baby, prosim, aku velkost viacvrstvych pre normalne velkeho novoska?

etuska
28. apr 2010

Labutka-teraz som si vsimla hodnotenie k tvojim plienockam-tak zda sa ze SWB su vsetky super 😅

dugyna
28. apr 2010

labutka to nie v zlom..to ja som myslela ze emjee je tu jedina....
takze sorry..no ale tak mam uz 5 ks BL bambosovych a objednala som aj BBH magic bambosovu z brany...
a tak rozmyslam ze ci objednat aj TB bambozooles...ci je aj na noc alebo skor ako denne a ci je makucna a netvrdne ako pisu...a este by ma zaujimalo ci je len medzi nohami latka anem ato save jadro ako BL bamboo , a je tam teda len pripnuta ta vlozka....
a pouzivate niekto tu flipka ako vrcne nohaviky?na ktore plienky sedia?

labutka
28. apr 2010

etus, vlniaky sa mi viac pacia natahovacie loviky nez SWB. hlavne preto ze nemusis nic zapinat.
swb je moja oblubena zancka, preto som povedala oline, nech ich zaradi do shopu, a som rada, ze uz na tom pracuje. behom dvoch tyznoch by mali dorazit. tak a cast prekvapka je prezradena... 😵
SWB aio je celkom OK, ale radsej mam tie Pocketed (taka zlta), je to obyc plienka vnutri vkladacka bud mikrovlaknova alebo konopna, pouzivam na den
SWB jednovelkostna organic coton velour pouzivam na noc, ale vyhodila som origos vkladacky a dala som tam bambusovu. ale aj tie origos stacia.

labutka
28. apr 2010

dugy, sak aj ja som to pisala zo srandy. 😀
bambusky na noc odporucam ja osobne 6 - 8 (ak chces 1 krat prebalit a prat kazde 3 dni). TB bambozle su porovnatelne s BL bambuskami, fakt sa rozhodni len podla zapinania - ak patentky, tak BL, ak suchy zips tak TB. moja TB a BL su rovnako make/tvrde.
moj tip - vecer daj plienku na patentky, v noci (polospiaca poloslepa) prebalis jednoduchsie do suchozipsovej plienky.

dugyna
28. apr 2010

alebo este taka otazka keby ste mali na vyber TB bamboo, BG jednovelk.organic, BG flip...ktoru by ste si kupili 😀

etuska
28. apr 2010

Labutka-tie origoš boli sucastou plienky-ci si dokupovala extra???

dugyna
28. apr 2010

labutka to je dobry napad 😉 juj a to budeme sa aj v noci prebalovat? to mi az teraz tak postupne dochadza..ze aj v noci sa musime este prebalit...
no ja by som rada doma mala aj ine plienocky ako BL..takze asi skusim aspon jednu tu TB..
takze to budeme mat BL bambooXS/S 5ks , BBH magic bamboo 1 ks a TB ba,boo 1ks..

etuska
28. apr 2010

Dugy-ja mam akurat tu BG Flip-ku a baby pisali ze tam davaju aj ine vkladacky-my hadam otestujeme o mesiac 😀

etuska
28. apr 2010

Dugy-mne sa paci aj ta Little Lamb bamboo-prala som ju parkrat-je makkucka-uvidime ako to bude pocas pouzivania😅

labutka
28. apr 2010

etus, origos vkladacky su sucastou plienky SWB jednovelkostnej
ta pocketed sa dala vybrat - bez vkladacky, mikrovlaknova vkladacka alebo konopna vkladacka. objednavala som ju uz pred vyse rokom z UK (vtedy u nas neboli).
dugy, z tvojho vyberu si ja neviem vybrat. inak olina ma teraz little lamb bambusky za 8 Eur a tie su vraj menej tvrdnuce nez BL a TB, ale ja LL nemam, neviem posudit. ale 8 E je dobra cena za bambus. 🙂

etuska
28. apr 2010

Labutka-dik 😉

dugyna
28. apr 2010

labutka len to by sa musel niekto nasjt co by odtial objednaval je mi luto postovneho koli jednej plienocke ..cena je fakt super...ale koli jednej plienocke..postovne...ja som tu plienocku okukavala sa mi paci a aj cena...
len ked tu TB by som brala z ekoplienky a objednavam z IZ spolu..

dugyna
28. apr 2010

etuska labutka diky 😉
asi si necham o pleinke prisnit a tu objednam... 😀

etuska
28. apr 2010

Dugy-ja teraz objednavam zo stranok kde sa neplati postovne 😀 -resp. vyratam si ,ci sa mi to oplati 😅
- tu v UK nemam ziadnu kamosku co latkuje,takze aj preto 😅
Urcite chcem kupit SWB vlniaky-lebo je tu na ne akcia +premyslam este nad nejakou plienockou od SWB
No idem uz spat-lebo mne sa o tych plienkach fakt sniva 😅

emjee
28. apr 2010

dugy si tu este?

emjee
28. apr 2010

baby odpadnete 😀 je toho za skoro 24tisic kc 😅 idem optimalizovat rozdelenie objednavky 😀

emjee
29. apr 2010

baby vsetky info mate v ip, poniektore aj v mailoch 😉 dobru noc 😀

emjee
29. apr 2010

prva varka objednana 😀

a teraz uz vazne dobru noc

dugyna
29. apr 2010

emjee tak sand ta tvojs syncek Matejko dneska necha dlhsei vyspat..fuha ze 4.28..teda si s tym mala roboty...
a uz som ti odpisala
tak pre emjee dobru noc a ostatnym dobre ranko

etuska no na SR neexistuju strank kde neni postovne.. 😒 ..ale aj tak dakujem za radu 😉

zajaciq
29. apr 2010

mam trochu odveci otazku, pouzivate niektora tasky envirosax? zda sa mi, ze o tom bola rec,... ja si totiz zhanal tasku na kocik, taku, ktorej ramena prejdu cez madlo = je ta taska envirosax elasticka,ze by to preslo? je aj vo verzii slingsax bag, tam je rucka este dlhsia...

labutka
29. apr 2010

dugy, ak si z BA, mozem ti plenuchy z latkovky.sk doniest. len sa mi skus ozvat do dnes vecera, aby som ich zajtra mohla zobrat, budem z olinou. aleo dalsia moznost je, kupit ich priamo na expe. bude tam stanok, ceny tiez take jak v e-shope. 🙂