Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

etuska
3. máj 2010

ja som teraz objednala SWB kapsovu-tak sa na nu tesim 🙂

bihan
3. máj 2010

Kočky, sú nejaké iné jednoveľkostné Pul-ky ako Flipky a Popinky? Zatiaľ to vyhráva Flipka na snapky, ale ak máte niečo lepšie, sem s tým 🙂

etuska
3. máj 2010
bihan
3. máj 2010

to vidím prvýkrát 😀 Aký je potom medzi Econobum (napr. s bio vkladačkou) a Flipkou? 😕

lenka138
3. máj 2010

bihan na ekoplienky.sk má pri tej econobum napísaný rozdiel 😉

bihan
3. máj 2010

akurát som to našla 🙂 Tak chcem radšej Flipku :D

izabelkak
3. máj 2010

bihan a musí byť na snapky? ak nie tak potom gro baby, dvojvelkostné sú najnovšie thiersties, tie som si objednala z brány tak poreferujem, no vel. 2 je až od 8 kg tak asi nám chvílu ešte nebudú úplne sedieť, no uvidíme.....

miruss
3. máj 2010

Vanesska poslala som Ti mail. 🙂
Zuzi 26 do plienkových plaviek nemusíš dávať nič, používajú sa namiesto jednorázových plienok do vody.

Mne sa flipka páči, lebo tam super sedia aj viacvrstvové popolini 30x40, pre malé bábo super, rýchlo schne a netreba skladať štvorce, čo sa mne nechcelo. A iné nohavičky nesedia tak dobre. Mne strih BG plienok celkovo veľmi vyhovuje.

julia30
3. máj 2010

miruss no ked ides na oficialne plavanie ako my chodime s instruktorkou mozes mat aj zlate plavky ale bez jednorazovky ta do bazena nepusti :(

bihan
3. máj 2010

ja mám radšej snapky ako sucháče, uvažujem, že zo starých BG odpáram sucháče a nechám tam nabiť snapky, sucháče sa mi prešívať veľmi nechce 😝
Inak BG je moja asi úplne najobľúbenejšia značka.. sučáche stále po dvoch rokoch suchajú, držia statočne, nepretekajú, držia zadok v suchu, sú jednoveľkostné.. ozaj ma máloktorá značka tak drží ako BG.

masabi
3. máj 2010

Byby ,ktory uý použivate latkove eko plienky ako to je ak davate save vlazky a babo sa pokaka? 🙂 Nepretecie to? jasne že treba ratat s tym že okrem vložky sa zašpinia aj nohavičky ale tak ma to nerjako napadlo...že či to potom nesteka po nožiťkach a tak...Ďakujem za rady.

miruss
3. máj 2010

Bihan aj moja naj značka je BG a celkom som si obľúbila aj GB, ale ako extra vkladačku používam konopnú vkladačku od Ella´s House,
Julia o tom som už počula, ale keď ideš normálne plávať, nie na výcvik, tak nerobia problém.

izabelkak
3. máj 2010

ja som so svojimi dvoma BG organic tiež spokojná a najprv som nebola🙂))

na GB ešte len čakám 😵

masabi nepreteká na oblečenie sa nám stolica dostala v látkovkách fakt len výnimočne, všetko skončí max. na vrchných nohavičkách... a ak aj na oblečku čosik bolo tak len trolinku....

miruss
3. máj 2010

Masabi tak ako napísala Izabelka.

zajaciq
3. máj 2010

masabi za to pri jednorazovkach sme boli dokakani fest a tieklo kade tade. moja robi naloz raz za den az dva, cize je toho vela a v latkovkach vsetko pekne drzi, ja len pootvorim, zistim, ze "vo co gou", naspat zavriem, vyhnem dupacky na ramena a sup do kupelne. az tam odopinam plienku, ktora konci tak ci tak v umyvadle a my sa poumyvame pekne 😎

pridavam sa do (fan)klubu BG, najlepsi strih, prozatim. 😵

izabelkak
3. máj 2010

heh zajaciq tak to máš dobrú stratégiu, ja tam úchylácky pchám prsty 😒 teda ako keď sa mi ju nechce vyzliekať a podla pachu nič nezaregistrujem🙂))

masabi
3. máj 2010

Mirris uz si mi pisala ,ale ja som akasi pomala 😀 ,vysvetlite mi co je BG?Rada by som plienky od narodenia sz po nocnik teda3v1,tie sa mi zdaju celkom take púrakticke len si asi musim tych vloziek tam zakupiť viac,alebo tam možem vložiť aj klasicku plienku?
Už ma to nejako pochytilo teraz lebo je najvyšši čas na zakladnú výbavičku no nie?

bihan
3. máj 2010

Masabi, tak to tie práve ospevované BG - Bum Genius: jednoveľkostné a v každom smere perfektné 😀

miruss
3. máj 2010

Masabi do Bum Genius flip vložíš aj štvorce aj viacvrstvové plienky.
Gro baby sú tiež dobré, ale tam dávam originál vkladaciu plienku a ko extra vkladačku používam konopnú od Ella´s House.

etuska
3. máj 2010

Masabi-mrkni moj albumcek-mam tam odfotenu Bum Genius(BG) Flip Stay Dry 😉

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/etuska/album...

etuska
3. máj 2010

Miruss-ako sa tebe osobne pozdava ta plienocka Econobum?Ako tam drzia tie vkladacky?-a co sa tam vlastne da vlozit?-tie iste vkladacky ako pri Flipke?-aj napr. stvorce v pohode drzia???Dik 😉

miruss
3. máj 2010

Etuska plienku Econobum nemám skladom, ešte je na ceste. Mešká mi dodávka. Ale potom Ti napíšem. Ak by som zabudla, tak sa pripomeň.
Vložiť sa tam dá všetko podľa mňa, ale nie sú tam tie chlopne do ktorých sa vkladá pri Flipke vkladačka. A aj zapínanie je trocha iné, menej prepracované. Ako sa hovorí za menej peňazí menej muziky. 🙂

mneme
3. máj 2010

mne sa tiez bg flipky najprv zdali ako obycajne pulky, ale fakt je, ze vkladacky tam super drzia - maju skratka namakany strih 🙂 a s organic vkladackou su podla mna ovela lepsie ako bg organic, ktore strasne dlho schnu na to, kolko toho poberu 😉

etuska
3. máj 2010

Mirrus-dik 😉

emjee
3. máj 2010

baby ako vyzeraju vase objednavky na brane? mne tam visi este asi 5-6 veci ako "pripravujeme" a pritom niektore z nich maju uvedene ako na sklade 😅
inak od 1.5 maju sutaz 😝 pri objednavkach nad 1000,- hlavne, ze som to poslala 29.4 😝 😔

crysmile
3. máj 2010

emjee, no parada, ja som to v piatok posielala.. 😖 nam tam tiez visi par veci ako pripravujeme, medzi inymi aj medvidek, co je akoze na sklade..

emjee
3. máj 2010

😀 ja mam medvidka v balicku, ale flasticku len pripravuju 😀

bambuska1
3. máj 2010

baby,cez vikend ste tu preberali elasticke satky, uz si nepamatam kto,tusim dugy 🙂
tiez som bola podobneho nazoru,ze elasticke nie su dobre, az pokym som nenasla satku sleepy wrap...(to znie ako reklama na kozmodisk 🙂)
Najprv som mala satku storchenwiege a potom som na odporucania jednej lekarky natrafila na tuto elasticku.(ta lekarka satkuje a vyskusala rozne druhy satiek)

bambuska1
3. máj 2010

Storch.bola oproti nej hruba a mohutna (skoda ze som si kupila prilis dlhu).Sleepy wrap je velmi prakticka, lahko sa tam babeno vklada a vyklada. Je husto tkana, takze sa nenatiahne ako tie klasicke elastaky. Dokonca jedna mamicka co ma zazmluvnene ine elasticke satky si po jej prezentacii kupila pre vlastnu potrebu sleepy wrap. A je to vitazny produkt na nosenie deti v . 2008
kuk sem http://www.sleepywrap.com/

baskaj
3. máj 2010

tieto sleepywrap šatky predáva(la) aj jedna baba tu na MK. tiež si na ňu budem pri druhom robiť zálusk. ak elastickú, tak jedine túto.