Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

etuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etuska
25. júl 2010

@emjee -dakujeeem-uz mam zapisane v mojom "plienkovacom zošitku" 🙂

etuska
25. júl 2010

@dugyna
dik 🙂

etuska
25. júl 2010

@dugyna -no este nemam ziadne-chcela som objednat vlniaky Disany-ale potom som narazila na tie zavezovacie tak som bola zvedava ake su

dugyna
25. júl 2010

@etuska no takze dala som ich dnes malej pekne jej sadli ale maju jedne hacik a to tu uz ktosi spominal okolo noziciek su volne..rozhodla som sa ze tam nasijem gumicku
etuska ale ak vies ty alembo niekto z tvojej rodiny strikovat tak ti mozem poslat navod na strikovane vlniaky, mne babicka ustrikovala take 2ks a su super, urcite lacnejsie ako hociktore vlniaky a fakt su super, vlnu som kupila ovciu cez net

brisilda
26. júl 2010

@dahlia23 a ty si o tom nevedela? ja si planujem u naj kupit latky na vkladacky 😀 😀 😀

etuska
26. júl 2010

@dugyna
dik-co-to som uz ustrikovala-takze navodu sa potesim 🙂 Mozes aj do IP-dik 🙂

dugyna
26. júl 2010

@etuska no takze vlniaky nepretiekli boli v pohodicke, myslim tie na ktore si sa pytala..len hovorim okolo noziciek su volne
ok navod skusim poslat ako IP

brisilda
26. júl 2010

kocky co nato hovorite? oplati sa kupit? su podla vas pekne alebo nie?

och
26. júl 2010

@brisilda nooo pekne take ZOO 😀

alusha
26. júl 2010

baby, kde vy chodite na tie pekne plienky, aj ja cheeeem 😀 @och, pozerala si tu v bazariku jedna baba ponukala tie kvietkovane fuzzi bunz aj cervenu mala... neviem, ci je to este aktualne

brisilda
26. júl 2010

inak tu je foto z blizka myslite ze budu kvalitne? ked ja stale vaham lebo podrobny popis k nim neni 😖 ale cenovo ma jedna vyjde na cca 7€ s postovnym mozno ani to nie 😀 a este som nasla pancusky

alusha
26. júl 2010

nas filipek ma dnes na sebe prvy krat vlniaky 😀 perfektny je v nich 😀

alusha
26. júl 2010

@brisilda a to odial take dobre ceny 🙂

brisilda
26. júl 2010

na e-bay kupis vsetko 😀
@alusha

sulky
26. júl 2010

@brisilda ,a aky popis k nim je?

dahlia23
26. júl 2010

@brisilda už som o tom počula, ale nevedela 🙂 len fakt rozmýšľam, či sa mi ešte chce šiť... keby boli také veľké patentky, čo sú na GB vkladkách, ušijem si vkladky do GB. trochu vylepšené oproti tým origoš 😀

brisilda
26. júl 2010

@sulky ☹ neviem 😀 no jedna maminka pisala ze su dobre len vkl. plienka je ako umelina 😠 ale kaslat nato ide o vr. gatky 😀 vkladacky dokupim kvalitne s tade 🙂

sulky
26. júl 2010

@brisilda , no ale ide o to ci su to kapsovky, ze vkladacky sa vkladaju dovnutra (tu je dolezite z akeho materialu je vnutro plienky, kedze bude pri zadocku babatka), alebo SIO, ze vkladacky mas pri zadocku

brisilda
26. júl 2010

@sulky ja som videla iba video a tam sa vkladacka dava osobitne neni prisita k plienke inak sa v tom nevyznam no je to nieco ako BG flip 😉 myslim ten sistem

etuska
26. júl 2010

kočky-mam este 1ks-mate niektora zaujem?(ja mam doma take iste pre Šimiho-ale minule ich mala na ihrisku aj moja 6rocna dcerka 🙂

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-ponozky-...

sulky
26. júl 2010

@brisilda ,aha, vidim. Tak to mas ako vrchne PULky. Za skusku nic nedas, lennekupuj vsetkych 9 😀

brisilda
26. júl 2010

@etuska su krasne ja som si take objednala cez e-bay 😉 aka je to kvalita?

brisilda
26. júl 2010

@sulky musim ono je to ako sada aj tie hviezdickove a zvieratkove co som hodial foto predtym su ako sada ved ak pridu odskusame a ked nebudu dobre na slovensku lahko predam 😀 cena aj s postovnym ma vijde lacno 🙂

etuska
26. júl 2010

@brisilda
su fajn-ja mam 4 kusy(kuk albumcek)
a striedam podla farby plienociek a nalady 🙂

brisilda
26. júl 2010

@etuska ja som si dala objednat take iste ako predavas ale zelene a + tie co som hodila foto 😀 uvidime ci ´budu dobre 🙂 na skusku uz ked objednavam plienky tak az ma to vyjde za jedno postovne 😀

sulky
26. júl 2010

@brisilda , ta znacka BL je celkom dobra, cena = kvalita. Len su trosku mensie, uzsie, nam neskor otlacali nozicky. Ale vy ste este mali takze ich vynosite.

brisilda
26. júl 2010

@sulky ja som ich pozerala aj u vas v obchodiku a brusila som si nane zuby ale kedze mam moznost kupit od tej pani co predava plienky tak ich odskusame a uvidime tak ci tak vkladacie plienocky si musim este dokupit 🙂 a neviem ci nam plienocky nebudu pretekat tak sa necham prekvapit dufam ze ked maminky su s nimi spokojne ze aj ja budem 😉

brisilda
26. júl 2010

prinajhorsom ich popredam a basta 😀