Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

pipera
18. aug 2010

@prsky :D neregistrujem ju moc :D ale kazdopadne sa mi ta plienka paci :D

pipera
18. aug 2010

@katka888 budem cakat :D paci sa mi,aj ked plienok mam nijako az moc 😀

rosienka
18. aug 2010

tak my uspesne latkujeme uz tyzden, aj mm to totalne chytilo, prebaluje a perie ako besny a to najprv frflal, ze on to robit nebude, ze je to robota naviac a teraz ho to "zatial" bavi a vychvaluje aj pred druhymi 😅

len jedno mi nesedi: aj vase deti su pod PUL-kami totalne mokre bez toho, zeby sa pocikali? to ze su vodonepriepustne, je OK, ale mali by byt priedusne a to sa mi nezda, mala je uplne spotena pod nimi a vo vlhku, co sa mi nepaci ☹

brisilda
18. aug 2010

ahojte kocky co si myslite o tychto plienkach? predavaju ich v Za a ja neviem ci ich mam alebo nemam kupit 😒 http://www.rajmaminek.cz/12-m-prvni-krucky/bamb... mate ich niektora?

ludmilabb
18. aug 2010

@pipera wonderoosku mam doma, super plienka, stihlejsia ako kapsovka od Bum Genius, jadra vyborne saju ale su aj tazsie ako v BG neviem ci som pomohla

pipera
18. aug 2010

@ludmilabb jednu wonderoosku mame aj my, cel,kom sa mi paci,ale neviem ci taky druh. kazdopadne sa mi paci aj farba aj cena :D

pipera
18. aug 2010

@rosienka ja pouzivam len pulky,ale nestalo sa mi to. ake pulky pouzivas?

brisilda
18. aug 2010

kocky aj ja mam wonderku a nepaci sa mi to ze ma paletnky kde sa nastavuje velkost iba 2 nie 3 ako BG a tiez sa mi nepaci zapinanie ina na jednu patentku okolo pasa cize mne skor vyhovuju BG

brisilda
18. aug 2010

@rosienka ahoj mne sa maly pod plienkami nepoti ake mas plienky?

rosienka
18. aug 2010

@pipera @brisilda mam trojo PULiek a pod nimi teraz väcsinou stvorce, ale aj Popoliny organic boli mokre. tie Pul-ky su Thirsties, Tots flexiwrap a Econobum. Najmä tie totsky sa mi zdaju riadne igelity 😖

brisilda
18. aug 2010

@rosienka no ja nemam ani jedne s tych co mas ty 😀 ale mne sa este nestalo aby sa mi maly spotil a to najcastejsie pouzivam GB 😉

pipera
18. aug 2010

@rosienka velkost 0 som mala iba totrs a je fakt ze bola zima,ale nemala som tento problem. mala som jedny natahovacie nohavickove pulky a tie boli onicom,ale uz si nepamatam znacku. tie boli uplne igelitove,tak som ich malej dala iba raz a odlozila. tots bots sa mi pacili, aj teraz mame aj vacsie. terza som prave pozerala ze robia aj farebne,len neviem akej su kvality.

elixia
18. aug 2010

Ahojte, chcem sa poradit 🙂 Ake mate skusenosti s jednovelkostnymi Blueberry Minky?? Nie su z tych najlacnejsich, oplati sa do nich investovat? Mozno ste ich uz niekde rozoberali,no nie som to schopna najst 😉 vdaka

rosienka
18. aug 2010

@pipera no snad to bude tym teplom, i ked posledne dni je tu dost kosa...ak to bude pokracovat, tak sa ich zbavim...ake mate vy PUL-ky, teda este okrem GB?

pipera
18. aug 2010

@elixia ja osobne ich nemam,ale ked si das do vyhladavaca Blueberry Minky nakde ti par odkazom kde o nich pisu maminy co ich maju.

pipera
18. aug 2010

@rosienka ja mam hlavne totrs bots, mam jedny kushies,ale na tycj sa mi nepaci to zapinanie. potom mam popoliny a aj GB. mam este nijake,ale nepamatam si nazvy :D
ale so ziadnimy nemam ten problem co ty.

elixia
18. aug 2010

@pipera nasla som u emjee v albume iba...skusim este zajtra, teraz uz na to poriadne nevidim 🙂

pipera
18. aug 2010

@elixia daj si forum /hlavna stranka/ a potom v pravo hore hladaj vo fore.... zadas text a najde ti par odkazov.

etuska
18. aug 2010

@rosienka
ja mam tiez PUL-ky Tots-ky-ale mokre su len ked Šimi precika plienku

etuska
18. aug 2010

@elixia
ja som tiez objednala bambusove Tots Bots-ale kapsove tak som na ne zvedava.
Dnes som vyprala BG AIO(Clementine)-taaak sa uz tesim ze ju odskusame 🙂
Blueberry Minky som este "nazivo " nevidela-tak netusim ci stoji za to,ale Emjee asi odpise,ze ano 😀

etuska
18. aug 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/etuska/album...

BG AIO S-ko nam je pomaly mala 😝

kaktusik007
19. aug 2010

@elixia ja mam v albume bluebery ale Mkovu, nie jednovelkostnu.... ale inak je to detto.... a maximalna spokojnost, stoji za tie peniaze 😉

izabelkak
19. aug 2010

@brisilda čo ja viem tie bambino mio tú sú myslím viacvrstvené a PUL-ky, tak si prerátaj či sa Ti to oplatí, teda ak taký typ plienok vobec chceš šak to je to isté ako si si našila tie prefoldy do flipky.... a tie vrchnáky predpokladám zase dajako svetoborné nebudú....

izabelkak
19. aug 2010

@brisilda no jak počítam tak počítam sa to podla mňa moc neoplatí u Mirky stojí 12 ks viacvrstvených od popoliny 19 EUR a dajú sa kúpiť aj po kuse teda si kúpiš tolko čo potrebuješ - oskúšaš či Ti to bude vyhovovať...
tu sú recenzie na tie viacvrstvené plienky bambino mio http://www.branakdetem.cz/hodnoceni/baleni-vice...

a vrchnáky neviem ktorú sú tam, či tie čo majú na bráne
http://www.branakdetem.cz/hodnoceni/svrchni-kal...

referencie dobré, ale čo ja viem tu asi s nimi nemá nikto osobnú skúsenosť keĎ tak na českom MK...

katka888
19. aug 2010

ahojte,
ktore kapsove plienky by ste odporucili?

izabelkak
19. aug 2010

@rosienka mne sa malá v PUL tiež potí ale len keď sú tie horúčavy, plienka vlhká ale nepocikaná, najviac sa potí na chrbátiku, preto v horúčavách používam najma vlniaky alebo nohavičkové bez vrchnákov, pre nechodiace deti super štvorec na snapku nám už to však žial šúchalo dole.... to mi prišlo úplne najvzdušnejšie...

ja mám zase problém s nočným látkovaním, malá začala hodne čúrať, ako nemám problém vypchať tak plenu aby vydržala, nepretiekla, no malá sa mi potom zaparuje ako dá sa čo čiastočne riešiť sty dry lenže my mávame často velmi mokré vždy jedno ucho nohavičkovej - tú časť čo sa zapína a to sa vypchať nedá a tam v mieste kde nie je plienka vycpatá a dosť mokrá máva červené..... dokonca sa mi oparila aj v BBH magic pritom plenka držala výborne, no asi to už prevlhalo ... som dala len origoš vkladku asi to chcelo skor twofold...
friešením by bolo dávať na noc AIO kapsy ale do toho sa mi nechce mám rada vlniaky no neviem ako poriešiť tie mokré časti plienky kde sa vycpať nedá....
navyše sa mi dnes v noci pri prebalení aj obudila, doteraz sme s tým problém nemali tak ktovie či sa aj toto nezmení ked je staršia že ju nebudem mocť prebalovať.... ☹

dugyna
19. aug 2010

@rosinka ja mam Pulky babylucy a ani v horucavach co boli sa mi v nich mala nepotila,mokre boli len ak boli pocikane. @katka888 Bbh magic a bg

kaktusik007
19. aug 2010

@dugyna v BL pulkach sa ti nespotila??? no tak to je potesujuce, toto su tie najhrubsie pulky ake som drzala v rukach 😀 - my mame iba velkost xs, ta je uz mala, a tie horucavy nas obisli.... @rosinka ale som total spokojna s imse vimse pulkami, tie nosime teda v podstate stale....

cinocka
19. aug 2010

@brisilda - prisli ti uz tie plienocky z e-bayu?? (myslim ze ty si spominala ze si ides objednavat) Ak ano, spokojna??

alusha
19. aug 2010

@katka888 fuzzi bunz kapsove su super a bum genius tiez, mame aj tu wonderoo, ale este nie je odskusana 🙂