Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

susul
17. máj 2012

@peluskovo potom dajte vediet, co vyrobca napisal, ale podla mna to je jednoznacne chyba vyrobcu, som to kukala, tak oni presili vpredu tu textilnu cast, ktorou su podlozene tie patentky. Pre mna je to s touto vadou jednoducho nepouzivatelna plienka a urcite by som ju rada vratila.

peluskovo
17. máj 2012

@susul
ja som pozerala na albertku, ale ta ten sev nema, nasla som ho len na farbe lovelace, na ziadnej inej, dnes pridu dalsie plienocky, mozem pozriet.

@strociatka vyrobca pise, ze dany sev dali kvoli posilneniu oblasti s patentkami na nastaenie velkosti, odporuca dat do susicky na na strednu tepotu na rychly program, aby sa svy zrazili, ak to nepomoze, odporuca vymenit ich.
tot odpoved priamo od vyrobcu.

ramzesa
17. máj 2012

@peluskovo a ak susicku nemam? 😕 Ale pises, ze Albertka to nema hej? Dufam, uz ma tu baby nastrasili 😅 .

peluskovo
17. máj 2012

@ramzesa
na svojej albertke som to nenasla , dnes pridu dalsie, este mozem kuknut na freetimeky, to ma v noci nenapadlo 😀
odpisala som, ze ako postupovat pripade, ze biedna slovac nema susicky , lebo sa nezmesita do kralikarni... 😀 ... nie , nie , napisala som slusne, ze co a ako, ak nemam susicku. ale kedze tam teraz spia, tak odpoved pride az poobede

ramzesa
17. máj 2012

@peluskovo no na susicku by aj bolo, len na tu kupelku by uz nezvysilo 😅 . Ale ked pracky odchadzaju po tych 6tich rokoch, tak uz aby som sa porozhliadla po takej, co ma aj susicku 😅 .

peluskovo
17. máj 2012

@ramzesa
vidis, a mnohym slovakom sa do kupeliek nezmesti ani pracka 60 na 60 😀

vavrenka
17. máj 2012

@susul
@strociatka
fu, kocky to ste pisali o kapsovke lovelace? elbo ja ju mam tiez,e ste nepretiekla, idem ju teraz prat a dokladne popozeram.. nejako som enpochopila- kde to mam skumat, ci je presita? 😕

ramzesa
17. máj 2012

@peluskovo ako my mame 60x40 😅 , cize taku so susickou nezozeniem, som prave kuk. Len 60x60 a taku sme mali predtym davno a taku velku uz nechcem 😝 . 20 cm v takej malej kupelni spravi vela 😝 .

strociatka
17. máj 2012

@peluskovo uf, susicku nemam 😒

vavrenka
17. máj 2012

inak, dobra haluz.. a ostatne vzory nepotrebuju predny sev na posilnenie oblasti patentiek..

ramzesa
17. máj 2012

Inak, momentalne som vdacna za stvorce a kapsovky... u nas uz druhy den prsi a nohavickove plienky su stale mokre... Akurat BR mi stihla vyschnut, aj to keby ju surne nepotrebujem, tak ju este necham na susiaku 😒 . Tie vkladacky z BG kaps a ta mala z Wonderoo fakt pekne rychlo schnu 🙂.

strociatka
17. máj 2012

@vavrenka ja mam lovelace, pouzila som ju 2x a hned pretiekla, to presitie je vpredu tesne popri spodnych patentkach na urcenie velkosti, je to miesto, kde sa zapina na plienke bodynko. Mne to pretieklo presne tadial.

peluskovo
17. máj 2012

@ramzesa
ano , lebo je to mikrovlakno, preto tak super preschnu 🙂

ramzesa
17. máj 2012

@peluskovo tak potom som rada, ze som sa pre ne rozhodla. 🙂

peluskovo
17. máj 2012

@ramzesa
len mikrovlakno menej nasava, vsetko ma + aj -

peluskovo
17. máj 2012

@ramzesa
tak som pozerala na freetimeky, albertky, nemaju ten sev, je len na lovelace

vavrenka
17. máj 2012

@peluskovo
@strociatka
tak osm pozerala moju lovelace kapsovku a ziadne presitie! ze by moj vyrobny kus vynimocne nepotreboval zosilneny sev pdo patentakmi???? 🙄

ivanka.7
17. máj 2012

@vavrenka ty ju mas uz dlhsie a baby myslim kupovali teraz niekedy... nemoze byt zla "sucasna" varka?

susul
17. máj 2012

@peluskovo no ja to na kapsovke presite mam 😖

susul
17. máj 2012

@strociatka presne aj mne to presiaklo presne celym stredom zapinania na bodyne, takze jednoznacne je to svom, lebo zvacsa pri mojom chalanovi mame precikane body na kraji pri nozicke, ked to plienka nezvladne.

peluskovo
17. máj 2012

@susul
hmmm, na nasich albertkach co pouzivame ani na ziadnych inych farbach na BG a na freetime co ma skladom okrem love ten sev nie je... dnespridu dalsie BG, tak pokukam

tunylyk
17. máj 2012

normalne som pozerala na moju freetimku albert,tak moja je presita,presne pod poslednym radom patentiek,pretekanie som zatial nepostrehla

peluskovo
17. máj 2012

k svom pri BG :
je potrebne dat danu plienku do susicky alebo ak zakaznik susicku nema, tak prefenovat, aby sa obnovil lep / lepidlo /, toto ma vyriesit dany problem, ak by sa nahodou pri niektorej plienocke vyskytol. plienocky testovali a pretekanie sa objavilo v ojedinelych pripadoch. Cize ak sa nahodou na niektorej plienocke toto prejavi, odporucaju popisany postup, ktory by to mal odstranit.

susul
17. máj 2012

tak takto to vyzera na mojej albert kapsovke, z druhej strany

lume
17. máj 2012

Baby, chcem sa opytat, ked pri prani pouzivate Miofresh, periete pri 60 stupnoch?

evening_star
17. máj 2012

Žienky, tie plienočky môžem prať spolu farebné aj biele? Nepúšťa to farbu? Napr. nohavičkové mám takmer všetky biele a AIO sú aj hnedé, tmavočervené...Či to treba oddelene prať?

evening_star
17. máj 2012

A ešte jedna otázka - na noc treba bábo nejako špeciálne baliť? - Myslím, či treba nejaké špeciálne plienočky, lebo málokedy som v popise na nete videla, že "plienka na noc". Aké sa teda používajú? Väčšinou mám štvorce - bude to na noc stačiť - štvorec a vrchná, alebo nohavičková a vrchná?

ivanka.7
17. máj 2012

@lume periem aj na 60 aj na 40, podla toho ake plienky periem 🙂 alebo davam predprat niekedy na 60 stupnov a vtedy tam hodim len bavlnene a okakane a potom dohodim zvysok a periem na 40 🙂
@evening_star periem vsetko dohromady, este mi nic nepustilo a AIO mam veru aj vyrazne (oranzove, tyrkysove) 🙂

lume
17. máj 2012

@evening_star Zatial periem vsetko spolu na 60 stupnoch.

zdraveplienky
17. máj 2012

@evening_star na noc nohavickova a vrchna 🙂