Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sonkab
18. máj 2011

@sulky @divoska dakujem za radu - beriem Lko🙂

majka1981
18. máj 2011

@gabika84 a ako ho riesis?
aj Ty si este len pred par tyzdnami zacala, vsak?

behulka
18. máj 2011

@ajka_h pozeram, ze Ti este nik neodpisal, tak skusim, avsak s Flip osobnu skusenost nemam. Pokial budete potrebovat balenie na siroko, myslim, ze pod ne by isli naskladat stvorcove plienky na novorodenecky sklad.

zfidorka
18. máj 2011

@ajka_h ja som davala flip od narodenia, boli super siroke na siroke balenie... a nedavala som novosklad, lebo sa mi nechcelo viazat a malo kakala, ale len tento: http://www.latkovepleny.info/index.php?option=c... normalne zo stvorca

taanak
18. máj 2011

som rada, ze sa reportaz pacila, mam z nej dobry pocit (aj ked nie zo seba, zo mna proste TV hviezda nebude 🙂 ). A redaktor ma velmi prekvapil, mal o plienkach celkom dost informacii a urcite sa k nam nespraval ako k exotom :o)

zfidorka
18. máj 2011

@taanak ja som myslela skor redaktorov/hlasatelov... chcelo by to este jednu reportaz o zdravotnej stranke plienok 😉

fialllka
18. máj 2011

ahojte dievcata

rada by som sa spytala, ma niekto skusenosti s wee huggers vrchnymi nohavickami? 😉 😉 😉 ake su?

zfidorka
18. máj 2011

@fialllka perfektne na plienku narovno 😉

sulky
18. máj 2011

@taanak, @zfidorka asi myslela tu moderatorku z dnesneho telerana 😉

fialllka
18. máj 2011

@zfidorka aha jasne, cize na draka nehrozi 😀

labutka
18. máj 2011

@romy31 ak si chces vyrat medzi popolinami alebo imse vimse plavkami, ber imse. maju lepsi strih.
dalsia moznost su happy nappy, tie by som volila skor k moru a sediacemu dietatu, kde moze byt voda chladnejsia pripadne ked sa hrate na brehu. kedze su z neoprenu, udrzia viac teplo.

mirca
18. máj 2011

ahojte...má, prosím vás, kapsovka wonderoo minky rovnaky strih ako tá s pul vrstvou ? dík

labutka
18. máj 2011

a ano, moderatorka (lenka soosova) z dnesneho telerana videla dnes latkovky prvykrat. ohladom bkm som sa rozpravala s tym moderatorom (roman jurasko), a myslela som si ze to bude dlhsie a ze sa budu pytat viac a ze tam budu obidvaja moderatori.
no sak ale snad to niekoho nakoplo. 🙂

labutka
18. máj 2011

@mirca nechapem tvoju otazku... kapsovka wonderoo minky a ktora dalsia kapsovka? wonderoo ma pul vrstvu. aj chlpata aj nechlpata. obidve su rovnake, ide len o povrchovu upravu.

mirca
18. máj 2011

tie dve som myslela ... chlpatu a nechlpatu 😀

bambulka0406
18. máj 2011

@labutka v ktorej casti telerana to bola?

zfidorka
18. máj 2011

@fialllka tak tak, na draka nie su vhodne...

gabika84
18. máj 2011

@majka1981 aha prepac, som sa blbo vyjadrila. rovnakym problemom som myslela to, ze mi nejde spustit to video 🙂

labutka
18. máj 2011
witchka
18. máj 2011

@labutka, povinne sme sledovali aj s Isabelkou 🙂 akurat skoda, ze vam nedali viac casu 😒 take sa mi to zdalo cele nejako narychlo...zatial okukavam doma vcerajsi ulovok, snazim sa ho pochopit 😀 😀 mohla by som sa zastavit este v Avione, ak by ste tam boli teraz cez vystavu? Dakujem

crysmile
19. máj 2011

@labutka som si pozrela, fakt tam chybalo vela casu, ale sa mi zdalo ze moderatorke sa to celkom pozdavalo..

emjee
19. máj 2011

@romy31 happy nappy

labutka
19. máj 2011

Moderatorka potom hovorila, ze dostala pokyn z rezie ze to ma ukoncit a prejst k vystave. Skoda, chybala uz len chvila, aby som povedala aspon to, ze ritka je v suchu...
ale ano , pacili sa jej, hovorila ze znama ma 4rocne dieta, este v plienkach, tak sme sa potom rozkecali a este ju nabuchali infoskami. 🙂

evulikm
19. máj 2011

konečne som sa dostala k pozretiu reportáží 🙂 fakt mohli dať viac času, ale aspoň niečo 😉 treba ukázať, že látkové plienky môžu vyzerať aj "coolovo" 😀

crysmile
19. máj 2011

@labutka bolo to vidiet, ten zaujem.. lebo co si pamatam, tak ked som davnejsie pozerala co sa robila prezentacia s mullerovou a neviem ci malachovskou, tak to bolo ocividne, ze tie boli naladene negativne..

romy31
19. máj 2011

@labutka , @emjee ok tak objednám happy nappy 🙂 a pre 8kg dieťa mám asi zobrať Mko, nie? no možno pouvažujem aj nad tými Imse na prestriedanie 😀 škoda, že aj plavky nie sú tento týždeň v akcii...plienok už mám habadej 😀
a tie návleky na nožky žiadna nepoužívate??

emjee
19. máj 2011

@romy31 design socks maju dost pevne gumicky, otlacaju, ine nemam vyskusane, ale co som citala tak sponks (tiez robi designsocks) maju lepsie gumicky, aj bambusove designsocks su vraj jemnejsie, no a lepsie su potom tie drahsie bumgenious, todlez, merinotubes ...

emjee
19. máj 2011

@labutka @taanak kazdopadne by to chcelo reportaz s nejakou cerstvou moderatorkou - mamickou 😀 ale boli ste super aj maly divoch @divoska 😉

mamama11
19. máj 2011

dobré ránko dievčatá, reportáž sa mi páčila, som rada, že sa propagujú znova látkové plienky, ja látkujem už tretí krát a som na seba za to pyšná 🙂 pri prvých dvoch detičkách som používala klasické štvorce a tzv. gumené nohavičky, teraz tiež používam klasické štvorce, ale aj niektoré nové plienočky, zatiaľ som spokojná takmer so všetkými 🙂 keď som pri prvých dvoch používala látkové plienky väčšina známych sa na mňa dívala ako na nejakú chuderu, čo nepozná jednorázovky, alebo na ne nemá, kamarátky ma presviedčali, že je to drahšie ako jednorázovky, lebo musím stále prať a že aj prášok, voda, elektrina niečo stojí, ale ja som to nikdy nerobila preto, aby som ušetrila, ale pre zdravie svojich detí 😉 aj teraz sa mi stalo, že som zháňala žlčové mydlo a predavačka keď som jej povedala, na čo to potrebujem sa ma opýtala :"a to ty nepoznáš jednorázové plienky" 😠 a keď som je povedala, že poznám, ale sú zdravšie plátené, tak mi odvrkla :"môj malý bol hyperaktívny, jeho by si nezvládla prebaliť do tých látkových" 😅
no a teraz k veci, prosím vás dievčatá chcela by som poradiť z ktorej stránky objednávate plienočky, kde je najväčší výber? ja som zatiaľ objednávla zo stránky www.ekoplienky.sk , www.latkoveplienky.sk a www.klingacik.sk , ale viac krát sa mi stalo, že zrovna plienky, ktoré ma upútali nemali na sklade 😠 ja zásobu plienok mám celkom fajn, ale pozerám aj nejaké také pekné imidžovky ako napr. červená s bielymi guľkami a iné 😉 a ešte sa chcem opýtať, či sa nechystá nejaká výstava v blízkosti Žiliny a či je nejaký obchod s látkovými plienkami v okolí Žiliny, kde by som si ich mohla aj naživo pozrieť, lebo bolo pár takých, čo som objednala a hneď posielala späť 😒 a posledná otázka kúpila som si na noc plienku Bum Hugger , prvý krát mi celkom dobre vydržala, ale po opratí mi poriadne pretiekla ☹ , mohla som to spôsobiť mojou nepozornosťou, že som dala do prania aviváž? 😨
ďakujem vopred za rady a kočky fandím vám 😉

katka888
19. máj 2011

@mamama11
sikulka 🙂
ja sa pamatam, ako mi vraveli na zaciatku o latkovych, ale klasic stvorcoch a ja som mala take tie predpotopne argumenty az kym som nenasla info o "modernom" latkovani a uz viem , aka som bola "tupa" 🙂 🙂
takze si viem predstavit tie "nazory" okolia.