Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

crysmile
6. dec 2011

@maticap. ano, odporucam precitat si o bkm, mne je luto ze som nezacala uz pri malej..

juliam
6. dec 2011

@majka1981 @crysmile uvažujem o BKM. viem, že tu na koníkovi je diskusia o tom, ale tip na nejakú stránku, kde sú zhrnuté základy BKM by som potrebovala. dík 😉

gabika84
7. dec 2011

caute kocky. kedze Bela rastie ako z vody, konecne som sa rozhodla spravit trosku poriadok v nasich plienkach (male a nepouzivane veci predat a dokupit vacsie). keby mal niekto zaujem, kuk do bazaru 😉

wewe22
7. dec 2011

@crysmile tak som tam dala tu tvarovanu vkladacku a nepomohlo mala ju ani nie hodku a pol a uz bola cela mokra este rozmyslam ze na jednu kapsu nabijem patentky a spravim este jednu velkost ak to nepomoze uz neviem

zfidorka
7. dec 2011

@wewe22 nehodila by tu fotku tej kapsy, ja si velmi neviem predstavit 😅

crysmile
7. dec 2011

@wewe22 z coho bola ta vkladacka? mojmu malemu nevydrzi ani bambusova vkladacka.. tak dlho by azda precikal aj 6 vrstiev bambusu.. a to pocas spanku ju mala?

wewe22
7. dec 2011

@zfidorka mam ich na fotoblogu

@crysmile pocas spanku a mala vkladacku ktora jej zvykla vydrzat aj tri hidky ked spala jedine ze by zrovna siklala vela

wewe22
7. dec 2011

@zfidorka mam ich na fotoblogu

@crysmile pocas spanku a mala vkladacku ktora jej zvykla vydrzat aj tri hodky ked spala jedine ze by zrovna ciklala vela

crysmile
7. dec 2011

@wewe22 a mala precikane vsetko alebo len po krajoch?

zfidorka
7. dec 2011

@wewe22 ktora to je? ta modra bodkovana? aky material je dnu?

wewe22
7. dec 2011

@crysmile po okrajoch
@zfidorka pretekaju vlastne vsetky okrem tej ruzovej dotykovu vrstvu maju bamb aksamit, jedna ma pes flis a jedna sudecloth

sladkasue
7. dec 2011

babulky, nekupovala si niektora v poslednom case novu pracku? potrebovala by som poradit-tak aby zvladla aj tie nasiakave bambusky 🙂
sa budeme stahovat a moja 20rocna pracka po babicke ostava na mieste... dik

crysmile
7. dec 2011

@wewe22 nemoze to byt napr. tym, ze sa prepichol pul? ja uz neviem cim to moze byt.. v com je ina ta ruzova od ostatnych?

@sladkasue ja som kupovala pred rokom.. takze ja asi neporadim, odvtedy zas pokrocila doba..

majka1981
7. dec 2011

@juliam link co Ti poslala zfidorka je dobry 😉 , ak vies po nemecky tak aj www.windelfrei.at

kloranebb
7. dec 2011

Baby ako periete plienky? Je nutny program bavlna? Mne to perie nehorazne dlho 3 hodiny. A otacky davam na 800. Nestacil by program syntetika 1,5 hodinovy?

iskrickaa
7. dec 2011

sladkasue, my sme kupovali pracku pred dvomi tyzdnami. Mame tuto, som velmi spokojna, je to spickova pracka:
http://www.lg.com/us/appliances/washers/LG-fron...
kloranebb, sice plienky zatial este neperiem, lebo dietatko nemame, ale podla mna hodina a pol by mala urcite stacit. Na pracke mam program dezinfekcia, pracka ma vlastny ohrievac, takze v tomto programe je voda superhoruca, program trva hodinu a pol a otacky su 1200.

katka888
7. dec 2011

@sladkasue
my sme kupovali, ale nerozumiem otazke ☹ co potrebujes vediet?

juliam
7. dec 2011

@majka1981 dík za tip, ein bischen viem, ale slovenská stránka to istí 😀

sima.p
7. dec 2011

@sladkasue ja som kupovla pred dva a pol rokom, tá práčka sa predáva dodnes. Je to Siemens a zatiaľ som veľmi spokojná. Je síce úzka, len na 4,5kg prádla, kedže sme boli len 3, ked sme ju kupovali, ale aj tak je super, ale sú samozrejme aj na viac prádla také isté.

zfidorka
7. dec 2011

@wewe22 vkladacky boli durch mokre? moze sa stat, ze ak je tesne bodynko a vkladacky su mokre, tak pod tlakom pul prevlhne... inak neviem uz ani ja... ☹

wewe22
8. dec 2011

@crysmile to je ta sranda ze oni su na chlp rovnake len vnutorny material je iny tak to tiez nechapem
@zfidorka este skusim pouzit inu vkladacku a ked to nebude dobre musime skusit iny strih

wewe22
8. dec 2011

@kloranebb ja periem na 50stupnov a 1:45h ked su moc velke flaky dam na 60stupnov ale dlzku programu mam stale rovnaku

crysmile
8. dec 2011

@wewe22 a aky je vnutorny material na tej ruzovej a aky je na ostatnych? neviem coho sa chytit.. moze byt aj to body, ze je tesne..

mne zacala pracka haprovat... vypisuje mi chybu E20 a ked som pozerala, tak to moze byt upchata hadica, no musim pockat na mm.. lebo ja mam odpadovu hadicu do steny.. nie do umyvadla ci vane, tak na toto si netrufam..

zuzanamolnarova
8. dec 2011

@katka888 aké bambusové kladačky máš? ja som kúpila na dovypchanie tieto
http://www.ekoplienky.sk/product/little-lamb-ba...
http://www.ekoplienky.sk/product/vkladacia-plie...

aké by ste nám ešte navrhli?
Mne 1 soci štvorec horzne preciká, od dvoch má už hroznú veľkú riľku - zatiaľ dávam štvorec + vkladačky froté - no tie zatiaľ držia - ale keď som ich dávala tie froté samostatne - no ani oni nemali šancu - premokli a s ňou aj pulky, nohavice, bodynko 😝
Švagrina nám ušila home made vkladačky z bambusového flisu českého stredného - dala na seba 3 vrstvy a tú látku stay dry ale samostatne ju tiež preciká. 😠

zfidorka
8. dec 2011

@zuzanamolnarova tie home made vkladacky mas aky rozmer?

crysmile
8. dec 2011

@zuzanamolnarova a ako dlho je v tom stvorci a ako casto papa? lebo ja som prebalovala aj kazdych 20min..

zuzanamolnarova
8. dec 2011

@zfidorka 40cmx11cm

zuzanamolnarova
8. dec 2011

@crysmile 😢 Tak často? No ja by som to asi nemohla robiť - naša je naučená tak, že pred papaním je prebalená - papá každé 2-3 hodiny - takže po každom prebalení by som jej musela dať jesť 😝

sladkasue
8. dec 2011

@katka888 aka znacka a typ pracky... 🙂 len studujem a studujem a porovnavam a citam aka je ta naj... 😖