Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

crysmile
18. jún 2009

vladi ty si to strasne beries.. na tom okne na ne nesvietilo slnko? lebo aj vtedy sa mozu zrazit.. chybicky sa stavaju a na tych sa ucime, ber to pozitivne 😉

sissik
18. jún 2009

no tak tu one size som zase doplietla. zena na materskej 😝 stracam rozum 🤐

wonderos zuzka zatial jedinu precikala - asi som zle zapla.

IB limitku som objednala za taku istu cenu ako normlane, kde ic maju drahsie? objednavala som z svk shopu. mozno niektori predajcovia chcu zarobit na tom, ze limitovana.

brinzulka
18. jún 2009

vladi..ja som pri zatemnenom mozgu hodila do pracky svoj najoblubenejsi najjemnejsi pulover...momentalne je z neho velkost-teda brnenie pre 4rocne dieta 😀 😀

sissik
18. jún 2009

vladi budes mat vlniaky pre druhe 😉

crysmile
18. jún 2009

baby este vas prosim poradit, svagrina chce latkovat so stvorcami, ma 35 starych komunistickych stvorcov, 10 eco kikko lux, 3 bambusove kikko farebne a 1 snapku.. co jej este treba okrem vrchnych nohaviciek na zaciatok?

vladkaz1
18. jún 2009

Crismile mas pravdu ja si vsetko strasne berem ja som taka blba povaha .. ja musim mat vsetko dokonale neviem sa nad nieco povzniest a potom sa trapim ☹ to je naozaj tak .. som taka...

sissik
18. jún 2009

crysmile ak koji, tak fleecove sepracky a ak papaju tuhu stravu, tak normlane separacky. aby sa tolko nenaprala.
tie stvorce sa blbo peru a aj sa z nich dlhsie odstranuju skvrny.

vladkaz1
18. jún 2009

ja niesom moc na eco prasky na pranie ale stvorce namacam aj proti skvrnam z lidlu pripravok a mam ich jak sneh

snikol
18. jún 2009

sissik aká je presná adresa toho svk shop-u čo si písala? vdaka

tamka84
18. jún 2009

standu to ktorá je tá CT denim? Nie tá dalmantínska ? Tá sa mi páčila najviac ale už ju nemali na bráne keď som ju objednávala...a teraz som pozerala už tam majú fakt málo druhov na výber. Asi každá nakupuje CT 🙂

A dnes budem mať doma plienkočky z brány. Teda ak to MM nájde 😅 ale dúfam že hej. Tak sa teším 😵

vladkaz1
18. jún 2009

Tamka tak hod foto som velmi zvedava ako sa ti budu pacit ..tak uz som mojho oboznamila ze bude novy kocik a 2 objednavky plienok kukol a nic nepovedal a ocik sa mu paci som mu ukazovala foto iba podotkol ze 4 ty by sa mi uz mohol pacit a mohla by som byt spokojna

vladkaz1
18. jún 2009

dala som do albumu ako sa mi Lucka precika CCA 20 min stvorec 2X LL pul.. mozno poradite co robim zle

dudri
18. jún 2009

vladka, treba vyhodit do kosa
LL pul-vrchne nohavicky? ak ano treba do kosa

dudri
18. jún 2009

alebo dievcata poradia nieco ine

dudri
18. jún 2009

minuly tyzden kakala BG onesize 3.0, podarilo sa vyprat so zlcovym mydlom, ale som nevsimla vkladaciu plienku-skvrnu, az som vsimla pri susiaku, prala som2x v pracke , neda sa odstranit... ☹ 😒 😖 🙄
co mam spravit

standu
18. jún 2009

jaaj baby no s tymi vlniakmi. natiahla som ich na malu v pohode, ale sa mi take pevne videli tak som ich preprala a ponatahovala a susia sa. super budu. este sa pouzivanim roztiahnu same 😉

limitky IB...ano, maju aj v svk shope ale takmer nikde nemaju tu MOOMOO kravicku, len na www.nappyparadise.co.uk
no a nechapem, ale je drahsia.

tamka denim som myslela tmavomodru:
http://www.cushietushies.com.au/index.php?main_...
na brane nemaju vsetky vzory a ani na "materskej" stranke uz nie...asi sa im minuli 😉

dudri netusim ak to nejde ani zlcovym....davaj zlcove na skvrnu pri kazdom prani, ono to podla mna zmizne....alebo neviem...vanish??? ale ja take veci nedavam. sisa bieli biele veci PUERom...

vladka velmi pochybujem ze je toto normalne....tie PULky su asi vadne

hasisihanulka
18. jún 2009

Crysmile, ja by som to este doplnila nejakymi vkladacimi plienkami, alebo malymi bambusmi, aspon teda ja davam aj do draka jednu viacvrstvovu, pripadne jeden stvorec.. Neviem, ci to novoskladu treba cosi dat, ale tipla by som, ze asi budem o par tyzdnov davat aj do neho 🙂

Vladka, tie LL PULky musia byt vadne, ja som ich vcera Simonovi natiahla (dokonca tu malu velkost do 9 kg) a drzali super aj total precuranu plienku.

A neviem, kto sa ma to pytal na LL bambusovu na noc, ale po prvom pouziti chvalim, ako myslim vsetky. Len strasne dlho schla. A trosku sa bojim tych snohobielych suchacov, kolko vydrzia take pekne. Patentky mam radsej.

vladkaz1
18. jún 2009

hmm no super 9 euro v prdeli jedine ze by som ich podsila jekakou pul vrstvou nech nemusim vyhadzovat do kosa ze?

tamka84
18. jún 2009

babenky, akurát mi dorazili plienočky. No nakoniec tam mali nejaký zmätok v systéme a moja objednávka vôbec nebola prichystaná a nemali presne tie farby ktoré som chcela...no nevadí, lebo CT mi manžel doniesol tú krásnu dalmantínsku (bielu s čiernymi bodkami), že tú mali ,a mala som objednanú ružovú maskáčovú a tú vraj nemali. Ale mali aj vlnky a manžel tvrdil že aj tá bola pekná a že super obchod tá brána, že tam musím ísť kuknúť. že plno vecí tam majú, rôzne prášky a plný velký regál plienok...no paráda.
A plus som dostala ako "odškodné" taký kozmetický košíček 😉

Len mi je lúto, že ludka chcela tie vlniačiky a nemali oranžové a volal mi MM že majú len modré a zelené tak som sa bála zobrať. Ešte raz sory ludka... ☹

Večer odfotím a hodím do albumu

zuzz
18. jún 2009

vladka, a ta pul vrstva je neporusena? teda myslim to, co vidno volnym okom. ja som moje jedny reklamovala a vymenila, lebo sa po prvom oprati zacala oddelovat od tej vonkajsej latky. druhe su v pohode.

standu
18. jún 2009

tamka cakam na fotecky 😵

vladkaz1
18. jún 2009

ZUZZ no lenze ja som ich kupila spod ruky za 9 euro nove bolo vidiet ze su uplne no a uz som tam nasila suchace ano su neporusene ☹

zuzz
18. jún 2009

a nemohlo sa to zopsut tym sitim? lebo to si vlastne prepichovala tu pul vrstvu... ja len rozmyslam, ze co sa ti to s nimi moze diat, ze su take cudne. ale na druhu stranu, predpokladam, ze si to sila na prednej strane a navlhnute na fotecke je to na ritusi. tak to asi nebude tym.

vladkaz1
18. jún 2009

nemoze to byt sitim lebo site je to vedla suchaca -- v zadu nic nieje ja som len zmensovala obvod pasa

zuzz
18. jún 2009

ved vravim, ze to tym nebude 😉

standu
18. jún 2009

vladka jednoznacne je narusena PUL vrstva. nesuchala si ich rucne?

vladkaz1
18. jún 2009

nie nesuchala a robia mi to od zaciatku ved som vam to pislala ze mi strasne pretekaju hned ako som ich kupila.. pouzili sme ich asi 5X lebo ma nebavi stale prat lebo ked ich takto precika tak na nich normalne zostane flak od mocu a mne to smrdi ja by som ich nikdy nedala uschnut a nasadit na spat take ocikane ostatne utieram vlhcenou a SWB nove mi este neprecikala iba okadila a riadne

sissik
18. jún 2009

ze plny regal plienok, tam by mna muz nepustil 😀

dudri ked mi skvrna nejde z hocicoho dole, tak kvapnem domestos. uz som kvapkala aj na biely strikovany pulover. ale fakt to davam iba na biele, lebo sa pouziva aj na bielenie pradla. dobre to preper, chvilu to bude smrdiet a po 1, max. 2 praniach uz nebude vobec citit. ma sa rozkladat na sol, ktora je nezavadna.

vladka ta vrstva musi byt porusena. ja mam pul iV a thiersties a ziadne mi nerobia to, co mas na foto.

bambusko
18. jún 2009

vladka, mne to robili nove pulky babylucy. vyrobca mi poradil viackrat ich oprat na 60st., lebo vtedy sa stiahnu dierky po siti, potom uz boli ok 🙂

standu
18. jún 2009

skus vladi no, ved viac im uskodit uz nemozes 😉