Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

emmka3
26. nov 2009

jo baby, a niekto sa pytal na Pop in plienky, tak na brane som nasla tieto recenzie, hadam pomozu 😉
http://www.branakdetem.cz/hodnoceni/plena-pop-in

mamutka
26. nov 2009

no a to nie je klasicka BL AIO? este aj ten popis sedi...detom nad 12 kg je to male 😀
nechcete to dakto? 😀 mam 2...

marcelka11
26. nov 2009

mamutka, je to to iste ale Baby Lucy ich nevyraba 🙂

ninka123
27. nov 2009

Ahojte, maminky, chcela by som Vas poprosit o radu, ak ste tu niektora zo Ziliny... Daju sa prosim kupit separacky v niekt.lekarni, resp. v obchode v ZA? doteraz som vzdy kupovala cez net...Dakujem vopred za odpoved..

tamka84
27. nov 2009

Ahojte, tak som konečne objednala malej väčiš vrchné gaťuše Thirthies (neviem či som to dobre napísala) a som s nimi úplne uchvátená, nádherne sadnú, no perfektné a k tomu prijateľná cena. O moc lepšie ako IV Fox čo máme doma.
Ďakujem babenkám čo mi ich poradili..
Inak baby po pol roku v látkovkách musím priznať že sa mi začínajú viac pozdávať plienočky na ktoré sa dávajú vrchné gaťuše, AIO už moc ani nie, (väčšinou pretečú okolo nožičiek po každej vychádzke) tak teraz sa chystám dokúpiť nejaké BL organic

mamutka
27. nov 2009

tamka, ja by som najradsej predala AIO BG aj BL, otazne su aj IB..... maly ma 12 kg a uz nestacia.....najlepsie su pre nas teraz BL bamboo a velur a hamburger, ten je totalne super. aj BL organic mam hadam od narodenia maleho a idem ich zodrat, co sa tolko tocia....
kebyze mam este jedno babo, ostanem pri dobrych stvorcoch, hambacoch a BL......
len obcas nejaky ulet si treba dopriat ked su tie plienky take krasne 😀

tamka84
27. nov 2009

no pravdu máš mamutka, ja som neznášala BL plienky hlavne organic a classik a teraz doma len tie obraciame, ale mám z nich len pár takže idem dokupovať. No mňa IB vôbec neoslovili. Ešte MMT mám najradšej teraz ked je už malá väčia lebo sú dobre vysoké, ale aj tie po hodinke pretečí a to ich vypchávam ešte BL štvorcom...
A vravíš že BG nebudú spĺňať svoj účel celé plienkové obdobie? škoda, aj tie mám v celku rada, ale malá má cca 8,5 kila a sú nam akurát 😒

tamka84
27. nov 2009

no a CT u nás pohoreli na celej čiare, ešteže mám len 2.... 😖

sissik
27. nov 2009

ahojte
nepojdete nahodou niekto do prahy? chceli by sme si objednat nieco zo sijemdetem a vraj tu bola hromadna objednavka. len ja som to nepostrehla. alebo nechcete niekto este nieco objednat?

taanak
27. nov 2009

Ahojte, ja som BG pouzivala az do odplienkovania mojej malej (cca 12 kg a 2 roky) a myslim, ze by jej teda vydrzala aj dlhsie 😉

wwcko
27. nov 2009

my nemame ani jedny BL ale no, budem ich musiet nejake kupit 🙂 Ked ich tu tolko ospevujete 😀 Martin sa potesi

hasisihanulka
27. nov 2009

Ninka, separacky kupis v DM drogerii. Pouizivam ich odkedy ich tu spomenula brinzulka a sluzia. Neviem presne, aky je ich povodny ucel (po nemecky sa volaju Waschlapen, znacka Babylove). Su 100% odburatelne, oproti tym klasickym z e-shopov su vsak trosku kratsie.

A nam tiez BG sluzia dobre, aj pri 12kilovom mackovi. Podla mna este vydrzia az do odplienkovania.

tamka84
27. nov 2009

tak s tými BG ste ma potešili 🙂 lebo máme 3

luciabah
27. nov 2009

ahojte
BG... u nas stale najoblubenejsie
a viacej ako BL sa nam osvedcili Little lamb

snikol
28. nov 2009

emmka vdaka za link plienky pop in.

mamutka plienka pop in je ta BL AIO.ako su vam male myslis uzke,alebo kratke okolo noziciek??

mamutka
28. nov 2009

snikol, teraz uz su len tak tak, v podstate ked sa zohne tak mu vidno ritku, tu medzierku medzi lavou a pravou suncickou, ja neviem ako to nazvat 😀 on je taky veliky na svoj vek, takze tieto plienocky uz moc nevyuzijeme a to som ich kupila v lete, ze nam rok vydrzia....

snikol
28. nov 2009

ja nad tymi plienockami uvazujem par dni no neviem ci ich objednam.chcela by som pre druhe babo.

majkas
28. nov 2009

ahojte,

som tu dlho nebola ale latkujeme jedna radost 😉

pozeram ze akurat rozoberate BG, tak ja sa pridavam k mamutke, u nas asi tiez dlho nevydrzia. uz ich mam na najvacsiu velkost a teraz su akurat. a to mame len 5 mesiacov.... neviem presne kolko vazime lebo na poradni sme neboli uz 2 mesiace (ideme teraz v stredu) ale tipujem ze mala moze mat tak okolo 7-7,5 kg

okolo bruska mame dost rezervu ale okolo stehienok potrebujeme vacsi priestor. uz aj IB Lkove mame akurat.

dobre nam sedia tots bots flexi tot, su take dlhsie

a BL uz pomaly prejdeme asi na M-L lebo tie XS-S velkosti nam zacinaju robit odtlacky na stehienkach 🙂

a pandy od popoliny osm uz uplne vyradila, tie som uz vobec nezapla, posluzili vyborne, fakt dobra plienocka, len nechapem jak mozu napisat ze su jednovelkostne od 3 do 15 kil ked to nie je pravda. 😒

majkas
28. nov 2009

este som vas chcela poprosit o radu, neviete niektora aka je tots bots AIO bamboo onesize z hladiska savosti a tiez rozmerov? Najlepsie prirovnat k TB flexitot

zvazujem zeby som ju kupila len nie je prave najlacnejsia tak sa neviem rozhodnut. a po skusenosti s rozmermi BG a pandou som coraz viac naklonenia viacvelkostnym plienkam

sissik
28. nov 2009

majkas nasa zuzka ma tiez riadne stehienka a TB bamboozle onesize sedia velmi dobre. ale prirovnat k TB flexitot neviem, lebo tu nemam. savost je velmi dobra.
IB velkost L su okolo stehienok tiez LTT.
ale chystam sa usit nejakeho strihoveho krizenca - strih podobny TB ale bude to kapsa ako wonderos alebo BG.
inak okolo stehiem dobre sedia aj wonderosky, aspon u nas

emmka3
29. nov 2009

baby, co sa tyka velkosti plienociek ja si myslim, ze je to indy-vindy ... my mame 8,5kg, takmer 80cm a takmer rok, a stale ficime na BL Bamboo XS-S, BG a TB Bamboo v pohode na velkosti M, IB a PULky na Mkach a BL Organik,, a velur tobôž musim zmensovat na M, lebo keby som nezmensovala, tak sa maly v nej utopi 😉 Jo, a mame aj Popoliny Tencelku Onesize a ta je taaaak obrovska, ze by bola dobra hadam aj mojmu vyse 2rocnemu synovcovi, co je velky tak na 3 rocne dieta 😉

miruss
29. nov 2009

Majkas ja mám TB Easyfit bamboo a je savá a malej je ešte v pohode. Ja som s ňou spokojná. S flexitot ju neviem, porovnať, nemám. 🙂
Emmka súhlasím s tebou, my máme IB L a ešte úplne v pohode, BG sú nám ešte dobré, len teraz nedávno, som ich zväčšovala na najväčší rozmer. A plienkové nohavičky mám ešte nejaké M a nejaké L. A jednoveľkostná BL je nám tiež ešte dobrá. 🙂

majkas
29. nov 2009

baby diky

a TB easyfit a onesize su dve rozne, ci nie? aspon tak som videla na brane, len ci ja tam rozdiel aj v strihu

majkas
29. nov 2009

hej a nechysta sa nejaka hromadna objednavka z brany? ja som si tam nasla zopar veci co by som chcela akoze na vianky malej 😉

skoda ze tie nase eshopy nemaju taku siroku ponuku... dost odveci ked jednu vec maju v jendom, druhu v druhom a potom plat postovne jak blbec 🙂

miruss
29. nov 2009

Majkas ono ja by som chcela mať taký sortiment ako brána, len kde by som to skladovala. 😕
A oni majú aj dosť zamestnancov, ja som môj obchod sama, sem-tam mi pomôže MM. A chce to aj investovať nemalé prostriedky. Najkôr sa mi musia sčasti vrátiť investície, až tak môžem investovať zasa do rozšírenia sortimentu. 🙂

juju
29. nov 2009

baby ahojte, ja som novacik, zatial len cakame babatko ale cas leti tak si chcem urobit predstavu co a ake plienocky treba. Citala som prvych 33 stran ale na plnych 420 si netrufam 😅 a tak budem povdacna za vase rady

moje "naroky" su: aby to bolo co najjednoduchsie, kedze do prebalovania budem zapajat aj manzela, aby to najlepsie salo a aby nebola megaritulka (cena a dlzka schnutia nevadia) - myslite, ze ked objednam bambusove plienky (su naj z babylucy, alebo viete odporucit aj ine?, resp. akym bambusovym sa vyhnut, kedze sa odporuca mat viacej druhov?) cca 20 ks bude to stacit? budem objednavat na zacaitku S velkost a potom vacsie.plus vrchne nohavicky imsevimse organic fox 4ks a preco sa odporucaju na noc vlnene vrchne? aka je ich vyhoda? aku su lepsie na patentky ci na suchy zips?

DAKUJEM za rady (ak mate rozne ine postrehy sem s nimi 😵 )

juju
29. nov 2009

este som sa zabudla spytat, kde objednavat?

wwcko
29. nov 2009

Vyhlasujem anketu o plienocku s korou ste najmenej spokojny.
Myslilm ze to viacerým pomoze vyhnut sa zlej kupe.
Tak a ja zacinam. U nas je to Kushies 🙂

miruss
29. nov 2009

U mňa to boli dve. Wonderoos a Babyidea bamboo extra. 😝

Juju IP.

ludmilabb
29. nov 2009

juju viem, ze okolo strany 100 sa pisalo o vybave

wwcko no Kushies teda nic moc?

majkas objednavali sme nedavno z brany ale mozno sa najde dalsi cloviecik