Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

dugyna
21. apr 2010

iz a ta anavy sa bude kedy objednavat?

kocky a brana sa bude teda konat?

zdienka
21. apr 2010

izabelkak, no my mame specialny filter namontovany na bateriu, ale ludia pouzivaju napr aj brita filter ten sme pouzivali predtym, akurat ze to bude dlhsie trvat kym to prefiltrujes. my tu mame fakt strasnu vodu, aj my dospelaci z nej mame problem a v tom filtri "zmakne". napr v kanvici uz ziadny vodny kamen ked davame filtrovanu.

emjee
jo, presne stvrdli okolo suchaca. idem uz len do patentiek.

crysmile
21. apr 2010

takze sa k nikomu nemozem pridat s objednavkou? ☹ som sa tesila..

dugyna
21. apr 2010

crysmile a askou objednavkou? z brany? ci anavy?
ale mozes ja ti to vklude poslem

emjee
21. apr 2010

refresh:
spisala som doterajsie zaujemkyne o hromadnu objednavku z brany (ktore sa vyjadrili v teme alebo mi pisali ip):
z BA: dugyna (plus kamoska), mneme, janocka, izabelkak
z TN: julia30, dahlia23, ewulalia, zdienka
zo ZV: crysmile
z PB: katka.carska
netusim odkial: miracle
zo SL: michaela80
z KE: zajaciq
z MA: emjee (plus kamoska)

crysmile ja ti objednam ak chces
len som myslela, ze ak BA a TN budu mat dost, tak by si mohli objednat same - usetrili by na postovnom v smere odo mna k nim 😀

dugyna
21. apr 2010

emjee z BA este jedna moja kamoska 🙂

emjee
21. apr 2010

tu zaratame k tebe 😀 ja tiez beriem aj pre kamosku

michaela80
21. apr 2010

emjee kedy budete objednavat z brany...ja by som chcela deku merino a mozno nieco bududci tyzden cez tu akciu na plienky....

emjee
21. apr 2010

miska no prave buduci tyzden cez tu akciu 😀
neviem este konkretny den, najprv nech sa rozkukame po vsetkych akciach, takze dajmetomu do stredy vecera dajte vediet - mozete vsetky mne do ip, ak zistim, ze trebars BA a TN sa zmestia same nad sumu 4000 kc, dam dotycnym vediet, aby sme teda co najviac usetrili 😀
este mi pls niekto, kto uz objednaval napiste ako pytat tu konikovsku zlavu 😀

michaela80
21. apr 2010

oki emjee poslem ti IP ze co budem potrebovat...

dugyna
21. apr 2010

emjee bud mna sibe..alebo ty si nejak dolnila do svojho prispevku plus kamoska..aj ked je to este pre tym mojim prispevkom...

zdienka
21. apr 2010

emjee a mozem sa aj ja pridat k objednavke ak daco najdem?
(ja som TN)
kuknem vecer ak budem mat cas na to.

katka.carska
21. apr 2010

Matja,
ja tiez davam stvorcovu plienku na 12-tiny, ale miminko tolko nekaka a nastastie to na nom zretelne vidno, ze mu treba.
Ta plienocka by to urcite nezadrzala a schytali by aj nohavky, no a ja by som to po par neuspechoch vzdala. Vsak asi k tomu aj dojde, ked sa rozpohybuje a prestane mat na signalizovanie cas 😅
Nemate niekto zaujem o loviky crepe jablkove M -ka, pouzivane 3 mesiace ? Miminku nesedia, planujem vlniaciky, co su menej "krepate". Na cene sa urcite dohodneme, kedze ich pouzivame len ako zalohu a lezia vacsinou v skrini...

zajaciq
21. apr 2010

ahojte, k brane sa asi pridam, kto to tentoraz organizuje? dugy? ci niekto iny?
a co ostatne stranky, obzeram akcie.. 😅

inac dnes sme boli na sono klbikov, ze mala je nejaka prituhla a mam s nou cvicit a samozrejme ortopedicke tie .. dzigvajsy davat.. prisla som tam s gro baby (lebo sirsie som mala spinave joj ) a ze jemu sa to nepozdava, tak som doktora vyviedla z miery,ze to nie je ortopedicka nahrada ale alternativa k pamperskam. chujko.. ale nic no, dievcatka mi mali dat 'snuru' s nozickami a mojej nedojdu este kolienka az na podlozku pri tom cviku ked su uplne rozsirene nozicky..saq dobre, budeme cvicit 😔

jaaaa chcem tu FLIPku ,nech mozem do toho davat stvorce na obdlznik

julia30
21. apr 2010

zajaciq flipka je uplna parada 🙂 ja do toho davam prefold ale neskladam ho na tretiny ale tie kraje len na polovice takze to vyjde akurat na sirku 🙂 a je to super to saje aj je to prijemne ;) a tak proste som z toho na prasky :D

uz chcem akcieeeeeeeeeeee 🙂

dugyna
21. apr 2010

emjje mas IP
zacaciq tusim emjee organizuje branu..

emjee
21. apr 2010

dugyna 😀 😀 😀 som carodejnik 😀 😀 😀
zdienka, zajaciq evidujem vas 🙂

julia30
21. apr 2010

emjee budeme spolu chodit kocikuvat cez leto 🙂 sa stahujeme do Solosnice 🙂

och
21. apr 2010

ahojte

miruss dakujem za balik 😀 uz sa tu v tom prehrabujem, problem je, ze teraz neviem ktora plienka je na co 😀 musim si niekam urobit poznamky

emjee
21. apr 2010

julia so mnou? 😀 😀 ja som od solosnice takych 30km 😉 ale mozeme niekde na polceste sa stretnut 😀

och
21. apr 2010

inak mozem oprat vsetky tie plienky naraz pred prvym pouzitim? trebars na 60 bez avivaze aj ked su to rozne znacky a material(babylucky, bum hugger, gro baby tots, bitti, asi hej, 😅 chcem ich zajtra oprat nech sa to co najskor uschne a mozme ist na vec 😀

miruss
21. apr 2010

Och ja som nové prala len 40°C.
A som rada, že balík dorazil ok. 🙂

emjee
21. apr 2010

ja by som nove tiez dala len na 40

mneme
21. apr 2010

och, plienky per vzdy bez avivaze. mozes ich vsetky oprat spolu, ale ak mas nejake vyrazne farebne (napr. tots bots bambusky alebo baby lucy) odporucam prvych par razov vyprat separatne, aby ti nezostali biele plienky sive

emjee, spisujem moje tuzby z brany a do stredy poslem 🙂

julia30
21. apr 2010

emjee jasne 🙂 ja viem ale sak auto mame a neni to az take zle sak to je tusim 15 km 🙂

henushka
21. apr 2010

och, isla som pisat o tych vyrazne farebnych, ale mneme ma predbehla 😉

labutka
21. apr 2010

baby, ze sa tu do tej vasej branovej objednavky montujem...
nedavno som sa s niekym bavila, ze preco su ceny na SR vyssie oproti cenam z CR... mozno dokonca tu... netusim.
ale dosli sme k nasledovnemu zaveru - ked si my (maminy) objedname viac zo zahranicia nez zo SR, slovenske obchody toho tolko nepredaju => nemozu si tolko objednat od dodavatela => dodavatel im pri mensej objednavke neda fasa cenu=> oni nemozu dat fasa cenu nam. je to jednoduche.
tak ako ked asi pred tromi mesiacmi bezala reklama s tematikou podporujem svoj kraj, nakupujem doma.
co vy na to?

miruss
21. apr 2010

Ja periem všetky aj farebné dokopy a ešte sa mi nepofarbili. Periem bežne na 60°C. Asi som mala šťastie. 🙂

mneme
21. apr 2010

labutka beriem, osobne inak vzdy radsej objednam zo sr e-shopov, ale v pripade brany je tu este jeden argument a sice nepomerne sirsi vyber 😉

miruss
21. apr 2010

V tomto má Labutka pravdu. V zahraničí sa objednáva viac, preto tam dávajú predajcom vyšší rabat. Rabat dosť závisí od množstva objenaného tovaru.