Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sladkasue
19. dec 2011

@nenocka
@sima.p
ta baba jajik1 je majitelka toho webu -Jarmila Gajdošová- preto ich dava asi lacnejsie. tiez som si to objednala cez nu, a nie cez webovu stranku🙂 takze za obe plienocky +jednu kratku+1velku vkladacku+poostovne a balne som platila IBA 17€ 😎 SOM DOBRE USETRILA 🙂

tinika
19. dec 2011

kocky mozu sa susit bambuskove vkladačky na radiatore? lebo strasne dlho schnu a stale mam pocit ze su vlhke, ostatne plienky mam smolu ,lebo maju aj pul vstvu a to sa nesmie ze?

smejkoh
19. dec 2011

@tinika Ahoj, mozu, prave sa nam tiez susia 🙂 Plienky co maju PUL radsej na radiator nedavam, ale mozno by sa im nic nestalo, keby sa ulozili tou stanou, kde je latka, zatial som neskusala.

zuzanockamt
19. dec 2011

@tinika ja susim vsetky bambusky teraz v zime na radiatore a este sa mi zdaju mäksie ako ked sa susia na vzduchu

crysmile
19. dec 2011

@tinika daj susiak k radiatoru, tie co nesmu priamo.. ja som susila bambusky pri malej celu zimu na radiatore, boli tvrde ako raspla, ale teraz ich davam uz malemu, zvladli to..

tinika
19. dec 2011

@crysmile no velmi nemam kam dat ten susiak, je blizko radiatora, ale neda sa dat az k nemu :D

wewe22
19. dec 2011

@tinika ja davam plienky s pul na detsku stolicku tesne k radiatoru a za chvilku su suche davala som na radiator krd sa nekurilo moc ale teraz ked su uz radiatori vrele nedavam ten pul by to mohlo poskodit

sima.p
19. dec 2011

@sladkasue hej, ja už som im dávnejšie písala, tak viem, že to je baba z tej firmy... už si robím zálusk aj ja, a v januári by mali mať aj sucháče vo veľkkosti M-L (som jej už písala).

tinika
20. dec 2011

kočky ktora mate pračku so susickou, aku mate energeticku triedu a aku učinnost prania a susenia?

nenocka
20. dec 2011

@sima.p ozaj? tak super, ja by som tiež radšej sucháče, lepšie sa mi tomu môjmu neposedovi zapínajú a pri malom je zasa v noci rýchlejšie zalepiť, než cvakať patentky 😵

sima.p
20. dec 2011

@nenocka tak mi aspon odtiaľ napísali, že v januári by mali byť aj sucháče, ale v tej malej veľkosti majú už teraz aj sucháče

iron
20. dec 2011

vkladačky bambusove kľudne suš na radiátore, v podstate by sa na ňom nemali sušiť plienky s PUL vrstvou, špeciálne samotné PUL, lebo vplyvom tepla sa vrstva poškodí a zrazu nebude plniť funkciu.....

wewe22
21. dec 2011

ahojte tak neviem ci robim mojej malej az taku velku ritku alebo ten navod na vlniaky je zly uz ich strikujem treti krat a stale su jej male 😒 a to uz su take ako tie druhe v navode alciny vlnacky uz sa mi do toho nechce ale chcela by som jej davat aspon na noc no uvidim kedy sa dostanem k tomu ustrikovat este vacsie

crysmile
21. dec 2011

@wewe22 nase vlniaky su tiez nejake male podla navodu..

katka888
22. dec 2011

neviete mi poradit nejake dobre treningove nohavicky? chcem ich vyskusat pri Viki, len neviem ktore si vybrat 🙂

miruss
22. dec 2011

@katka888: Mojím deckám najlepšie sedeli Imse.

majka1981
22. dec 2011

@katka888 my mame imse vimse a su okay, len ked ze si pisala, ze Viki Ti precikava aj stvorec, tak neocakavaj neaky zazrak, to Ti precika vsetko durch a bude mokre... mojmu synovi staci jeden stvorec a imse vimse treningace su mokre, pretecie to tak do jednej minuty - takze velmi rychlo...

marianas
22. dec 2011

Ahojte. Trochu mimo témy, ale neviete, čo môže byť príčinou, že malého moč začal páchnuť akoby po acetóne? Plienky máme stále tie isté, nezmenila som ani prášok, ani prací program, nezaradili sme nič nové do papania. Malý je ináč spokojný a netvári sa, že by mu niečo bolo.

eridani
22. dec 2011

@marianas Pije dost? Zapach po acetone moze byt znamkou dehydratacie, ale moze to mat aj ine priciny.

katka888
22. dec 2011

@miruss
@majka1981
dakujem dievcata a kolko ks ste mali?

tinika
23. dec 2011

@katka888 plienocku su uzasneeee :D

kočky, v susicke sa daju susit vsetky plienky? a ani octom sa neviem zbavit zapachu po moci, stale ich troska citit, co poradite?

tinika
23. dec 2011

@katka888 aj ja uvazujem o trengovych, ale čo som čitala popisy su určene pre deti ktore uz vedia regulovat piškanie, len občas im ujde čo pripad mojho nie je, tak neviem či sa to oplati. som zvedava na nazor tak ako katka

katka888
23. dec 2011

@tinika
hej, to su pre vacsie deticky, vika ked ma svoj den, tak sa aj opyta na nocnik, ja ich chcem vyskusat ako jej to pojde a ked nic, tak ich vytiahnem opat na jar 😀

tinika
23. dec 2011

@katka888 ved ja tiez reku skusim a uvidim, maly pride s postele večer vačšinou ze ba hehe ale ked uz ma plnu plienku, rano ho posadim a cez den nechce .(

sladkasue
23. dec 2011

@wewe22
@crysmile
ja som teda strikovala tu vacsiu velkost(nie novorocenecke) a musim povedat, ze som ich robila trochu mensie ako v navode. mala som to aj niekde poznacene, ale listocek s upravenymi mierami sa "stratil" - a to som si chcela spravit este jedny... kedze ich pouzivame iba v noci, 2vlniaky mi stacia 🙂

tinika
23. dec 2011

a čo vsetko susite v susicke aby sa nezrazilo?

pusinqa
23. dec 2011

@tinika ja na takom programe s jednou bodkou ako je na etikete plienok suším vlastne všetky, to je taký jemnejší program a jediné čo sa mi zráža sú Kikko štvorce z DM 😠 ale tie tu tuším aj @zfidorka dávala fotku že sa jej hrozne používaním zbehli tak neviem či je to u nich sušičkou

tinika
23. dec 2011

@pusinqa asi susickou lebo ja mam tiez kiko stvorce a ked len periem tak sa len kustiček zrazili, tak tie dam len tak vysusit a hotovo aj tak susit chcem hlavne tie čo schnu dlho

tinika
23. dec 2011

@pusinqa ja tam nemam take bodky ako na oblečku ale ine znaky :D

zfidorka
23. dec 2011

@pusinqa my susicku nemame... kikko sa zrazili podla mna kvoli praniu na 60 stupnov...