Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vavrenka
21. mar 2012

@zfidorka dakujem z celho srca 😵 , idem objednat volaco 😉

vavrenka
21. mar 2012

@zfidorka
@zojec
a co tak kupit Lka a sprat ich? 😎 myslim to aj zos randy, aj normalen nad tym uvazujem, take hebkáče vlniaky som este nedrzala v rukach...

zfidorka
21. mar 2012

@vavrenka dakovat nemusis, ked chces nieco "surne"kupit, staci len prist tu a my ti poradime 😉
ked ich speries, tak uz nebudu hebkace 🙂
nepozerala si domovsku usa stranku? ja som ich kupovala od jednej holky a tak ich kupovala priamo z usa, a ze postovne nevyslo velmi draho..

vavrenka
21. mar 2012

@zfidorka dik za tip, uz som objednala, ak nebudem platit clo (co by som pri tej sume nemala),, tak ma to vyslo na 24,95, co s celkom este da.. no som zvedava, ked pridu, vlemi na vyber vo farbach nemali, uz vsetko vypredali, ale aspon mali v ponuke aj patentky, tak som objednala tie, stale tym suchacom enviem úprist na chut a mala sa posledne dva dni zacala tymi suchacmi zaoberat 😀 , skumat ich, takze cakam, kedy zisti, ze ked silnejsie potiahne, tak ono to ide 😎

zfidorka
21. mar 2012

@vavrenka ja som zapinala na vrchne nohavicky este bodynko, tak nerozopinala... zase suchace su dobre pre vacsie deti, do patentkovych by som moje sidlo asi nezapla...
vsetko ma svoje + a - 😉

zfidorka
21. mar 2012

@vavrenka tusim od 22 eur sa pri dovoze z usa plati dph, clo tusim od 150 eur...

klaudia74
22. mar 2012

Ahojte! Viete mi niekto poradit, ci maju BG Flip taky isty strih ako BG onesize 4.0? Keď kúpim Flip-ky, budú sa mi do nich hodiť vkladačky z tých 4.0? Ďakujem!

zojec
22. mar 2012

@wewulka pre mna najlepsie vkladacky su Baby idea twofold, alebo prefold http://www.ekoplienky.sk/product/babyidea-bambo..... nic lepsie som doteraz nemala 😉 ostatne vkladacky nemam velmi vyskusane, uprednostnujem bamubsove pred mikroflsovymi, aj v vsetkych kapsovkach som vymenila, alebo aspon doplnila o bambus.. vkladacky som si posila sama z materialov na to urcenych 😉 ;

zojec
22. mar 2012

@klaudia74 flipky maju taky isty strih, akurat su cca 2-3cm sirisie medzi nozickami, aby obopli popripade aj nohavickovu plienku. budu sa ti do nich hodit aj vkladacky z BG 4 😉

wewulka
22. mar 2012

@zojec a mozem sa ta este spytat na nazor aj z praktickeho hladiska zavazovacich plienok ? Dakujem 🙂

zojec
22. mar 2012

@wewulka pre mna neboli prakticke, nepouzivala som ich.. ale su tu baby co boli.. @zfidorka sa ti urcite vyjadri pozitivne 😉

wewulka
22. mar 2012

@zfidorka ahoj, chcela by som zacat latkovat a tak si zistujem info, zaujimal by ma nazor na zavazovacie plienky. Dakujem 🙂

zfidorka
22. mar 2012

@wewulka ahoj, ja som zavazovacie plienky velmi vyuzivala do 3 mesiacov malej... davala som ich na noc namiesto nohavickovych, boli super v tom, ze som si tam dala vkladacky ake som potrebovala (vacsinou viacvrstvovu a malu bambus. vkladacku) a hlavne vyhoda bola ta, ze netlacili okolo noziek ako mozu gumicky nohavickovych a pekne tesnili.. davala som ich aj cez den ked som balila nasiroko a sluzili mi na fixaciu (namiesto postoliek)...

tunylyk
22. mar 2012

freetimka nam dnes prisla 🙂 🙂 🙂

susul
22. mar 2012

@tunylyk aj ja ju mam su peknucke, len ako sa tu dievcata bavili tak je to mikrovlakno a nevydrzi tak dlho, ja som ju pod tie jazyky vypchala BI twofoldom a super, potiahla nic nepustila 🙂

tunylyk
22. mar 2012

@susul nevadi,uz mam len jedneho plienkaca 😉 urobila som si radost 😉 a za tu cenu 😀 kupila som ten kuponik,tak super obchod 😀

katka888
22. mar 2012

@tunylyk
mne sa viac pozdava ako BG 4.0

vavrenka
22. mar 2012

@tunylyk
@katka888 no, dnes som ju vyskusala, teda hanka, som spokojna, neprepustila, ale moja mala necikava nejak velmi, ale nesadol na strih ☹ , ja to nechapem.. malej sadne maloktora plienka, vlastne iba jedna- od bumkinsu, ach jaj..

vavrenka
22. mar 2012

inak, sklamanie z anavy easy - nechapem, malej nesadla ☹

vavrenka
22. mar 2012

@zfidorka aj ked budem paltit dph, stale ma to vyjde pomerne slusne, dnes osm pozerala cenu- tie lwb crepe/jersey eMka stoja 24,48.. aj som ich kupila, takze na leto som zasobena 😀 , manzel si trhal vlasy, ze za toto som dala tolko prachov 😀 , ale prezil to 😎 , idem vyprat nalanolinovat a pouzivat, uz zacina byt teplo a mala sa mi v prirodnych matrosoch zaparuje ☹ , preoc?? preco?? syntetika jej robi omnoho lepsie ako bambus..

zuzanamolnarova
22. mar 2012

idem pre radu 🙂 vie mi niekto vysvetliť aká je kapsová plienka fuzzi bunz, myslím tým nato ako sa v nej používajú tie gumičky, ani si to predstaviť neviem 😝

susul
22. mar 2012

@tunylyk ved ja som spokojna, kedze sme to oriesili dovypchatim. Inak clovek to len tak potichu hovori, ze si robi radost plienkami 😀, to pochopi malokto....

ivanka.7
22. mar 2012

@vavrenka Vidis, to som sa vlastne chcela spytat - ako sa s tym vyrovnal manzel? S latkovanim? 🙂 Ja si inak k vam urcite pridem po rozumy, ked zistim, ze som totalne neschopna :D

shira_
22. mar 2012

@tunylyk sedí vám tá freetime strihovo? ja som si kúpila lovelace a albert 😀 samozrejme som zaťažená na nové vzory bumgenius, ale sa mi zdá nejak tesná okolo nožičiek, ako by som ju nevedela dopasovať. akoby L-ko bolo veľa a M-ko málo, skúšam raz tak raz tak.. ak ju zmenším, sedí lepšie na chrbátiku ale malý má strašne otlačené slabiny vpredu. ked nezmenším, zase sa mi to vzadu nepáči, ako sa krčí na chrbte. ja ich nedovypchávam, potom sa mi zdajú strašne hrubé, radšej prebalím- ale už 2x sa mi precikal predkom (!?)

zfidorka
22. mar 2012

@vavrenka mozno jej nerobi dobre mokro...

tortelinka
22. mar 2012

@wewulka ja mam zavazovacie disany

tunylyk
22. mar 2012

@katka888 BG 4.0 nemam,mame len tu starsiu 3.0,ale malemu sedi perfektne,aj vrchne flipky nemaju chybu,mala som aj ine,no dokupila som si este flipky,tie nam sadli najviac,tak ked operiem,hned oskusame 😉 som zvedava,co povie tatik,ked pride,kupila som totiz farbu albert 😀 nema chybu 😉

vavrenka
22. mar 2012

@ivanka.7 manzel sa s tym nevyrovnal 😀 , dnes som mu povedala, nech malu da cikat a prebali ju, nestastne sa spytal, ze do coho (uz vie, ze jednorazovka by mu v mojej pritomnosti nepresla 😵 ), tak som mu povedala-vezmi si flipky, daj do nich stay dry vkladacku , ktoru zlozis na medium a zapni ich malej na treti cvok- skoro ho vytocilo- on sa odmieta cokolvek naucit z latkovania a pritom mi hovori, ze velmi ocenuje, ze latkujem, ale jeho nech nezapajam 😀

tunylyk
22. mar 2012

@shira_ moj je este drobatko,akurat som pisala,ze plienky od BG nam sedia,tak ked operiem,hned skusame aj novinku 😉

vavrenka
22. mar 2012

@zfidorka vsak to. len ja som sa spoliehala na bambus. a pritom malu casto prebalujem, takze v mokrom nie je vela. ale ona ma mozno nejaku infekciu v brusku, ideme dat vysetrit stolicu, mozno este z toho moze citlivo reagovat.