Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zdraveplienky
19. apr 2012

@ramzesa ako to myslis? ci su dobre?

zojec
19. apr 2012

@ramzesa snivanie s plienkami poznam :D ale neboj, to prejde 😀 ale budes si musiet najst inu "zavislost" ja som vymenila za nakupovanie latok 😀 😀 teraz neviem co je lacnejsie 😖 radsej som mala zacat zbierat servitky 😀 😀

ramzesa
19. apr 2012

@zdraveplienky dakujem 🙂. Tie plienky som myslela, ze ako funguju 🙂. Ci ako AIO alebo kapsa...
@zojec servitky som uz zbierala 😅 , latky tiez nakupovala, len cas sit nejak nebol a nie je 😅 . Asi zacnem zbierat sklenene gulicky, tie este u nas neboli 😅 .

wewe22
19. apr 2012

ahojte mam otazocku pokukujem po plienocke real easy len sa mi ta cena nezda nie su dobre? ja totiz nemam takmer ziadne original a chcela by som aspon jednu AIO poradte prosim

zojec
19. apr 2012

@wewe22 dobre su.. 🙂 ale je tyzden latkovych plienok, tak je na ne akcia.. 🙂 kazdy rok jeden tyzden byva akcia na nejake plienky.. teraz to "vyhrala" tato plienka.. min. rok, alebo 2 dozadu to bola napr. BG kapsovka 😉 kludne do nech chod, bude fajn 😉 ja som tiez prave 2 zakupila.. a teda plienok tu mam za 2 sufliky 😀

indys
19. apr 2012

dievcata dnes mi prisli prve latkove plienky, co som objednavala z bazark.Na nove estelen cakam, ale ide o to, ze ked ne to kukam, tak pomaly ale isto zacinam mat z toho obavy 🙂. aj ked sa na to velmi tesim, ked pozeam na tie plienocky tak nechapem ako do toho budem balit :DDD

monuska342
19. apr 2012

@indys aj mne dnes prisli z ekoplienok a su super 🙂 ale uz by som sa mala krotit lebo uz mam obrovsku vybavu....asi aj na dvojicky 🙂

zdraveplienky
19. apr 2012

@ramzesa a nestretli sme sa nahodou vcera pri "osobnom odbere"? 😉
cover su vrchne nohavicky, ani AIO ani kapsa, tie su bud na nohavickove alebo do nich idu stvorce ci vkladacky

wewe22
19. apr 2012

@zojec no ved aj ja toho mam uz dost a MM uz ma mozno z domu vyhodi 😀 ale mam este nejaky pul a chcela by som si usit este AIO ale ziadnu nemam tak neni podla coho

ramzesa
19. apr 2012

@indys neboooj, ja som tiez mala obavy, hlavne zo stvorcov a novoskladu, ale zaroven som sa na to tesila. Najhorsie bolo zacat, potom to uz ide samo 😉 . Uz aj jeden zazitok mam od Dr. 😅 , resp. od jeho sestricky 😅 , kukala na tu nohavickovu plienku ako puk. Ze to co potom s tym robite? Periete to? 😕 😅 A o PULkach si myslela, ze to su postolky 😅 . Ze toto dajte dole a nechajte len tu pampersku 😅 . Nabuduce beriem AIO 😅 .

indys
19. apr 2012

@monuska342 ta ja nemam este nic teraz prve, ja som cakala na tyzdenlatkovych lienok a v pondelok so objednala co som chcela a terat sa uz neviem dockat kedy pridu ze sa budem vytesovat 🙂) no len to prebalovanie bude zo zaciatku dora sranda

indys
19. apr 2012

@ramzesa ked teraz uz skoro kazdy bali do pampersiek tak sa jej ani necudujem. no aspon je potom veselo.

ramzesa
19. apr 2012

@zdraveplienky ano stretli 🙂 . Myslela som si, ze cosi "navrch" podla toho nazvu, len na obrazku to vyzeralo dost nafuknuto 🙂 . Inak ma velmi potesilo, ze aj Kosice maju eshop 😉 .

monuska342
19. apr 2012

@indys aj ja sa uz vytesujem 🙂 tiez som cakala na tyzden latkoviek no to by bolo aj pri jednorazovkach ja si pametam ze som ju malemu zapla z opacnej strany 🙂 ani neviem ako sa mi to podarilo....nuz prvy pokus o prebalenie 😀

ramzesa
19. apr 2012

@indys no kedze to bolo na ortopedii, tak som sa jej aj cosi ohladom babysatky pytala... odpoved?... neviem o akej satke hovorite 😕 . Tie pampers pochopim, ale babysatku, co tu je uz par rokov... to tam nikto s nou neprisiel? 😕

zdraveplienky
19. apr 2012

@ramzesa juuuj a ja som priniesla nalepku pre dievcatko a vidim, ze mas 3 deticky 😒
obrazky su kopirovane z original stranky... ale je to obycajna PULka 🙂

ramzesa
19. apr 2012

@monuska342 mne sa to podarilo teraz pri tretom s tou 1raz., len som ju nezapla 😀 , kukala som na to ako puk a potom mi doslo, ze to mam naopak 😅 . Myslim, ze to bolo niekedy v noci 😕 .

zdraveplienky
19. apr 2012

@indys
@ramzesa
nasa Dr. tiez nic take nevidela, so sestrickou sa cudovali, ze ake su to plienky a ze vraj nikto, kto k nim chodi, take nema 😖

ramzesa
19. apr 2012

@zdraveplienky nevadi 🙂, uz nalepku na aute pre starsich mame 😉 . A dakujem za take skore dodanie 🙂 .

ramzesa
19. apr 2012

@zdraveplienky chce to reklamne letaciky a poroznasat po cakarnach 🙂 .

monuska342
19. apr 2012

@ramzesa horsie je ze u mna to bolo cez den 😀 a tak som sa tomu cudovala 😅

zojec
19. apr 2012

@wewe22 no neviem, ci tato bude vhodna na okopcenie... asi by som podla nej nesila, aj kvoli tomu, ze su len jednovelkostne.. a tie co mas doteraz nasite, si sila podla coho?

ivanka.7
19. apr 2012

A ja mam doma vyse 2tyzdnovu slecnu, ale kedze som prisla z nemocnice totalne grogy a vladala som len kojit a vymenit jednorazovku (aj to nie vzdy) a vsetko ostatne robil manzel, tak sme este na jednorazovkach... ale sily sa pomaly vracaju a zbieram odvahu. Len mi je luto ze ten tyzden je uz teraz, lebo som nemala este sancu poskusat na malej veci... :D

peluskovo
19. apr 2012

@ramzesa
kosice maju uz davno eshop s osobnym odberom zadarmo 😉
kuk k nam

wewe22
19. apr 2012

@zojec strih som si spravila povodne z elas konopnej a uska ako BG a podla novodou na nete som to dotiahla na kapsu a tak rozne

ramzesa
19. apr 2012

@peluskovo super 😉 . Tak to ma potesilo 🙂 .

zdraveplienky
19. apr 2012

@ramzesa letaky uz riesime, ale vdaka za tip 🙂

handricky
19. apr 2012

@ivanka.7 no gratulujem, tak to este si daj oddych a potom sup na to🙂

lin123
19. apr 2012

ahojte. maminky,ktore mate skusenosti s plienockou little lamb bamboo, napiste mi prosim ake mate s nou skusenosti. Dakujem. A plienocka tots bots easyfit fialova, myslite ze mi bude pustat farba? Vsetky ostatne plienky mam svetle, kremove.

ikuza
19. apr 2012

@peluskovo s osobným doručením vrámci Košíc ZADARMO alebo 😉 nie?