Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

ekoplienky
26. apr 2012

@ramzesa 🙂

ramzesa
26. apr 2012

@lowike no tie sendy som vzdala, nasla som ich u nas v zdrav. potrebach, ale boli na patentky... a neviem, podla mna zachytia okolo noziciek asi tak ako postolky 😒 , ked ich chcem rovno na latkovku. A stali skoro 14 eur 😝 .

janette1972
26. apr 2012

@ramzesa Ja som syna balila poctivo nasiroko do siestich mesiacov (musela som lebo po prvej kontrole mal hranicne hodnoty) a to teda poctivo. Pri dcere som sa na to vykaslala, lebo mi to prijde ako novodobe tortury. Nasiroko bola balena asi dva tyzdne a uz pri prvej kontrole(nehanebne som zaklamal, ze jasne, ze je balena nasiroko) mala vysledky vporiadku, ale samozrejme mi bolo odporucene, aby sme pokracovali v baleni dalej. Aj pri druhej kontrole bolo vsetko vporiadku.( bez balenia 🙂 ) Niekedy mam pocit, ze tym, ze nasi lekari studuju 50 rokov stare knihy, tak to aj s tymi ich radami tak vypada. Uz zrejme davno neplati, ze v nasich zemepisnych sirkach sa musi kazde babo balit nasiroko, len oni to este stale nevedia.

ivanka.7
26. apr 2012

no... prve zabalenie dopadlo dobre, aj ked ten stvorec rychlo precikala, pri druhom som sa ponahlala a nedala pozor, takze som novosklad nepokryla cely a prevzlinalo mi to cez chrbatik na body 😅 nevadi, aspon viem na co si mam dat pozor 🙂 a separacka mi tiez nezachytila vsetko

nenocka
26. apr 2012

@lyongirl azponocnik.sk

zuzanamolnarova
26. apr 2012

@ekoplienky mirus nerob ☹ ☹ ☹ nové Flipky? vzorové!!!!!!! sú krásne 🙂))))))) len teraz som si obejdnala capri 😝 😝

ramzesa
26. apr 2012

@zuzanamolnarova povedz, ze? ja uz mam skoro celu vybavicku a teraz toto 😒 . Hoci aj tie flipky, co mam doma, su pekne 🙂.

ramzesa
26. apr 2012

Joj, musim sa pochvalit, konecne som si domov dovliekla kos s vrchnakom na spinave plienky 😅 . Doteraz som mala len take provizorne riesenie 😝 .

zuzanamolnarova
26. apr 2012

@ramzesa ani nehovor, ja mám hroznú slabosť na vzory 😀 takže napriek tomu že budem mať doma už asi 6 vrchné nohavičky budúci mesiac objednám aj lovelace, juuuuj keby som to vedela 😝 @ekoplienky

ramzesa
26. apr 2012

@zuzanamolnarova ja mam tiez rada vzory 🙂, ale uz sa vysantim s nimi asi na babysatke 😅 . No ak ma to dovtedy neprejde 😅 .

ekoplienky
26. apr 2012
vavrenka
26. apr 2012

@zuzanamolnarova 😀 😀 😀 😀

vavrenka
26. apr 2012

@zuzanamolnarova zuzka, ake vsetky vrchne nohavicky mas? myslim tie, s ktorymi si spokojna? pouzivas aj ohavickove pleinky, ci nie?

tunylyk
26. apr 2012

@ekoplienky Mirka,isiel mi uz balicek,nech viem,ci vyckavat tetu postarku 😉

vavrenka
26. apr 2012

@ivanka.7 nevzdavaj to, potom sa budem chodit k tebe ucit 😉

zuzanamolnarova
26. apr 2012

@vavrenka mám dve flipky (jeden sucháč, jeden patentky) jedny bumkins, jedny wonder wrap, dve aĺazojec, jedny blueberry - fíha to je už sedem 🙂 - nie nohavičkové nepoužívam abslolútne, mala som ich ale všetky som rozpredala, nedostala som na ne chuť 😝 takže na noc dávam kikko bmb+flip stay dray a vlniaky lovíky 🙂 alebo teraz keď už mám super savé od loly dávam tie bambusové + jednu malú stay dray a super vydrží celú noc 🙂

ekoplienky
26. apr 2012

@tunylyk: Ahoj. Napíš mi prosím do IP číslo Tvojej objednávky. Ďakujem.

zuzanockamt
26. apr 2012

@ekoplienky ma porazi a ja som teraz kupila 3 ks obycajnych a zase asi budem musiet doplnit zasoby 😀 ... nadherne su tie flipky

ekoplienky
26. apr 2012

@zuzanockamt : tak, tak najmä tie lovelace. 🙂

wewe22
26. apr 2012

no keby mam tie BG vzorce mozno mi da aj na skuske z fyziky lahse otazky 😀
su proste nadherne len keby peniazky rastli na strome

zuzanockamt
26. apr 2012

@ekoplienky aj mne sa pacia, ale pre chlapca asi prilis, ci 😀 ... preto som aj BG kapsu vzala radsej alberta

ekoplienky
26. apr 2012

@zuzanockamt: NO pre chlapca nič moc. Ja keď som mala iba Kubka, tak som stále hovorila, že pre dievčatká sú krajšie veci. A potom sa nám narodila Zuzanka a mohla som sa vyšantiť. 😀

lyongirl
26. apr 2012

@nenocka a tie Bambi roxy čo sú za plienky? Potrebujú vrchné nohavičky? A môžu sa použiť von, alebo na noc? Na doma dávam štvorce, takže to by som ich nevyužila...ináč už som dávnejšie pozerala Bambi roxy s tou mackovou potlačou, sa mi veľmi páčia...ináč na doma máme štvorce, na von kapsovky, na noc zatiaľ papierovú, nejak sa neviem dokopať látkovať aj v noci, lebo prebaľovať sa mi nechce a dnes som dala malému narýchlo von papierovú a tak sa pokadil, že som si hovorila jak dobre, že to nemám v látkovej, lebo by som to asi nerozchodila, mal to až na bruchu 😀

tunylyk
26. apr 2012

@lyongirl Simimu sa pred chvilou tiez zadarilo 😀 ze brutal 😀 dala som mu nocnu plienku,flipky este som mu ani dupky nedala,prestal sa mrvit a prask ho tam 😀

ramzesa
26. apr 2012

@tunylyk potesi 😀 .
Ja som mojej na dupacky navliekla postolky 😅 . Och, vyzera to strasne 😝 . A tu plienku som poskladala len na obdlznik, lebo tak ako to sestricka na stvorec ukazovala, tak to by som ani nahodou tie postolky nezalepila na nu 😅 . A pod dupackami mame novosklad s LL bambusovou vkladackou a Flipky 😅 . Mega extra velke siroke balenie 😅 . Rozmyslam, ci z tych postolkov nevystrihnut ten igelit 😝 . To som chcela vyskusat na noc LL bambusovu plienocku, ale to by bolo este vacsie balenie 😅 .

lowike
26. apr 2012

@ramzesa tak možno je to iné u väčších veľkostí - mne sa hlavne páči, že ten návlek na nich je z bavlny a nie z gumy a môžu sa zapnúť na vrch na oblečenie a tak nemusím rozmýšľať, čo oblečiem pri takom megaširokom balení. Ináč 14 EUR je dosť :( - u nás v zdravotníckych potrebách boli za 12,80 (tiež som ich chcela mať ihneď) a potom som si vyčítala, že mala som to kúpiť z netu alebo tu z bazáru 😝

tunylyk
26. apr 2012

@ramzesa to musi byt riadne balicisko,ja mu davam na noc TB bamboozle stretch,fajne napije a maly mi spinka az do 5/tej.

ramzesa
26. apr 2012

@tunylyk tak my sa este budime na kojenie, takze u nas este v pohode novosklad alebo BL classic 🙂 . Dnes som dala na prechadzku do satky BG kapsu a mala mi ju usetrila 🙂 , bola uplne sucha 🙂 . A doobeda sme testovali Wonderoos a pekne tazka skoncila. Mala som v nej LL bambus, myslim, ze som dala dvakrat (tu tenku vkladacku) a tu jednu malu original vkladacku. Ale je to tiez pekne velky balik.

ramzesa
26. apr 2012

@lowike u nas v zdravotnickych mi ukazovala len s patentkami, ale ked som videla tu cenu, uz mi to bolo jedno 😝 .

tunylyk
26. apr 2012

@ramzesa moje detvaky konecne zaspali,dnes najstarsi prvy,drobco si este vykecava,ale dam cicku uspavacku tak do tej piatej vydrzi,wonderoos mam tiez,tam je fajna ta vkladacka,akurat to schnutie dlhsie trva,stvorce ma suche vonku raz dva na novosklad,uz sa tesim ako sa mi zacne pretacat,ked bude taky akcny ako jeho bratia,tak to sme prebalovali po stojacky a v pohybe 😀