Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

naturalnarodinka
29. máj 2012

@lyongirl ok 🙂 Este nedojdes cvicit ? Máme body zajtra o 18h00. Alebo ti to donesiem po cviceni domov ?

baskaj
29. máj 2012

Ahoj kočky. Viete niekto porovnať pulky Weehuggers a Blueberry? Jednoveľkostné, patentkové. Zaujíma ma, že ktoré majú väčšie krídelká okolo stehienok a ktoré sú celkovo väčšie. ďakujem.

ianitka
29. máj 2012

@naturalnarodinka a tu "zelene jablko" uz nikomu do rana neposun, prosim 🙂 v uzsom vybere bola spolu s fialovou 😀 😀 😀

naturalnarodinka
29. máj 2012

@ianitka ta uz je pripravena na odoslanie ☹ Este ostava laguna, golfova zelena, zlta, mango, ruzova, cervene vino a cokolada ☹

ianitka
29. máj 2012

@naturalnarodinka tak nic, sa na mieste rohodnem medzi zltou, "golfovou" a cokoladovou, ale vidim to na tu zelenu 🙂

naturalnarodinka
29. máj 2012

@ianitka 🙂

ivanka.7
29. máj 2012

@danka.chomka Tak zavisi to od toho, ako je aj inak "velky". Pouzivam vrchne flipky, ale davam ich na novosklad, na plienku narovno som ich skusala len asi pred hm... 3-4 tyzdnami a veru som rychlo od toho upustila, aj mi to prekakala aj precikala popri nozicke, ked som ju mala na boku alebo tak, flipky mi vtedy nesli ani na najmensom zapnut tak, aby to mala okolo stehienok tak priliehave aby neslo aj pomimo. Mozno dnes (uz ma cez 5 kg a faldik na faldiku) uz by to bolo inak, ale ja ine ako novosklad ani neskusam, som si zvykla automaticky to viazat. No a ta stay dry vkladacka je sice dost mohutna ale urcite nie tak ako plienka narovno z novoskladu, takze podla mna by ti v tom maly este plaval. Ale tak to zavisi od toho, aky je velky celkovo asi. Ja keby som teraz sla niekam na mesiac, tak asi beriem stvorcov kolko ide (to aj najlepsie schne v roznych prostrediach) a kapsovky s bambusovymi vkladackami na noc (asi lepsie schnu ako nohavickove). Ale zalezi aj aku vybavu mas...

peluskovo
29. máj 2012

ondrejko v plienocke v ZOO ... uhadnite v ktorej? 😀

ianitka
29. máj 2012

@wieruss si sa pytala na stvorce - ale baby Ti uz poradili lepsie - ja nimi len kapsovky vypchavam zatial 🙂

ianitka
29. máj 2012

@peluskovo tots? ale to len podla vzoru tapem

ianitka
29. máj 2012

@peluskovo alebo Easy fit V2? vzor superstar

peluskovo
29. máj 2012

@ianitka
🙂 bingo easyfitky stars 😀

latkove_plienky
30. máj 2012

baby z rodinnych dovod budem rusit shop, tak sa teste na ceny plienociek za skladove ceny 😉

myska2233
30. máj 2012

@latkove_plienky a kedy mozme ocakavat??? Ja sa akurat chystam kupovat celu vybavicku plienok uz som ccela nahodit objednavku, tak by som aj pockala🙂 len neviem ako dlho?!

latkove_plienky
30. máj 2012

@myska2233 najneskor buduci tyzden to bude...alebo mi napis co by si chcela a ja ti poviem ceny

liviapeto
30. máj 2012

baby, teraz budem asi za blbu, ale ako spoznam, ze malemu uz musim plienku dovypchat??

wewe22
30. máj 2012

@liviapeto ked sa ti precura 😉

anelisa
30. máj 2012

Tak vlniaky vcera prevlhli 😖 Mala v nich stvorec a nechala som ju trochu dlhsie, aby som odskusala a mala navlhnuty extendor. Myslite, ze som mala zlu kuru?
@handricky nohavickove ja nerada pouzivam, robime bkm, takze prebalujem dost casto, preto su mi lepsie stvorce - to pisem este na margo Tvojho prispevku spred par dni o vlniakoch 😉

peluskovo
30. máj 2012

@liviapeto
pri prebalovani, uvidis, do akej miery je mokra, ci uuuplne komplet, alebo skor vyzera sucho

peluskovo
30. máj 2012

@anelisa
necitala som prispevky spatne, kedze sme boli par dni prec, ake vlniaky mas a ako si ich lanolinovala? / aky lanolin, aky pomer, ako dlho v tom boli /

lume
30. máj 2012

@latkove_plienky To mi je luto, este ze som sa uz pomaly zasobila... 😖

nenocka
30. máj 2012

babule, ako skladujete lanolín? konečne som ho zohnala 😵

zfidorka
30. máj 2012

@nenocka ja mam lanolin z lekarne v chladnicke... ale uz si nepamatam, ci som mala nejaky dovod ho tam dat 😅

latkove_plienky
30. máj 2012

@lume 🙂 mozno nieco bude chybat. rozhodne rada vam poradim ak budete potrebovat

lume
30. máj 2012

@latkove_plienky Zabehnem este k vam do obchodu par veci kupit. Vyhovovala mi vzdialenost od domu.

latkove_plienky
30. máj 2012

@lume pozri sa co mam skladom...aj na cene sa vieme dohodnut 🙂

handricky
30. máj 2012

@anelisa a ake stvorce? klasika bavlna 70*70? 1 ks? podla mna nestihaju stvorce. pri takom starsom dietati ani nemozu. Ci ine stvorce myslis? Aj keby si v noci prebalovala, tie davky u tak stareho dietata su vacsie na 1 klasicku plienku. Mne dieta v 9 mes nacuralo v noci 2,5 -3 dc (vazila som pokusne) 😀, lebo cucala celu noc.
Podla mna je kura dobra, akurat plienka nestiha sat. Ono tie vlniaky trocha navlhnut mozu, to sa samo vstrebe a vyschne, ale nemali by byt mokre.

lume
30. máj 2012

@latkove_plienky Napisem Ti sukromnu spravu...

smejkoh
30. máj 2012

@nenocka Ja mam lanolin pri izbovej teplote, v policke. Uz je tam mozno aj rok, kedze uz neplienkujeme, a je rovnaky ako ked som ho kupila 🙂

lyongirl
30. máj 2012

Ahojte, mňa by zaujímalo čo spraviť, ak vlniaky prevlhnú, nalanolínovala som ich, ak prevlhnú treba zopakovať postup nanovo?
A ešte jedna otázočka, plienku Bambi roxy ste sa odvážili dať hneď na noc, alebo ste najprv poskúšali na deň, pár krát vyprali pre lepšiu savosť a až potom dali na noc?