Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

izabelkak
19. feb 2010

kočky tak v ČR stoja v DM tie kikko bambus. plienky tolko čo na bráne, tak vydržím asi čo odpíšu a asi ich z brány ani nevezme a radšej so zľavou v DM, ja myslím že ich snáď budú mať len to potrvá možno bud. mesiac...

julia30
19. feb 2010

ja som z TN a tiez chcem nieco z brany ale eln drobnosti postovne vam zaplatim 🙂 nam to staci na jednu asresu ale na moju keby dahiliu to chmatlo nech sa k tomu najblizsie dostanem :D ja jej to lahsie dotrepem do nemocky alebo odmov 🙂 joooooooooooj aj ja chcem z brany uz sa tesim 🙂

crysmile
19. feb 2010

pocujte a od Ivusky nic nejdete kupovat? lebo ja nemam paypal a tie jej vlozky vyzeraju uzasne..

Medvidka pouzivam aj na doma, ale na den si rozrobim tak pol flasticky, viac nie.. tiez mam tu flasticku na rozstrekovanie a mam aj tie obrusky perlicky, ale su dost tvrde, mam nabuduce zalusk na flanelove obrusky, tiez ich maju na brane..
tak sa ide objednavat z brany? lebo by som teda tu snapku a ine drobnosti.. joooj, zas ste ma navnadili..
inak ja som si z brany kupila do carite od saloosu, mam uz styri masticky od nich a su super.. naposledy som si kupila 100% bambucke maslo, to teraz natieram na ritku malej..

dahlia23
19. feb 2010

crysmile, ja mám ešte tieto utierky, tie perličky sú dobré tak na cesty, na von a tak... proste na vyhodenie 😅

http://www.branakdetem.cz/plenkove-ubrousky-15k...

tie sú super, ako plienočky mäkučké. jedna utierka dokonca padla za obeť ako plienočka pre úplne malú Lenkinu bábiku. lebo my musíme mať všetky bábiky oplienkované 😀 akurát nechápala, že na tú bábiku snapi sponku fakt že nedáme, lebo je malá.... 🙂

crysmile
19. feb 2010

😀 dadka, sa smejem
hm, to je pravda, ze sa oplatia na vonku.. ale daju sa tie perlicky aj vyprat, to sa mi paci.. teda, samozrejme nie uplne zakakane..
mne sa pacia najma tieto
http://www.branakdetem.cz/bioflanelove-cistici-... ale jasne, ze sluzbu urobia aj tie predtym.. to ma nenapadlo, ze mozem tie kikko vyuzit, ja som si take narobila z klasickej kikko plienky.. asi 20 ich mam, diky za radu..

julia30
19. feb 2010

baby ja som si usila zo starej plachty total uz takej rozpadajucej sa je to bavlna a vyprata do bezvedomia teda uplne makucke a vzdy to len pod cistou vodou namocim a mam 🙂 teraz som si ale na leto na cesty kupila harmancekovy hydrolat supla do toho asi 5 kvepiek grepovych jadier (predlzuje trvanlivost a zvysuje antimikoticky ucinok) vsetko z nobilisu 🙂 tak som aj rozmyslala nad tym medvidkom ale asi to necham tak.

Ja skorej rozmyslam nad nejakymi jednorazovkami prave na pokakanu ritku na cesty lebo pocikane mi nevadi ked utriem aj latkovkou a necham v aute ale pokakane sa to na prd perie ;D lebo sa mi to nechce prepierat :D tak ale asi budem zgrglos a usetrim a nekupim tie eko jednorazove ale isto chcem IV vlozky od z brany a uz mam niekolko dalsich veci pozretych 🙂

Dahilia ty si zasa na velkom kompe len ked si neni na skype? 🙂

mneme
19. feb 2010

ja som z karlovej vsi

dahlia23
19. feb 2010

nenee, na svojom som už... 🙂 teda, že vraj je to už náš 🙂 tak som mu povedala, že ho môže rovno zobrať pod svoj patronát... bez dodatku, že ja chcem ten malý, čo má segra, len v červenom 😀

dahlia23
19. feb 2010

inak, mne tie pokakané plienky nejak extra žily netrhali... separačku som vyhodila a plienku dala do pytla. a doma sa potom riešilo žlčovým mydlom 🙂
len ty, julia, tuším používaš tie flísové separačky, že? to by som riešila asi radšej jednorázovými separačkami ako plienkami. fuuuuj, ja som z tých jednorázoviek úplne zhnusená. to bolo vždycky horšie ako látkovka...

dahlia23
19. feb 2010

jaaaj, a ešte to som chcela, že keď máš babu, nerieš medvídka... kúp femu a máš aj pre seba, aj pre malú. je to to isté, čo medvídek, hydrofilný umývací olej 😉

som jak mongol, do 3 príspevkov to musím písať...

crysmile
19. feb 2010

dahlia a ta fema je co?

dahlia23
19. feb 2010

crysmile:

http://www.nobilis.cz/index.php?page=detail&id=63

je to hydrofilný umývací olej. ja to mám namiesto intímneho mydla. používa to aj Lenka. a fakt je, že aj pri nejakom tom výtoku to veľmi pomohlo.

crysmile
19. feb 2010

dahlia, vyzera to dobre..

henushka
19. feb 2010

mneme, ja som tiez KV 🙂

dahlia23
19. feb 2010

je to dobré 😉
ony sa tie ceny zdajú trošku vysoké, ale vydrží to neskutočne dlho. ja mám tú 100 ml fľašku od leta a mám minutú polovicu. a používame to vlastne dve. 😉

crysmile
19. feb 2010

a keby som sa k vam pridala? daco by som z brany aj ja chcela.. ale ja som trosku z dalej ako BA a TN..
hm.. ten nobilis ma fakt dobre veci.. a kde ho nakupujes?

dahlia23
19. feb 2010

u nás ho majú v jednom obchode. dá sa objednať na dobierku priamo z ČR, ale neviem, koľko to vychádza, ja som ešte neobjednávala. ale ak by si chcela niečo, čo budú u nás mať, tak Ti to pokojne kúpim a pošlem, ceny sú také ako na webe 😉

crysmile
19. feb 2010

dahlia, ved ty o chvilocku rodis a chces mi kupovat.. ty si zlata.. 🙂

etuska
19. feb 2010

Baby-tie ivuskine vyrobky su krasne 😵

dahlia23
19. feb 2010

no, keď to nezvládnem ja, pošlem juliu 😀
som zvedavá, čo na to povie, keď sem dofičí 🙂 ju sme poriadne namotali na nobilis aj na látkovanie. 😀

crysmile
19. feb 2010

😀 😀 hii.. tak ale zas je to dobre, ked je clovek informovany..
a kde si mozem najst ktory olej je na co dobry? vobec sa v tom nevyznam.. aky ty pouzivas? neviem ci nie sme mimo temy..

dahlia23
19. feb 2010

napíšem Ti IP, aj keď by to možno zaujímalo viacerých 🙂

crysmile
19. feb 2010

etuska, veru, su krasne.. len ked sa u nej da platit len cez paypal.. a ten ja nemam ☹

dahlia23
19. feb 2010

crysmile, vraj m-bank má tie karty na paypal a je to všetko zadara. tiež rozmýšľam, či si ten účet neurobiť...

julia30
19. feb 2010

neni problem ist kupit a poslat ;) nema problema ;) inak crysmile neni problem ti aj ist vypytat taku knizku a poslat ti ju tam su popisy tych olejov a aj vsetkeho co skoro vyrabaju 🙂 tak by om ti to poslala postou a tam si mozes nastudovat posli mi adresu aj tak tam v pondelok pojdem tak v utorok ti to dam do posty 🙂

a btw,. ja som bola sama namotana na latkovky aj s muzom od zaciatku len my sme nevedeli, ze uz su takeot vychytavky my sme boli odhodlani v stvorcoch odlatkovat ;) tak to si zoberte ;)

dahlia23
19. feb 2010

julia, ale vy nie ste vzorka normálneho obyvateľstva 😀

teda, ani my asi 🙂

mňa dneska napadlo, že by som chcela v pôrodnici nadštandard... to by som si aj látkové vložky mohla zobrať 😀

emjee
19. feb 2010

kurnajs neprovokujte s tou branou 😀 😀 😀

ale tak ak mozem odporucit, ja som si naposledy v brane kupila teplacky farmers a su fakt ze uuuzasne, na latkovky a do satky ako stvorene 🙂

dahlia23
19. feb 2010

emjee, a že kto provokuje, že??? 😀 😀 😀

crysmile
19. feb 2010

emjee, ved isto nieco z brany potrebujes, netvar sa ze nie 😉 😀

dahlia23
19. feb 2010

chcem vedieť, ktorá z nás nepotrebuje niečo z brány 😀