Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

matja
11. mar 2010

nám jednoveľkostné plienky nevadili. Samozrejme, pokiaľ sa dajú zmenšovať na patentky, nie ako CT. Používali sme ich odmalička.

avila, my máme z popolini iba jednu plienku, myslím, že za taký pomer cena/kvalita sa dajú kúpiť aj lepšie plienky. Mne až tak sympatické neboli, preto som do nich nešla. Možno majú dievčatá iné skúsenosti.

dahlia23
11. mar 2010

nám tiež jednoveľkostné nevadia. som sa trošku bála, ako to bude na novoška, ale v pohodičke.

ja si tiež myslím, že popolini sú za veľa peňazí málo muziky, ale osobnú skúsenosť nemám, len z počutia.

izabelkak
11. mar 2010

mňa na tých popoliny two size láka že sa dá zvlášť zapnúť okolo nožičiek a zvlášť bruško, zapínanie je ako na SWB to bočné patentkové... celkom čítam na ne chválu aj na tie organic one size a cenovo mi prídu možno drahšie proti BL, ale to je pre nás nepoužiteľná plienka takže sa ca. pohybujeme v cenových hladinách popoliny ...

presne zmenžovanie jedine tými covčkami vpredu,to prehýbanie predného dielu veľmi nefunguje to má práve tá MMT...

a tak my si možeme doma už veselo fičať na viazačkách čo som prikúpila na bráne tak som spokojná... ešte mať to bambus.froté zo sijemedetem a kikko bambusové a na doma sme vystaraný... len občas som lenivá a žiada sa mi nohavičková... tak som si povedala že nebudem tie AIO sušiť, minule som jej doma šupla IB a hneď sa mi do nej vykadila 😖

standu
11. mar 2010

u nas zmensovanie pri CT fungovalo, ale je prevda, ze sme sa k nej dostali neskor...tak neviem ako moze sediet 3-4kilovemu prckovi...pri MMT sa mi zmensovanie paci len u suchacovej plienky, pri patentkovej je to divne....popolinu mame onesize tencel a zo zaciatku som ju zmensovala (prehnutim) a ok ale teraz je malej uz nejaka cudna....tym, ze je velmi siroka medzi nozickami ju musim na brusku zapinat na volnejsie nez treba aby netlacila stehna...

baby poradte, onesize plienocka Upsy sa mi pokazila....vnutri po obvode vsite gumky mi na par miestach popraskali preto dobre nedrzi a dnesna cika tak cela skoncila na bodynku a teplakoch...dak sa to nejak opravit??? vsit obyc gumu??? taku silikonovu asi nezozeniem... ☹

bemba
11. mar 2010

Ja som si objednala BUMGENIUS ONE SIZE a su perfektne...velkost sa urcuje patentkami a zapinaju sa na suchy zips. Takze nikde netlacia. Zijem v Irsku a tu som ich dostala za cenu 15 eur za kus. Na SK pod 20 nejdete. Tak som si hned objednala 20 a mame pokoj.Dcerka v nich prespinka aj 4-5 hodin a ziadna zaparena ritka alebo nieco podobne. Dokonca ani krem nepouzivame.

dahlia23
11. mar 2010

bemba, za 15 € / ks by som ich aj ja kúpila viacej 🙂

izabelkak
11. mar 2010

bemba a nemyslíš Ty náhodou tieto http://www.ekoplienky.sk/product/bum-genius-all...
tie sú lacnejšie ako organic lebo sú zvnútra z PE....

standu
11. mar 2010

iz podla mna bemba mysli BG 3.0 naozaj sa ceny v Uk tak pohybuju...okolo 13-14libier

standu
11. mar 2010

http://www.fill-your-pants.com/section/9/1/birt...

no, tak troska viac, ale do 15libier vselijak a stale menej ako tu 😉 ale to aj bittky a pod, davam do pozornosti vynikajucu cenu:
http://www.clothbumsrus.co.uk/itti-bitti---bitt...

skoda, ze mi asi ziadne plienky uz radsej netreba 😀 😀 😀

izabelkak
11. mar 2010

aha máš pravdu standu tá all in one je viacveľkostná....

standu tak pre druhé potom či nie? 😀

lenka138
11. mar 2010

zdá sa mi, že ste sa bavili aj o látkových vložkách. Chcela som sa spýtať aké s nimi máte skúsenosti a či máte skúsenosti aj s vložkami z plienka.sk

standu
11. mar 2010

iz ked my sa k druhemu dopracujeme uz takeee budu novinky ze capnem na rit 😉

crysmile
11. mar 2010

lenka, ja mam skusenost zatial so slipovkami od bundles, je to super.. taka trickovinova latka a dobre sa nosia.. este chcem nieco od ivusky.. aj tak to mam ku kalichu.. od babylucy nemam, ale podla mna ten material - flanel stvrdne, takze by som volila nieco ine..

lenka138
11. mar 2010

ale BL majú aj organic, tak možno to by bolo v celku dobré

crysmile
11. mar 2010

lenka, asi treba vyskusat ako aj pri plienkach, ze co najlepsie bude vyhovovat.. 🙂 mne sa paci u bl ten system tych kridelok, do ktorych sa vkladaju vlozky, ale kedze to nemam odskusane, neviem ci sa ta pul vrstva neuspini..

emjee
11. mar 2010

ja mam slipovky MaM a su super, jedine co mi vadi (a to som zistila, ze aj ostatne znacky maju slipovky aj vlozky tak) je rozmer na sirku - jednoducho mam z nich trochu skrcene nohavicky medzi nohami 😝

ad kapsy, mam doma:
- easy nappy a bum hugger maju otvor vpredu, kam sa vopcha ten chobot u hambaca resp. vkladacka na cvocky u easy nappy
- fuzzi bunz, blueberry maju otvor vzadu
ani na jednych nie je nejaka zaklapka alebo nieco take, ale nam to zatial neva 😀

crysmile
11. mar 2010

emjee a bundles ma dvoje cvocky aby si si to nastavila podla nohaviciek a mne aj tak nesedia, praveze mam volnejsie take tie kridelka, aj sirsie nohavicky by mohli byt.. ale nesuchaju sa hore dole, sedia na mieste, takze to neriesim

dugyna
11. mar 2010

Mneme budem na teba mysliet s tou branou 🙂

mneme
11. mar 2010

iz, rezevu bbh vidim na dlho - teraz ju ma zapnutu na najmensie. je to fakt dost velka plienocka. na rozdiel od ib...

tynushqa
11. mar 2010

ahojte,
chcem objednat vlniaky disana farebne ale tam uvadzaju iba farbu a pocet kusov, to su akoze jednovelkostne nohavicky alebo ako to mam chapat? 😕

dugyna
11. mar 2010

Lenka ja cakam vlozky BL, som objednala 10 outher a gratis dostanem 10single.ale oskusam az po porode..

emjee
11. mar 2010

crysmile aj MaM ma dvoje cvocky, na uzsie to ani nezapnem, na sirsie je to stale malo 😝 asi mam bombardaky alebo co 😀

mneme
11. mar 2010

baby, trochu off topic, co pouzivate latkove vlozky to mate ako doplnok ku kalichu? to treba ako poistku nieco pre pripad, ze by pretiekol? ja totiz o nom vazne uvazujem, ten igelit na mne mi uz teda riadne vadi 😝

crysmile
11. mar 2010

tynus, ak to myslis tie natahovacie, tie boli podla rozdelene podla velkosti pokial si pamatam..
emjee, noo, urcite nemas vacsie bombardaky ako ja 😀 asi to zalezi od velkosti kridelok 😀

tynushqa
11. mar 2010

no su to natahoavcie ale nie je tam ziadne rozdelenie...

emjee
11. mar 2010

mneme ano ja som si to kupila ako doplnok ku kalichu, aj ked zatial som po porode mala len jednu ms a dalsia sa jaksi este nedostavila 😅

emjee
11. mar 2010

tynushqa ja mam disany vlniaky velkost 86/92

emjee
11. mar 2010
baskaj
11. mar 2010

baby, pls, neodfotíte niekto tú BG flip zvnútra? tá vložka sa tam iba položí alebo sa aj nejako pricvakne?