Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

katka888
21. aug 2010

@brisilda
super napad, ten par :D

izabelkak
21. aug 2010

@brisilda a chceš vyslovene vkladačky? velmi savé sú bambusové od babyidea, sú z bambusového fleesu....

brisilda
21. aug 2010

@izabelkak dik ano chcem iba vkladacky no ak ma ocari nejaka plienocky tak kupim 😀 dik za info

pipera
21. aug 2010

@brisilda urcite ta nieco ocari 🙂
ja som prve plienky mala tri druhy TB + biele pulky. vascie som zacala dokupovat okrem TB aj rozne kapsove a aio farebne z vonku.

sulky
21. aug 2010

@brisilda , velmi sava vkladačka je od BBH bambusová, tá nštvorcová. Zdá sa mi že je najsavejšia zo všetkých ktoré som skúšala.
Alebo ked mas vrchnePULky, tak skús nohavičkovú BBH. Tá je tiež super savá.

avila
21. aug 2010

Dakujem baby, zajtra idem do Kauflandu, kupim tu misku na slahanie, teda na cikanie 😉 A skusime. Potom sa podelim so skusenostami 🙂

miruss
21. aug 2010

@brisilda: Mne sa najlepšia vkladačka na noc osvedčil štvorcový babyidea prefold. Malá spí v noci v kuse bez kŕmenia a prebalenia 13 hod. Má plienku Bum Hugger, prefold a vrchné nohovičky a nepreciká.

miruss
21. aug 2010

@susanne5: Ak nechceš veľa investovať. Tak dobrá je aj štartovacia sada econobum Bum Genius. Obsahuje 3 vrchné nohavičky a 12 vkladačiek. Econobum sú podobné flipkám, len econobum nemajú chlopne na vloženie štvorca a flipky majú pevnejšie zapínacie uši.
Posielam Ti IP.

cucovia
21. aug 2010

ahojte baby mate niektora skusenost s blueberry minky?

taanak
21. aug 2010

@izabelkak 😉 s tym preberanim tovaru u nas doma to bolo uz dost kriticke a aj to bol jeden z dovodov (okrem toho, ze nas uz plienky vytlacali z bytu), preco som hladala priestor pre obchod. Ak teda este niekedy zavitas do nasich koncin, tak sa mi urcite pripomen 😉

taanak
21. aug 2010

mne sa tie Econobum velmi nepozdavaju, nohavicky by este mozno usli, ale ta vkladacka je obycajna viacvrstvova plienka, na rozdiel od Flipiek, kde je organic vkladacka z prijemneho bavlneneho upletu 😖

taanak
21. aug 2010

@avila potom, prosim, daj vediet, ci si tu misku v Kauflande zohnala. Diky 😉

dugyna
21. aug 2010

Kocky mne sa na noc zatial najviac pozdava kombinacia BBH bambusova a plus este som do nej dala navyse bmbusovu vkladku z bbh magic. @avila ja som pouzivala lavorik a teraz pouzivame nocnik🙂

dugyna
21. aug 2010

@avila tu je ta foto toho nocnika

dugyna
22. aug 2010

@taanak inak tak dakujem za radu s miskou...ale ten serblik alebo lavorik nam vyovuje...mala ked kaka pocas papania..tak ona prestnane predtym papat.. 😉

zojec
22. aug 2010

ahojte... chcem sa spytat, pouziva tu niekora z vas vrchne flisove nohavicky??
@avila ja som pouzivala miesto snurovacich disan obycajne postolky zbavene igelitu.. drzali super.. ale to len preto, ze som s latkovanim zacala trosku neskor a mala som ich nakupene.. skoda mi ich bolo nepouzivat.. 😉 na ne som davala vlniaky..

matja
22. aug 2010

@zojec - my sme používali flisáčiky a dosť dlho, prestali sme len pred pár mesiacmi, keď už malému nestačili.

labutka
22. aug 2010

@cucovia blueberry mam dvoje vrchnaky a su fajnove. Pul vrstvu maji este potiahnutu latkou, tak aj ked dam len stvorec na rovno, krpec nema na riti umelinu.
Mam aj blueberry kapsu, a tiez spokojnost. Ma taku dlhu vkladacku, sklada sa na tretiny, takze dost rychlo uschne. Kuk moj album. 😉

prsky
22. aug 2010

baby, co mate e-obchody neuvazovali ste o tom, dat na stranku kazdemu v konte moznost zostavit si wishlist (ako na martinuse). idem pomaly vyberat plienocky pre druhe a celkom by sa mi taka fcia zisla. 😀 ak take mate, dajte vediet, kto 😉

avila
22. aug 2010

@taanak zohnala som, taku krasnu zelenu a je absolutne taky isty ako ten cinsky nocnik. Ale absolutne. A uz je v nom prva cika a prdik 😀 😀 😀 Baby ale s tymi chlapcami je to ozaj narocne, teda s tym mierenim 😉

sulky
22. aug 2010

@avila , to mas pravdu s tymi chlapcami a mierenim. My ked cikame do nocnika, ide vsetko von 🙂 Asi mame maly otvor, treba kupit vacsi nocnik.

greeri
22. aug 2010

@miruss chcela by som sa opýtať kedy asi budete mať v e-shope opäť vlniačiky anavy? 😵

miruss
22. aug 2010

@greeri: Mali by byť do 2 týždňov. Čo som mala sa veľmi rýchlo predalo, tak čakám na nové.

greeri
22. aug 2010

@miruss takže tak začiatkom septembra ak som dobre pochopila? 😕

miruss
22. aug 2010

@greeri: Áno.

greeri
22. aug 2010

@miruss OK, ďakujem za info, ja len aby som vedela koľko mám ešte času rozmyslieť si, čo by som ešte chcela 😅

miruss
22. aug 2010

@greeri: Dovtedy by mali byť skladom aj nové farby flipiek, inovované gro baby a nové tots esasyfit. 🙂

monr
22. aug 2010

včera v kauflande, " nočníček " 3 farby, jasná zelená, oranžová a žltá. Nekúpila som žiadnu, bo malá ciká do normálneho nočníka.

@miruss nové farby flipiek? super správa, ešte zo 2 by sa hodili 😀

taanak
22. aug 2010

no, chlapci a cikanie..., nas maly hned po prichode z porodnice kazdeho pri prebalovani pocikal (poniektorych aj viackrat 😖 ) ale uz sa polepsil. Pri malej sa mi to nestavalo...
S mierenim do nocnika mame este taky problemik, ze cakam, ci zacne cikat a ked zacne tak mu nasmerujem pipika a on hned s cikanim prestane. Tak sa este musime zladit. 😉

cinocka
22. aug 2010

tak my mame prvy den latkovania uspesne za sebou 😵 a zatial maximalna spokojnost nas oboch 😝 samozrejme drobec ich musel hned 2x pokrstit 😀