Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

divoska
23. sep 2010

@mysinka2007 extendor na body poznas? hod do googlu pripadne, uzasna vec. my sme zatial na 50tke stale, posledne dni zacal byt problem s plienkami, teraz uz neni 🙂 a oblecenie stale dobre, len cez tie plienky to neslo zapnut teraz je to uplne super. takze predpokladam ze s 56tkami ktorych mam hodne vydrzime tiez este hodne dlho 🙂

mysinka2007
23. sep 2010

@divoska heejjj, to je tiež možnosť ako si pomôcť, vďaka 😉 a máš skúsenoť s plienkami typu all in one? Plánujem nejaké kúpiť, je veľa druhov, ale neviem, ktoré sú ok 😎

alusha
23. sep 2010

@mysinka2007 skus pozriet na nete gro baby, bum genius flip, s tymi je vacsina mamiciek spokojna a su na ritke malinke

etuska
23. sep 2010

@mysinka2007
@alusha
mrkni v mojom albumceku Bum Genius Flip:

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/etuska/album...

su fakt super.Dostat aj lacnejsiu verziu (tusim sa vola Econobum)-ale tie vraj nie su az take dobre ako "flip-ky"

mysinka2007
23. sep 2010

@alusha uz som pozerala som na gro baby zdajú sa mi "najsympatickejšie" 🙂

alusha
23. sep 2010

@mysinka2007 este pre info, su menej save ako tie flip a ak ti babo vela kaka, tak sa stane ze ti kakanicka vytecie aj na tie gatuse... pozri bazarik, aj teraz tam kocky predavaju gro baby, usetris 🙂

michaela80
23. sep 2010

@mysinka2007 ja mam pocit pri plienocke Gro ze raz cikne ahned ma tam riadne mokro..ja ju vyuzivam iba ked viem ze ju bude prebalovat niekto iny mimo mna...

miruss
23. sep 2010

@mysinka2007: Z AIO a kapsových štíhlych plienok sú moje obľúbené. Bum Genius onesize v4.0, Bum Genius Flip so sty dry vkladačkami, Tots easyfit, kapsovka onesize Fuzzi Bunz. Gro Baby sú dobré, ale teraz sú vylepšené volajú sa Gro Via a vkladačka má spodnú vrstvu nepremokavú, takže je to lepšie, nohavičky tak rýchlo nenavlhnú.

alusha
23. sep 2010

baby, nechcete niektora SWB kapsovku, velkost M? nam je nejaka mala ci co...

katka888
23. sep 2010

@alusha
hodis mi pls link na nu? nejak ju neviem najst... dnes mi to s googlom nejde, asi ma dnes u nas dofcu 😀

katka888
23. sep 2010

@alusha
to je tato znacka: swaddlebees ? lebo nieco take som nasla 😉

alusha
23. sep 2010

@katka888 poslala som ti IP

etuska
23. sep 2010

@alusha
ja davam Simimu M-ko SWB kapsovku od narodenia a tiez sa bojim ze o par tyzdnov nam, bude mala-inac super plienocka-my mame velurovu-paradna makkucka 🙂

etuska
23. sep 2010

@zojec
mate vlniaky Disany?aku velkost?bola by Šimimu velkost 3-6mes. uz mala?-co myslis?teraz ma uz viac ako 7kg

emjee
23. sep 2010

@izabelkak prosim ta, tak sa mi mari, ze tebe raz nedali zlavu v brane a potom si to nejako uhrala, ze ti ju dodatocne dali - ako si to urobila? ide mi objednavka za 7600 kc bez zlavy ☹

sulky
23. sep 2010

@etuska , to je ta najmensia velkost. Ak mate uz 3 mesiace, tak mukup tu vacsiu radsej.

etuska
23. sep 2010

@sulky dik 😉

sulky
23. sep 2010

@etuska , jaj pockaj, ja ye to je 3 -6 kilov. 🙂 Ake je tam napisane cislo? Akmate 3mesiace, mohlo by vam to byt 🙂

sulky
23. sep 2010

@etuska , pre vas by bola velkost 74/80

etuska
23. sep 2010

@sulky
predva to jedna pani a ponuka 2 velkosti-tu vacsiu urcite kupujem(ak ma niekto nepredbehne) 😅
dik

divoska
23. sep 2010

@mysinka2007 ako vidis, proficky ti uz odpisali ;) ja som este novacik, all in one som na zaciatku vobec neplanovala. teraz mam na ceste itti bitti snap in one a bum genius organic onesize co je tusim tiez all in one respektive snap in one od dahlie. inak velmi neplanujem, ale uvidime co a ako sa vyvynie. zatial fungujeme so stvorcami a pulkami, mam aj nejake nohavickove a zavazovacie, ale tie pouzivam minimalne zatial.

zojec
23. sep 2010

@etuska , sulky ti uz odpovedala.. ja mam tie najmensie disany.. mozno este mesiac ponosi,ale urcite nie na nejaku velku plienku.. na anavy v pohode 😉 je tam pisana velkost 62-68 a myslim ze tomu aj zodpoveda.. ony sa trosku tak zbehli.. alebo splsnili,alebo ako tomam napisat 😀 ale to Mko ako sulky pise, by ti malo stacit , ja tiez planujem coskoro dokupit vacsie.. uvidim ako sa mi osvedci merino v 3 vrstvach na noc.. lebo anavy mi dnes pretiekli a to som ich nalanolinovala v tak,ze sa mi z nich nedlaa ruka odlepit 😀

elixia
23. sep 2010

Baby, chystam sa lanolinovat podla tohto navodu http://www.altermater.eu/post/2009/08/27/lanoli..., viete mi povedat,ci a cim sa da nahradit ten detsky sampon? Ziaden detsky doma nemam.

divoska
23. sep 2010

@mysinka2007 jo a este flipky mam uz tiez necakane, ale este cakaju do prania takze neoskusane zatial

zojec
23. sep 2010

@elixia hocijakou kvapkou tekuteho mydla napr. alebo telovym samponom.. 😉 detsky sa odporuca kvoli alergenom to je len aby sa ti ten lanolin rozpustil v horucej vode poriadne

elixia
23. sep 2010

@zojec aha,dakujem, uvazovala som nad tym,preco prave detsky sampon...

anlu
23. sep 2010

@alusha cim si vypchavala SWB?

izabelkak
23. sep 2010

@emjee to bola @dugyna opýtaj sa jej, bolo to vrámci tej hromadnej niečo doobjednávala a nedali jej zlavu tak to potom dajako vyriešila...

mysinka2007
23. sep 2010

vďaka baby, vyskúšam flipky, možno gro baby, dám Vám feedback 🙂 Zatiaľ sa stále vraciam ku klasickým štvorcovým plienkam, stále ich žehlím a robím novosklad, je to časovo náročné 😒 . BL a Popo ma zatiaľ neuchvátili, ale nevzdávam to

divoska
23. sep 2010

@mysinka2007 kasli na zehlenie prosim ta. a s novoskladmi obcas nech laskavo pomoze aj chlap 😀