Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

olinka6226
7. okt 2010

@divoska nazdar 😀

aknavij
7. okt 2010

@alusha a kedy je ten tyzden latkovych plienok? Nie som v obraze🙂))

labutka
7. okt 2010

@aknavij tyzden latkovych plienok byva na prelome aprila - maja.

zojec
7. okt 2010

@zuba ja ti tiez odporucam bg flip, tie maju fakt vyuzitie na vsetko, na nohavickovu plienku, na stvorec, na vkladacku... weehugerky maju bambusove zaklapky, su urcene len na vkladanie plienky, cize na nohavickove su nie dobre, lebo po zvlhnuti tych zaklapiek ich mozes dat prat.. :(

@divoska citam o tej organic vkladacke, asi si ju malo krat prala, este nedosiahla najvacsiu savost 😉
@petrinka ja mam dievcatko a tiez by furt visela na koze... a ma len necele 4 mesiace uz ked vidi ze dviham tricko pachti a viiska.. 😉

zojec
7. okt 2010

@divoska 27x??? no panecku... 😀 a to som si myslela ze moja z 20razmi trha rekord...prave preto som sa vtedy rozhodla pre latkovky 😉 ja som normalne chytila depku z toho odpadu..

divoska
7. okt 2010

@zojec jo prala som ju presne jeden krat zanova na 40tke. ta stay dry okamzite cucala a tato ty kokos to ma nenapadlo ze aj tejto sa to tyka o tej neskorsej maximalnej savosti co ste kedysi spominali u niektorych plienok. ok budem ju teda davat do kazdeho prania plienok 🙂 sak som si aj dala zavazok ze sa na ne nebudem len kukat. a jo, asi prestanem pit alebo co 🙂

anlu
7. okt 2010

ja som si dnes na zivo okukla weehuggers a velmi vazne nad nimi uvazujem 😀 nechcete niekto predat? 😅

zojec
7. okt 2010

@anlu 😀 😀 ani nahodou 😀 😀

avila
7. okt 2010

@divoska ti nasi sa dohodli, aj nas krpec dnes malo kadil. Zeby vplyv novu? 😀

avila
7. okt 2010

@anlu aj mne sa vidi 17 euri moc na vrchne nohavky...

zuba
7. okt 2010

@zojec ďakujem, tak kúpim asi tu bg flip a na krásnu weehuggerku si počká až duhré bábo ☹ , prípadne neodolám a aj tak si ju kúpim 🙂 .

anlu
7. okt 2010

@zojec ani nahodou nepredas? 😀 😀 😀

@avila no hej, ale pekne su a viac sympaticke ako flipky... zojec ma teraz niekam posle 😀 😀 😀 😀

anlu
7. okt 2010

@zuba ja som dnes weehuggerke podlahla 😀 mne sa velmi paci a nemyslim len dizajnovo ale ten material sa mi paci

zojec
7. okt 2010

@zuba kup si oboje a mas pokoj 😀 ale tie flipky maju fakt vacsie vyuzitie 😀 😀 och ake sme my zeny... 😀 keby latkovali chlapi, tak im stacia 3je flipky aj to jednej farby a maju pokoj 😀 😀 😀

anlu
7. okt 2010

@zojec 😀 😀 😀 tak to si trafila

avila
7. okt 2010

Baby, asi som moc prakticka, ci co...

izabelkak
7. okt 2010

kočky tak som si prvý krát robila zoznam kolko som dala do látkoviek, aj to z časti od oka, nemám všetky účtenky a neviem aké kurzy boli keď som robila objednávky z brány, ale veru napočítala som 640,-- EUR 😨 a to som tam nepočítala plienky ktoré som mala ale posunula ďalej s dajakou kvázy stratou, ale kupovala som všetko nové, no 😖

na druhej strane si myslím, že aj tak je to aj s elektrinou o niečo menej ako za jednorázovky ak by som počítala na 2 roky v priemere s 8 plenkami na deň za predpokladu používania pampersiek, teda tých drahších jednorázoviek...

ale tak o prachy nejde, ale už ma tak trochu zaujímalo koľko som na látkovky utratila, a neviem prečo ma to tak prekvapilo, keď musím mať všetko 😀 😝

zuba
7. okt 2010

@anlu No tak ja sa budem snažiť ešte chvíľu odolávať 😉 ohmatať nemám kde, tak kým s ak nej nedostanem tak sa mi to možno bude dariť

@zojec No tak je, len neviem či by môj bol aj v tomto prípade popripínať vkladačky - minule sa mu ale podarilo poskladať IB - ešte že sú patentky farebné 😉

sulky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sulky
7. okt 2010

aochvilu tam budu aj anavy AIO

sulky
7. okt 2010
och
7. okt 2010

@sulky ved uz si pripadam ako blazon ked kazdych 15 minut refresujem tvoj obchodik 😀 😀 😀

och
7. okt 2010

este si pockam na anavy 😀 😀 😀 😀 😀

och
7. okt 2010

@zojec moj mm nevie ani latkovku dat 😀 som ho nechala prebalit a kukam decko alany na sebe a on ze: ked v tom sufliku ich je tolko ze som nevedel ktoru 😀 😀 😀

avila
7. okt 2010

@och aj moj mm mi povedal, ze tam mam polepit stitky. Ze tato na doma, tato na den, tato na von. Nejako sa nechyta, este tak nohavickove da, obcas.

och
7. okt 2010

@avila len ja mam same AIO 😀 😀 😀 😀 takze ktoru kolvek aj som mu to kricala a nepodarilo sa 😀 😀 bol z toho taky vykolajeny, ze som dieta nasla s trickom naruby 😀 😀 😀 😀

anlu
7. okt 2010

@och ja som tak svojho nechala v nedelu s detmi a Oli teraz stale na nocnik chce sadnut, tak jasne ze ju musel rozbalit a potom zabalit a celkom slusne sa mu to podarilo co je veeeeeelky zazrak lebo on zasadne neprebaluje 😖 no ale som rada ze sa mu to podarilo a ze aj dobru plienku trafil 😀 😀 😀

sulky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sulky
7. okt 2010

@bihan , su aj kapsy, aj AIO organic

@lindauciatko, ja som mala este staru verziu LL, objednavanu z UK.Vtedy sa robilo iba cislo 1a 2. Tie sa mi zdali velkostou porovnatelne z bambinex. Az teraz citam baby,ze LL velkost 2 im je uz mala. Nechcela som ta zmiast ☹

etuska
7. okt 2010

pred par dnami som vydrazila na Ebay-i 4ks Ellá s House L-ka(ta pani pisala ze su bavlnene)-ale podla mna su aj konopne-je to taky iny "matros" 😀

A samozrejme som neodolala a objednala 4ks hamburgera 🙂)))