Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

dudri
22. dec 2009
miruss
22. dec 2009

Mne do tej kapsovej SWB najlepšie pasujú:
http://www.ekoplienky.sk/product/soft-frote-2-k...

weronique1
22. dec 2009

ewulalia, duratlicka - od cca 82 strany bežala presne taká diskusia, akú potrebujte (čo a koľko, nejaké vzorové zostavy), je síce rozťahaná na pár strán, ale určite to za chvílu prelúskate

vladkaz1
22. dec 2009

cafte druhy pokus sa mi podaril uz som aj zapracovala gumky a na pohlad je velmi pekna ,dakujem za radu 🙂 😉 aj do IP J. 😉 som s toho unesena ze dokazem usit kasuuuu 😀
este troska farbicky by to chcelo .. ale bude aj to 😀

miruss
22. dec 2009

Vladka tak druhá vyzerá, že bude lepšie sedieť, si veľmi šikovná. 🙂

vladkaz1
22. dec 2009

Mirus ,dakujem len nemam dobry fotak ,aby bolo viet aspon detail .. 😒 ale tesim sa ... pojdem nakupit nejake latky ako na spestrenie 😀

emjee
22. dec 2009

aky je rozdiel medzi celulozovymi a viskozovymi separackami?
myslela som, ze deticky mozu byt haklive len na flisove

dudri
22. dec 2009

nemusi byt kazde dieta neznasa na flis. Moja dcera velmi dobre znasa na flis. podavam ju 1x denne- ked kaka. to je vsetko.
na zaciatku som ju zacala podavat seperacku, mala cerveny zadocek, lekarka vravela, ze nieco alergia, tak spom prestala pouzit
http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

papierova separacka je este pocit mokro...to je neprijemne, lepsie flis, vobec sa necitis je mokre

emjee
22. dec 2009

no len u M. je problem dat separacku "len" na kakanie, kedze to je kazdy den inokedy, prip. castejsie 😀

izabelkak
23. dec 2009

som sa práve chcela dudri opýtat z čoho mala malá tie červené vyrážky ako si písala dávanejšie na fore, bolo to z tých separačiek? u nás to tiež tak vyzerá že ich nebudeme moct používat, ale flees je zrejme o.k., malá ho mala v noci ca. 5 hod. a pohoda, plienka mokrá a ona vdaka fleesu v suchúčku ... ale pokožka nie je úplne o.k. červené bodky zmizli, ale zase má na zadočku na polkach také suchšie miesta a akoby pupáčiky, takže stále niečo ... ale aj tváričku má takú trochu obsypanú a pritom telíčko o.k., tak neviem či sa nám aj zuby nederú, ale hnačku nemá...

včera inak vonku naložila do IB, vonku inak vobec nekaká zásadne len doma🙂)) a IB to obstála bola už aj pocikáná a kako ostalo pekne v plienke... blbé je že tie vrchné gate treba prat na 40 tke, včera som prala plenuchy tak som to tam radšej nedala, bojím sa aby mi nezačala šuštat a pretekat...

vy ako periete vrchné chlpatice IB?

matja
23. dec 2009

iz, ja som ani nevedela, že ich treba prať na 40 😅
periem normálne s ostatnými plienočkami na 60

dudri
23. dec 2009

ked som ju zacala prebalit ... najma bambusovy material... len v plienkovej oblasti cervene bodky... podobne ako nieco viroza, dala som flisovu seperacku. v pohode... som skusila po mesiacoch bez seperacky- okej bez bodky.... az dodnes 😉
nepopuzivam casto flisovu seperacku... len rano kaka... ona posunkuje kaka... 😎 , keby 2xkaka, nevadi periem so zlcovym mydlom a namocit do lavora celu noc.problem nema tvrdu stolicu, makka stolica 😝
asi papa vela vlakniny a este ju dojcim 😅

IB periem 60stupnov...aj MMT
vlniacky 30stupnov

miruss
23. dec 2009

Ja periem IB ja 60°C.
Emjee dobré sú flísové separačky, udržujú pocit sucha a inak používam separačky Popolini, Imse sa mi zdajú veľmi umelé a Zuzka ich furt prekaká.

jaandy
23. dec 2009

dudri-skus ryzu

ja davam flisovu separacku koli pocitu sucha

aj kapsu aj aio periem kludne na 60 nic sa jej nestalo 😉

izabelkak
23. dec 2009

ja sa len bojím aby moja IB nedopadla takto http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

tak radšej periem na 40 tke, síce nesuším v sušičke a mám SIO a nie AIO, ale človek nikdy nevie...

miruss
23. dec 2009

To som čítala, ale myslím,, že to spôsobila sušička.

brinzulka
23. dec 2009

tento igelit...ako je na obrazku -je dnu v CT plienke...ked som ju preparovala...mam pocit, ze vrchna vrstva,potom pul, igelit...potom tam bola nasita vlozka, ktoru som vyparala a potom "flis"-vnutro ...a pripada mi to ako jemny sacok 😖

emmka3
23. dec 2009

Tak baby, hlavne nove latkarky, podavala som na porovnanie nove fotky do albumiku, ako vyzeraju plienky na 4 mes. babu a na rocnom prckovi 😉 a aj fotky rozlozenych, prevazne AIO plienok, rovnako ako aj postup na novosklad zo stvorca
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

wild.horses
23. dec 2009

ahojte,

rozhodla som sa zacat testovat jednotlive plienky a zacnem AIO Mommy's Touch. Takze uvitam akekolvek aj vase postrehy, najlepsie na IP a tak raz do tyzdna chcem pridat moje postrehy. Nechcem jednoducho predavat plienocky, ktore nemam oterstovane 😉
Vdaka.
Zelam krasne sviatky.
pa.s.

sissik
23. dec 2009

vladi do plienok si vsivala ten lastin, co sme objednali? mne s nezdal a nasila som tak obycajne gumky. teraz sa susia na susiaku, som ic prala o 2 v noci, ked som dokoncila 😔
snad sa cez vianoce podari urobit nejake foto, aj ked prebalit nase dieta je vecou 20 min, otrepanej jej hlavy a mojich ust a 5 zachran pred padom z postele. ak prebalujem na zemi, tak ju zas nahanam po izbe a do ruky jej strkam vzdy aspon 5 hraciek

MMT AIO - ja som spokojna.
IB aj mne jedna trochu susti, ale nemam pocit, ze pri nahmatani je s nou taky problem, kao na obrazku.
su vyrobene v cine, tak by som sa ni necudovala, keby v ramci setrenia dali namiesto PUL zateru igelit 😝
aj ked najskor to mohla urobit susicka.

emmka ty si sikula s fotkami. ked som videla albm izabelky a jej drobca v IB jade, tak som si spomenula na zuzku, ako v nej bola od zaciatku nacapana.

ja periem vsetky plienky na 60 a zatial som ziadny problem nenasla. ked som striedala sliz a lovelu a skusala prat aj na 40, tak zosmradli. potom som sa vratila k orechom a ecoveru a 60st a vsetko je OK

vrecka PUL periem zarovno s plienkami, mam 2ks. oni nasmradnu od plienok 😉

jaandy
23. dec 2009

sissik asi budem vyzerat ako gadzo v meste 😀 ale to co je ten vozik s velkymi kolesami v tvjom albume? nieco za bicykel? 😅

vladkaz1
23. dec 2009

sisik ano dala som ,,pacia sa mi viacej nez gumky a preco sa ti nezdali????
Kolko toho mas ? ja som uz minula ked chces kupim .. no a 3 tiu mam najkrajsiu plienku .. a 4 ta bude este lepsie .. len sa mi zdaju hrozne velke aj Lucke sedia

ludmilabb
23. dec 2009

jaandy vyzera to na cyklovozík 😉

Majka pekný doplnený albumík, junior rastie ako z vody 🙂

sissik
23. dec 2009

jaandy je to cyklovozik😉
vladka zda sa mi to malo elasticke. ked chces, dam ti, mam toho 10m a je mi to nanic

jaandy
23. dec 2009

no vyborne! este som to aj uhadla 😀 pekne to je, zapriahla by som do toho psov 😀

emjee
23. dec 2009

daju sa separacky kupit aj inde ako cez net? kde? (okrem nastrihania flisovej deky 😀 )

brinzulka
24. dec 2009

Bambulky....krasne sviatky...pohodove, usmievave...

Ideme pripravit vsetko...a urcite...ak sa Jezisko trafi...prinesie aj posledne plenuchy...sa tesim 😉

izabelkak
24. dec 2009

emjee fleesové nekúpiš podla mna inde ako na nete, ja som včera ako debo behala po BA zhanala microflees, uplne zbytočne, mali len klasický flees meter za 210 chlpi sa mi zdali dost dlhe, tak drahý kúpil deku Irma v Ikea a prdím na to... ak by si chcela tie jednorazove tak tie Ti možem predať z viskozovych som nepoužila ani jednu len som otvorila krabičku, zvedavica jedna 😝 inak sme stále bez separačky,malá dnes riadne dva krát naložila praženicu, no čo žlčák vyperie... možno sa obídeme aj bez fleesu, zatial to vyzerá dobre bodky miznú, nerozširujú sa, včera som kúpila obyč.detský púder v DM.

olinka6226
24. dec 2009

ta vrstva co vyzera ako igelit je urcite PUL odluceny od latky ku ktorej bol nalisovany. vzniklo to urcite susenim na vysokej teplote ve susicke. ja som IB vzdy prala na 60 a nic im nie je. Len som nesusila v susicke. Tie vrchne gatuse pri SIO ani netreba ved su suche za 2h aj na susiaku. A AIO plienky by som v susicke nesusila kvoli skracovaniu zivotnosti. ostatne plienky v pohode na najjemnejsom programe.

emmka stale sa tesim tomu ako si sa do plienok zahlbila 😵 pamatam si este prve otazky.klobuk dolu.

emmka3
24. dec 2009

diky Oli, ma to chytilo 😉 a tiez ked si spomeniem na zaciatku, ako som bola z toho vybita 😀 no bejvavalo a tukam si na celo, ako som tomu nemohla chapat 😀

Stastne a vesele Vianoce vsetkym latkarkam a ich detickam v bavlnke 🙂