Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

latkove_plienky
24. apr 2012

@janette1972 akekolvek bambusove, ktora sa ti paci. V podstate je to save ide o to, ake uprednostnuje. Anavy nemam odskusane, baby ti budu vediet povedat viac. A vlniaciky mi velmi neprirastli ....ja som PULkarka 😉

janette1972
24. apr 2012

@latkove_plienky Ja proti PULkam nic nemam, ved najradsej pouzivam AIO plienky. 🙂 Len na noc sa ich trochu bojim, aby neboli zapareninky. Vy pouzivate na noc ktore?

peluskovo
24. apr 2012

@janette1972
nas ondrik mal v lete disany vlniaciky a bolo to lepsie ako PUL j ked sa zdaju byt hrube - svetrove
tensie su merino bundles of joy

janette1972
24. apr 2012

@strociatka Vrchne gatuse pouzivas na Anavy XL vlnene? Nohavickove na ne vraj nesedia.

peluskovo
24. apr 2012

prisli real easy

strociatka
24. apr 2012

@janette1972 na anavy pouzivam pulky a tie mi na nesedia uplne uzasne, ja mam tuto znacku:
http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/thi... mam tie obrazkove, su krasne. Kupila som rovno vacsiu velkost, da sa mierne nastavit aj na mensiu plienku, som velmi spokojna, zatial mi ani raz nepretiekli a to do nich uplne vpohode "narvem" nocne anavy xl aj s vkladackami 😉

janette1972
24. apr 2012

Takze treba dokupit aj vkladacky navyse, ak by som sa pre ne rozhodla? Original, alebo sedia do nich aj ine? Inak tie gatusky si tu pochvaluje vela bab, tak uz som ich okukovala.

lume
24. apr 2012

@susul Ten Miofresh kupim kde? Nic mi to nehovori, co je to?

lyongirl
24. apr 2012

@lume Miofresh - Dezinfekčný prostriedok na plienky.

Je to prvý dezinfekčný prostriedok, ktorý je priaznivý pre jeho užívateľa, absolútne neškodný voči životnému prostrediu a schopný biologického rozkladu.
Je antibakteriálny a počas prania má schopnosť likvidovať choroboplodné zárodky, plienky vyčistí, osvieži a zbaví zápachu.
Kúpiš na nete 🙂

mary939
24. apr 2012

@ekoplienky a bambi roxy este neprisli? ☹

ekoplienky
24. apr 2012

@mary939: Sú na ceste. V piatok by mali byť skladom.

mary939
24. apr 2012

@ekoplienky takze ich nemam ocakavat tento tyzden☹ som uz daka nedockava🙂

chichinka
24. apr 2012

@peluskovo Kati ked tak nad tym rozmyslam, bude to fajn ked sa po drobcovi opotrebuju, lebo potom budem mat dovod na nakup novej vybavicky 😀

kkl82
24. apr 2012

@lume miofresh mavaju aj v tescu, v supermarketoch moc nie, ale v obchodnych domoch tesco kupis urcite, hladaj pri plienkach bambino mio alebo v dojcenskej drogerii. alebo na nete 😉

latkove_plienky
24. apr 2012

@janette1972 smartfit, little lamb

ekoplienky
24. apr 2012

@mary939: Je mi to ľúto, ale nie.

siss_sz
24. apr 2012

@kkl82 @lume ja som napr. miofresh nenasla v TESCO, bola som u nas v GA, v BA na Kamennom...a nebolo

ramzesa
24. apr 2012

Disany zavezovacie mozem nalanolinovat a pouzivat ako vrchne? 😕

ramzesa
24. apr 2012

Inak ako naschval... prala som vacsie mnozstvo plienok... pouzite aj nove... a prsiiii 😒 .

terry123
24. apr 2012

Baby ako periete klasicke stvorcove plienky? Docitala som sa tu , ze aj na 60 C. Netreba vyssiu teplotu?

terry123
24. apr 2012

@ramzesa Na zavazovacie plienky treba vrchne nohavicky

ekoplienky
24. apr 2012

@terry123: Pre dezinfekciu stačí na 60°C. Ak sa bojíš fľakov môžeš občas na vyššiu teplotu. Alebo pridaj do prania soľ na škvrny, ale na fľaky je aj tak najlepšie bielidlo slnko a toho bude v tomto období hádam dosť. 🙂

ekoplienky
24. apr 2012

@ramzesa: Zaväzovacie plienky sú bavlnené, to sa nelanolínuje.
Vidíš a ja som zasa rada, že prší. Mám vonku posadené aspoň nemusím polievať. 😀

janulkan
24. apr 2012

@janette1972 ako ti pise kkl, ked tam naskladas vsetky tie vkladacky tak je to velmi hrube, skusala som to pobede na malom a musela som dat patentky na max inak by som ju nezapla a tak ci tak to dost odstavalo na brusku 😖 maly ma 7,5kg...sacich vrstiev je tam dost ale nevyzera to moc dobre

terry123
24. apr 2012

@ekoplienky Super tak ich mozem prat naraz s inymi plienockami 😉

janulkan
24. apr 2012

@mary939 u nas moc nespela preto ze mne sa na noc paci kombinacia nohavickova + vlniaky a cez den ju obcas pouzivame, ale nam bambusove vkladacky vydrzia max 2h, potom to precika a na von mi to teda nestaci, do satky ani nehovorim a na doma zase pouzivam ine plienky 😀 ale ja mam staru pop in, nie tu new gen

juliam
24. apr 2012

@lyongirl zrejme si poskúšala pozapínať tie patentky na rôznu veľkosť. tak potom už len častejšie prebalovať, ak nie, tak potom asi naozaj len predať 😨

juliam
24. apr 2012

@ekoplienky Mirka, tak ty si iná macherka, keď si popri tomto plienkovom šialenstve stihla aj posadiť. sánka dole, šéfe 😀

tortelinka
24. apr 2012

@siss_sz ja som v BA na kamennom kupila, bolo

tortelinka
24. apr 2012

@ekoplienky uz aj ja cakam balicek 😉