Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
10. jún 2009

sirinka, gratulujeme aj my 🙂 drzte sa

sisa.b
10. jún 2009

dudri, my mame len jersey a homemade. uvazovala som este nad tymi swb, ale staci nam, co mame. radsej novu ittku 😀

dudri
10. jún 2009

siska-maniak latkarka,
zase si nepolepsila 😀
IB na noc??? 😨
vlniacky swb drahe

nevidela si crepe?

dudri
10. jún 2009

sirinka v casopise Mama a ja.si krasna tehotna mamicka 😉

sisa.b
10. jún 2009

IB urcite nie na noc 😉

sisa.b
10. jún 2009

crepe som nevidela, ale nepridu mi o moc lacnejsie ako swb 😕

dudri
10. jún 2009

aku novu ittku?

sissik
10. jún 2009

myslite tu limitovanu ediciu?
budu o 2 tyzdne, ak dodavatel dodrzi, co slubil, pytala som sa na ne. uz sa neviem dockat

sisa.b
10. jún 2009

predavam Mkove, aby som si mohla kupit vacsie 😉

sisa.b
10. jún 2009

a nemusi to byt zrovna limitka

nsoci
11. jún 2009

No ja pouzijem tiez len take 4 pleny za den... ale to preto, ze mam maleho bez pleny furt.... zatial nelozi tak ked sa vycika tak bud stihnem zachytit do niecoho abo vymenim podlozku....

nsoci
11. jún 2009

Baby uz nechcete nikto nic z brany? Pockam do nedele vecer tak piiiste...

nsoci
11. jún 2009

Inka je toto to vlakno co zhanate?
http://www.quelle.sk/sk/q4r/kinderweltspielwelt...

lenka138
11. jún 2009

a ked dávate ten flis, tak potom vlastne asi netreba už seperačku, že?

standu
11. jún 2009

flis je separacka lenka

nsoci
11. jún 2009

Pocujte a nevadi, ze ten flis je umelina/polyester?
Mne to pride take cudne, ze davam latkove pleny aby nemal na zadku umelinu a potom tam supnem flis.... ci som to doplietla?

lenka138
11. jún 2009

ahaaa, ja v tom mám stále trochu hokej

standu
11. jún 2009

aj ja som sa nad tym zamyslala a dospela som k zaveru, ze hoc i to je umelina, stale je to latka....a nie igelit neviem....ine nazory???

nsoci
11. jún 2009

No mna to laka... chcem sa zbavit PULiek a prejst na vlniaciky v tomto teple.... ale ten flis, co aj viem... co tak radsej vlna/hodvab? Neviete ci su rovnako dobre?

vladkaz1
11. jún 2009

ahojte tak moje vlniaciky sa este schnu .. mne doki radikalne zakazala flis .. skusila som a pozrime sa ani si neviem predstavit ze by som ho nedala no dobre mi Standu poradila 😉 😵 ,ale kazde dieta je ine ma inu pokozku a tak...
prave som predala moj X lander 😀 putuje az do presova 😀 dufam ze bude dobre sluzit 😵

sissik
11. jún 2009

tak vlniaky dnes v noci obstali
musim rychlo ustrikovat dalsie, nech v lete nepousivame PULky
tiez sa mi ten flis zdal umely, ale ked som musela prat celu plienku, tak som ho radsej dala. pokozke to nastastie nerobi nic

jankasz
11. jún 2009

Ahojte,pozrite si stranku maderna.sk. a tam si kliknite na akcie,vypredaj...je tam plachta z microfleesu,za dost dobru cenu,keby sa to nastriha na separacky alebo na male plienky,asi by sa to viac oplatilo ako kupovat fleesove separacky,nastrihate si akukolvek dlzku....co poviete? 🙂

jankasz
11. jún 2009

A este by som sa chcela spytat,pocula som,ze do spinavych plienok sa dava kvapka cajovnikoveho oleja alebo levanduloveho,aby vraj lepsie vonali, kym cakaju na opratie 🙂 neviete ci sa to dava 100% olej co dostat kupit v lekarni alebo aky?...dakujem za odpoved

brinzulka
11. jún 2009

z maderny nam ide potah na autosedanu a kojace tricko... v priebehu tyzdna vybavene...spokojnost 😉

jankasz..ja som citala, ze sa to ma kvapnut na veko od plienok...Ale tiez ma zaujima..ako to babenky riesia...
A babulky...plienku od kaka hned preperiete..hodite k plienkam a ak sa nazbieraju..tak date prat? Ci ako sa to?

standu
11. jún 2009

janka to by asi bolo treba tu plachtu vidiet a omakat... olej davam bud cajovnik z lekarne alebo klasicku silicu co ide do vonnej lampy akurat som kupila nove vone a mam kraaasnu vonu ze cervene hrozno a tento fakt funguje, vonia cela kupelna 🙂

nsoci
11. jún 2009

ja hadzem pleny priamo do bubna pracky a zatvorim.... nesmrdi
kazdy den-dva periem
kakame do nocnika... ale predtym som aj zakakane preprala a sup do pracky

no neviem ten flis... vacsine deti aj papierovky nic nerobia a tiez nie su zdrave
to uz radsej pratelne separacky
objednala som tieto, uvidime ci sa osvedcia - Biodegradable ultra nappy liners/wipes
http://www.babykind.co.uk/boostersandliners.htm...

vladkaz1
11. jún 2009

😀 Standu zlato a kde to kupujes tie vone mozes mi poradit idem dnes do mesta este nieco pokupit vecer uz budem sit tak sa tesim ze nieco spichnem .. nikto ste mi neodpovedali na tie vlniaciky ze ked su mastne aj po preplachani v octe co teraz???
Ozaj ako vcera nakupi????? 😀
Ja som povedala mojmu ze som objednala malej plienky a on za kolko no vyse tisic .. dobre a etse idem objednavat s plienky ... co?? na co je nam tolko plienok?? no mame ich malo ok dobre .. a nic ..
Ale rano mu prisiel kurierom balik to tricko tak je stastny prestnastny hahaha nic nemoze namietat a ak to dobre dopadne s kocikom tak pokupim aj viacej hahahaha 😀 ved kocik bol malej ... tak co ..

standu
11. jún 2009

podla mna sa jednorazovky a flis nedaju porovnavat....a co mam robit, ked mojmu decku robi mokro priserne zle?? mokvavy ekzem....takze storazy radsej umelinu flis, ale je priepustny a dycha. darujem popli v skatuli, nechces?? nam su nahovno. robia este horsie mokro ako samotna plienka. tak ak sa chches zbavit umeliny, tak nepouzivaj ani plienky s pul zaterom....a co das navrch? len vlniaky?? moja ma zrejme alergiu na lanolin...takze umelinam sa nevyhnem.
a ked nahadzes plienky do pracky...to ine veci neperies???? ja periem kazdy den nieco, takze skladovanie v pracke neprichadza do uvahy...to by som musela mat dve pracky 😀

standu
11. jún 2009

vladi ja to kupujem v tam ochode kde maju prkotiny darcekoveho charakteru, kvety, vyzdoby...a oleje do aromalamp, takze v "lamparni" 😀

nakupy dopadli tak, ze som si kupila sandalky za 30€ take polske "smejdy" ale pacia sa mi...ja som uchylak na drevakoidne slapky na opatku vysokom 😵 triko, tielko rifle slapky na opatku to je idealne oblecko pre mna 😉

az na to, ze zlte su a nic zlte nemam, tak budem chodit farebne strakata 😀 az na to, ze prsi 😠 presne ako ked som malej kupila opalovacie mleko v lekarni bohynu za 25€ lebo som sa dala nahovorit na kvalitu (OF 50, la roche possay) a na druhy den zacalo prsat a prsalo tyzden 😀

mm povedal, ze som si troje mala kupit....seka dobrotu lezi na gauci s opicou tak mu treba 😀 mame krasnu novu Ittku od sisy tak sa tesim...malej dosli vcera vecicky (dake tricka nexitkove, kompletik a bodynko) taksom asi s nakupami skoncila 😅

moje vlniaky su tiez jemne mastne...mne to nejak neva, ono sa to pouzivanim vstrebe. nepretiekli ti??

standu
11. jún 2009

brinzulka presne tak....od kaky preperiem zlcovym mydlom, hodim do kosa na plienky, zavrem ho a ked sa mi nazbiera periem...