Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

mneme
1. jún 2010

@izabelkak si zlata, to, co pises, mi staci. mne iv pulky strihovo velmi vyhovuju. to, ze vzadu plienocka trosku trci, je zanedbatelne, lebo tam sa moc nedostane. asi si ich objednam, dik za rady 🙂

sulky
1. jún 2010

@henushka , ja vlniaky periem asi kazdy 3.tyzden
@mneme , jamam vsetky troje vlniaky. Aj BBH aj disana aj natahovacie loviky.
Loviky sulepsie naden, cez noc mi prevlhli
Disana su super na noc, ale bojim sa ze mu cez leto bude v nich horko, a navyse Šimonovi vadi ten zvyseny pas.
Jednoznacne favoritky na noc su BBH. Uplna parada, super strih, nie je v nich horko, a dobre su tie bavlnene lemy okolo noziciek.
Len zober urcite velkost M, my mame rok a pol a mame tiez Mko.
@izabelka,ty mas aku velkost?

crysmile
1. jún 2010

no babenky, takze mi dali nakupit si za 245kč na tej brane a ze mi to poslu na vlastne naklady... takze som to rozpocitala na nas styri a daco si hadam vyberieme. aspon daco.. 🙂

emjee
1. jún 2010

@crysmile pekne si to vybavila 🙂 😀

julia30
1. jún 2010

sulky balik prisiel dakujem 🙂 len neviem co je ta mala flasticka ;d to som si objednavala alebo to je darcek ako ten obrusok 🙂 ?

izabelkak
1. jún 2010

@sulky ja mám tiež M-ko a je veru riadne priestranné t.j. tie veľkosti fak sedia lebo mi máme 7,5 kg a sú od 7 kg... je však fajn že aj keď sú veľké tak mi držia plienky na rovno, najprv som bola skeptická že to nebude fungovať ale je to fajn... a sucháč mi vyhovuje lebo na LVB ak prekrížim tak je to moc na tesno a ak neprekrížim tak je to volné a moce sa mi v tom plienka...

a ešte mám pocit že dosť rýchlo schnú tie BBH, vytlačila som do uteráka a boli rýchlo suché....

a ja keď som ich kupovala hrali rolu aj peniaze boli na bráne rozhodne najlacnejšie, aj keď neviem keby mali vtedy SWB tak zrejme skor kúpim tie, no ja som hladala najma denné vlniaky a teraz mám vlastne aj aj .... tým že vlhnú minimálne tak sa dajú po noci dosť rýchlo použiť, nenapáchnu tak...

sulky
1. jún 2010

@julia30 ahoj 🙂

ano,je to spominany darcek 🙂 Flasticka je vzorka tohto http://klingacik.sk/detail/498/ecoleaf-tekuty-p...
a to duhe je jemna utierka na tvar pre babatka http://klingacik.sk/detail/573/utierky-na-tvar-...

sulky
1. jún 2010

inak, staci ti pridat iba polovicu tej flasticky do jedneho prania.

vanesska
1. jún 2010

ahojte kocky, nemate skusenost s AIO plienkami... tots bots easyfit bamboo a plienkami Pop In?
ako sadnu ake su save a ci pretekaju...
dakujem

matja
1. jún 2010

vanesska, ja mám TB bambusovú a som spokojná. Dobre saje, ale nehoda sa u nás stane pri hocijakej AIO. TB AIO však patrí medzi moje obľúbené, dobrý strih, materiál, pekné farby, suchý zips drží veľmi dobre, ja som s ňou spokojná.

miruss
1. jún 2010

Vanesska aj ja mám Tots easyfit bamboo a som spokojná. 🙂
Mám ju teraz aj v akcii.
http://www.ekoplienky.sk/product/tots-easy-fit-...

alusha
1. jún 2010

ahojte maminy, a nemate niektora tu novu plienku tots bamboozle stretch? chcem teraz objednavat miruss od teba a vyzera tak sympaticky, len neviem ci bude dobra na male babo 🙂

miruss
1. jún 2010

@alusha: Na malé bábo sa dá kúpiť tots stretch XS-S. Vyzerá dobre a mäkko. Túto konkrétne nemám vyskúšanú, ale ja som celkovo s výrobkami Tots Bots veľmi spokojná.

alusha
1. jún 2010

miruss, ja by som zobrala uz tu jednovelkostnu, maly uz ma 6kg, tak aby mu to nebolo hned male 🙂 ja som tiez spokojna mam tots bamboozle tie farebne a su fajn na den 🙂

miruss
1. jún 2010

@alusha: tak to už vezmi jednoveľkostnú.

zajaciq
1. jún 2010

@alusha my mame 5kg a mame jednowelkostnu strechku. Je to fajn plienka. Ak budem predawat male nohawickowe,tak si dokupim strechky. Materialom podobna popolini 2size bamboo, len schne rychlejsie. Kwalitou wsak my pride horsia, popolini wydrzi pekna dlhsie podla mna

alusha
1. jún 2010

ok, tak si ju objedname... a ktora je lepsia na noc? bum hugger alebo BBH?

zajaciq
1. jún 2010

mam zatial len hamburger aj to malu velkost. neskor pojdeme asi do BBH alebo dokupim este jednu swadlebeesku. ale neviem ci vydrzi; ved teraz je nam na noc tak akurat... ze by dovypchat ? 😅

aj u vas prsi od vcera vecera? to ako vyschnu plienky, strasne 😠

avila
1. jún 2010

Baby, mozu sa kiko stvorce organic zehlit, ci tiez nie?

crysmile
1. jún 2010

@avila, to myslis ktore organic? kazdy stvorec sa moze zehlit, ak to nie je frote podla mna..

alusha
1. jún 2010

ja asi objednam tu BBH a potom niekedy este tu bum hugger, nemozem vsetko naraz, aby manzel nesomral 🙂 zajaciq, ani nehovor, ja som dnes oprala plienky, tak to budu schnut tyzden v tomto pocasi 😒 zajtra budeme na stvoroch, lebo uz mu nemam co dat 🙂

miruss
1. jún 2010

Aj u nás prší od včera.
Mne v tomto počasí celkom dobre za jeden deň uschli AIo: 2v1 Imse a kapsovka Bum Genius v3.0.
Veľmi dlho mi schne BG organic a BL organic. Aj vkladačky do GB.

avila
1. jún 2010

@crysmile to su tie 30x30 ale aj tie vacsie. A to su frote... Tak tie radsej nex nezehlim, co? Som myslela, ze kvoli dezinfekcii....

crysmile
1. jún 2010

nie, frote nezehli.. znizis tym savost a tie vlakna sa ulahnu.. kvoli dezinfekcii ti staci vyprat na 60, uz pri 40 stupnoch sa zvykne znicit vacsina bakterii, ale tak tych 60 je uplne super na to..

karaa
1. jún 2010

ahojte, dlho som tu nebola a vidim novu zaujimavu stranku vo vasich linkoch klingacik.sk
sa tesim, ze zase bude kde minat peniazky 😀
ake s nim mate skusenosti? je to obchodik niektorej uzivatelky na MK?

crysmile
1. jún 2010

@karaa, ano, ma ju sulky.. 🙂

alusha
1. jún 2010

😀 miruss, tak uz mam veci v kosiku, rano to odoslem, ak by ma v noci este nieco napadlo, ale uz teraz je to pekna suma🙂) tak dobru nocku baby, ideme my buvat, v tomto pocasi sa ine ani neda...

avila
1. jún 2010

Dakujem @crysmile 🙂

karaa
1. jún 2010

som si ju zbezne pozrela a super ze uz aj nejake oblecenie na latkove plienky sa zacina objavovat na nasich strankach... my sme sice este malicky, ale uz mame problemy s bodyckami, dupackami, polodupkami....
objednali sme par kuskov oblecenia frugi a to je super na latkovky, aj ked trosku drahsie.... tak sa tesim, ze bude aj cenovo dostupnejsie... tie pyzamkove nohavicky su krasne 😉

zajaciq
1. jún 2010

@karaa a nemas extendor? Super wec, pri kazdom body ho pouziwam 🙂