Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

katka888
21. feb 2012

@wewe22
nepoznam ich, ale podla zlozenia by som ich nebrala.
nepride mi prakticke kupovat nohavickove plienky z viskozy a poylesteru.
skor by som sla do znacky little lamb bambusove nohavickoe alebo bambi roxy kde je zmes bambus a bavlna / z tych lacnejsich / dobre su ja pastelky, sice je to bavlnena nohavickova, ale ma strih, kde prisposobis plienku dietatu podla toho ako piska a ma vysoku savost

janulkan
21. feb 2012

@wewe22 xs/s sa ti uz neoplati, my ju sice nosime a ma 6kg ale ja mam dlhe dieta zase 😀 a byt tebou, skus radsej objednat z bazarika nejaku, lebo do novej by som ja asi nesla, vsetky BL co mam su z bazarika a pouzivam ich na den na donicenie, kupila som po cca 2€ 🙂

wewe22
21. feb 2012

@janulkan no mne ich ponukla kamaradka ona latkove nepouziva su len raz pouzite preto nad nimi uvazujem len mala je taky gulaty drobcek ale je hodne ucikana tak som myslela ze mozno na den ked ideme von aby vydrzali dlhsie

katka888
21. feb 2012

@wewe22
no tak to je ine, ked ti ich ponukla kamaratka... 🙂 ved by ti mohla dat na skusku ci Vam strih sadne, vyskusas na bodynko / das ho bez plienky /

janulkan
21. feb 2012

@wewe22 no mne sa to tazko odhaduje, maly nie je moc ucikane babatko zatial, take 2h mu vydrzi ta plienka, na von aj 3h ked spi, kedze vtedy necika...a s tou velkostou teda ti neviem poradit, my sme dlhy a chudy, co je asi opak tvojej malej, ale tu modru este nosime...najlepsie by bolo asi vyskusat 🙂

wewe22
21. feb 2012

@katka888
@janulkan dakujem asi odskusame a uvidime

katka888
21. feb 2012

@wewe22
pises tu najmensiu velkost, je pravda, ze male deticky este tolko nepiskaju ako vacsie, ale podla mna by uz vacisa vekost nemusela stacit savostou... vyskusaj a napis potom sem, predpokladam, ze ti kamoska da na to nejaku cenu, tak tie 3 eura na skusku... aspon uvidis, co ti bude do buducna vyhovovat / ked pises, ze len raz pouzite /

salemi
21. feb 2012

Ahojte, chcem sa opýtať. Dnes mi prišli Little lamb vkladačky. Môžem ich použiť aj na obyč. štvorce a dávajú sa navrch, alebo medzi plienku.

salemi
21. feb 2012

A odporučili by ste mi Minilala a Tots Bots Easy fit V2?

wewe22
21. feb 2012

@katka888 no skusim to asi tak bo moja mala je strasne ucikana

juliam
21. feb 2012

@salemi áno, môžeš ich dať aj na štvorce pre zvýšenie savosti. a s tými dvomi plienkami zatiaľ osobnú skúsenosť nemám, ale baby tu chválili určite TB Easy fit. veď určite ti napíšu 😉

vavrenka
21. feb 2012

kocky, pozna niektora kapsovky naughty baby? ake mate s nimi skusenosti?

zuzanamolnarova
21. feb 2012

@salemi ahoj, my máme aj minilalu aj easyfit - mne sa zdá lepšia tá tot bots, ale len kvôli tomu že minilala má úzke vkladačky. Dávam do nich širšie bambusové vkladačky a tak iste nepretečú. Tot bots nám vydrží dlhšie, ale musím aj tie vypchať ešte jednou bambusovou vkladačkou. Myslím si však že je to pri každom dieťatku individuálne, moja čúra veeeeľa 🙂

nenocka
21. feb 2012

babeny, ešte som sa v tej mojej rozsiahlej otázke zabudla opýtať, či plienkam nevadia mastnejšie krémy. používame excipial U lipolotio, lebo malý má suchšiu pokožku.

euka210
21. feb 2012

@nenocka ja ho pouzivam, lebo mame exem, aj z Biodemy na zadok na premastenie...a neviem ci im to vadi, co viem, tak moze vadit, ale pouzivam vecsinou stvorce a premastovat proste potrebujem, takze to nejako neriesim...a zase kilo kremu tam nedavam, pockam trochu nech sa to vstrebe 🙂

euka210
21. feb 2012

@salemi mozes si kombinovat ako chces...to je na tom to krasne 🙂 a to ci dovnutra ci navrch zavisi od plienky...do Bum huger nesmu ist ine vkladacky, len ich dat do vrchnych nohaviciek, ale do inych preco nie.

tortelinka
21. feb 2012

@duratlicka ja mam babyland, su celkom dobre zatial, ale az tak velmi dlho nevydrzia

vavrenka
21. feb 2012

a este jednu znacku som objavila Baby BeeHinds Magic. ake su to plienky? dobre?

katka888
21. feb 2012

@vavrenka
baby beehinds je australska znacka, osobne pouzivame bambusovu plienku, je veeeelmi dobra, ale uz ju na slovensku nezozenies... zatial...

vavrenka
21. feb 2012

@katka888 ale maju ju. - 😕 v latkovych plienkach a je lepsia ako toots bambo strech?

katka888
21. feb 2012

@vavrenka

ale takto ako pozeam : ☹
Stav: Momentálne nedostupné
Cena: 16,80 Eur / 506,10 Sk

vavrenka
21. feb 2012

@katka888 to som nedopozeralaaaaa..hmmm.. a su lepsie ako tie TB bamboo strech?

argyro
21. feb 2012

@vavrenka ja mám jednu BBH Magic na predaj v bazáriku. My sme ju používali krátko a sedí nám zbytočne doma, lebo som si obľúbila iné plienočky /blueberry a wonderoo minky/ aj keď jej niet čo vytknúť, saje perfektne a veľa, na noc je super, trošku väčší objem ale o to viac sa dá na ňu spoľahnúť... TB bamboozle strechy mi nesadli vôbec, síce je to čistý bambus ale zostávajú strašne mokré, žiadna stay dry vrstva, no nevedela som si na nich nijako zvyknúť, malý v nich bol stále mokrý 😒 ale viem, že veľa kočkám odtiaľto sadli a pochvaľujú si ich..

katka888
21. feb 2012

@vavrenka
material je stale taky jemnulinky, a to my mame hroznu vodu, vsetko mi tvrdne , nie su take "objemne ", ale saju velmi dobre aj po roku a pol.
ja som ich davala radsej prave kvoli tomu pocitu, ze su tensie a ked som dala vlniaky, ze nebola taka gudza na zadocku dokopy 🙂 pisem ako hotentot, idem asi spat radsej 🙂

argyro
21. feb 2012

@salemi minilala som len videla, neoslovila ma ale už si žiaľ v tej záplave nespomeniem prečo...
Tots Bots easyfit sú naše favoritky na deň 🙂 sú skvelé, používam ich s 1 bambusovou vkladačkou navyše, keďže nám už samotné nestačili, ale inak si ich neviem vynachváliť, ľahká manipulácia /zvláda aj muž, babka, ktokoľvek), veľmi šikovný strih, sadnú ako uliate 🙂

argyro
21. feb 2012

@katka888 to si písala o TB bamboozle? lebo áno, strih je super, sadnú krásne na zadoček, žiadny veľký objem, len mne tam straaašne chýbala tá stay dry vrstva 😖

katka888
21. feb 2012

@argyro @vavrenka
je rozdiel baby beehinds magic a baby beehinds bambo , ja som popisovala bamboo, ta je nohavickova bambusova ako TB bamboozle, magic je AIO a ta je skladom @vavrenka prepac za mistake 😉

katka888
21. feb 2012

@argyro
nie, pisala som o baby beehinds bambo

argyro
21. feb 2012

@katka888 no tak ja ani neviem že nejaká bamboo existuje či existovala 😝

katka888
21. feb 2012

@argyro
ona este existuje 😀 😀 😀